Smartney kod rabatowy – odbierz 5% zniżki na prowizję 🚀

Skorzystaj z wyjątkowej okazji w Smartney i odbierz 5% zniżki na prowizję za udzielenie pożyczki! Aby wziąć udział w promocji, wystarczy złożyć wniosek online i wpisać nasz kod rabatowy przed zaakceptowaniem warunków pożyczki. Nie przegap okazji na oszczędności i skorzystaj z limitowanej okazji!

W tym artykule znajdziesz kod rabatowy Smartney, dzięki któremu obniżysz prowizję o 5%. Uwaga! Promocja jest bardzo króciutka!

Wprowadź kod rabatowy Smartney i odbierz 5% zniżki na prowizję za udzielenie pożyczki. Promocja trwa tylko do 30 kwietnia 2024.
Wprowadź kod rabatowy Smartney i odbierz 5% zniżki na prowizję za udzielenie pożyczki. Promocja trwa tylko do 30 kwietnia 2024.

Czas trwania promocji:
⏱ 01.04.2024 – 30.04.2024 r.

Nagroda:
💸 Obniżka prowizji o 5%

Trudność bonusu:
👍👍 Bardzo łatwy (5/5)

1. Smartney kod rabatowy kwiecień 2024 – obniż prowizję za udzielenie pożyczki o 5% [skrót promocji]

Dzięki współpracy z marką Smartney, nasi czytelnicy otrzymują szansę na uzyskanie zniżki 5% na prowizję związaną z udzieleniem pożyczki konsumenckiej. Aby skorzystać z promocji, klient musi złożyć wniosek o pożyczkę bezpośrednio przez stronę internetową Smartney.pl i wpisać kod rabatowy w dedykowanym polu przed zaakceptowaniem oferty kredytowej.

Ostateczna oferta pożyczki, w tym wysokość rabatu, zależy od pozytywnej oceny zdolności kredytowej klienta. Promocja nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi, a udział w niej jest dobrowolny. I to wszystko! 💪

Jak skorzystać z kodu rabatowego?

  1. Złóż wniosek o pożyczkę na stronie Smartney.pl.
  2. W trakcie wypełniania wniosku, w dedykowanym do tego polu wpisz nasz kod rabatowy Rabat-5_lm
  3. Po akceptacji wniosku i oferty, ciesz się niższą prowizją o 5% z tytułu udzielenia pożyczki.


Ps… z kodu rabatowego skorzysta zarówno nowy jak i obecny klient Smartney.

Kod rabatowy możesz wprowadzić w terminie od 01.04.2024 do 30.04.2024.

Do końca promocji pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
PROMOCJA KTÓRĄ PRZEGLĄDASZ DOBIEGŁA KOŃCA.

2. Kto może skorzystać z kodu rabatowego?

Z kodu rabatowego w Smartney może skorzystać każda osoba fizyczna (nowy klient oraz powracający), która zdecyduje się na ofertę pożyczki bezpośrednio przez stronę internetową www.smartney.pl, bez udziału zewnętrznych pośredników kredytowych. Oznacza to, że aby skorzystać z obniżonej prowizji za udzielenie pożyczki, wniosek powinien być złożony osobiście przez uczestnika promocji.

Do udzielenia pożyczki konsumenckiej, konieczna jest pozytywna ocena zdolności kredytowej potencjalnego pożyczkobiorcy. Ostateczne warunki pożyczki będą zależne od wyników tej właśnie oceny.

3. Pomniejsz prowizję o 5% z kodem rabatowym w Smartney

#Krok 1. Zawnioskuj o pożyczkę w Smartney

W terminie od 1 kwietnia do 30 kwietnia 2024 r. złóż wniosek o pożyczkę konsumencką bezpośrednio na stronie www.smartney.pl.

Uzupełniając formularz, podaj wszystkie wymagane dane osobowe oraz informacje na temat Twojej sytuacji finansowej.

Smartney - wniosek o pożyczkę
Źródło: https://www.smartney.pl/wniosek/wprowadzamy

#Krok 2. Wprowadź kod rabatowy Smartney

Przed zaakceptowaniem oferty pożyczki, wprowadź kod rabatowy w wyznaczonym do tego polu, oznaczonym jako „mam kod rabatowy”.

Aktualny kod rabatowy Smartney kwiecień 2024 [prowizja -5%] Rabat-5_lm

Ważne jest, aby pamiętać o dokładnym przestrzeganiu oryginalnej formy kodu – poprawność wprowadzonych wielkich i małych liter jest kluczowa.

Miejsce na wprowadzenie kodu rabatowego Smartney

Po wpisaniu kodu, zatwierdź go. System automatycznie zweryfikuje kod i zastosuje zniżkę do Twojej prowizji.

Przed ostatecznym wysłaniem wniosku, upewnij się, że wszystkie informacje są prawidłowe i że kod rabatowy został zaakceptowany, następnie zatwierdź i prześlij swój wniosek do dalszej weryfikacji.

#Krok 3. Ciesz się z mniejszych kosztów pożyczki

Smartney przeprowadzi ocenę Twojego wniosku, w tym zdolności kredytowej, aby ustalić, czy możesz zostać kredytobiorcą. O decyzji zostaniesz poinformowany(a) za pośrednictwem poczty e-mail lub telefonu.

Jeśli Twoja aplikacja zostanie zaakceptowana, otrzymasz ofertę pożyczki już z uwzględnioną zniżką z kodu rabatowego. W przypadku gdy warunki oferty Ci odpowiadają, zaakceptuj ją, podpisując umowę elektronicznie lub w inny wskazany sposób.

Po akceptacji oferty, środki z pożyczki zostaną przelane na Twój rachunek bankowy zgodnie z warunkami umowy.

4. Przydatne dokumenty

5. Przykład reprezentatywny pożyczki w Smartney

Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Nowoczesna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 24,49%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 27 819,21 zł, całkowita kwota do zapłaty 52 301,27 zł, oprocentowanie zmienne 15,75%, całkowity koszt kredytu 24 482,06 zł (w tym: prowizja 4 960,89 zł, odsetki 19 521,17 zł), 76 miesięcznych równych rat po 679,03 zł, ostatnia rata wyrównująca 694,99 zł. Kalkulacja na dzień 05.01.2024 r. Udzielenie pożyczki oraz jej warunki uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej klienta.

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Zapraszamy Cię do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku oraz kliknięcia Wskocz po kasę FB. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Chcesz zobaczyć inne oferty? Zobacz nasz ⭐ RANKING POŻYCZEK NA RATY ⭐ 

Smartney – pożyczka pozabankowa

Ocena pożyczki

Kwota

500 – 60000zł

Oprocentowanie

15,75%

Prowizja

30,25%

Okres

6 – 96 mies.

📌 RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi 41,53% (36 miesięcy)

  • Szybka decyzja i wysoka przyznawalność wniosków o pożyczkę
  • Jeden z głównych liderów w branży pożyczek na raty w Polsce
🔍 Szczegóły pożyczki

OSTATNIO OPUBLIKOWANE ARTYKUŁY

Obrazek papierowy samolot

Spodobał Ci się artykuł?

Jeśli tak to świetnie! Zapisz się do naszego newslettera. Tym sposobem już nigdy nie przegapisz żadnej promocji. Otrzymasz na adres e-mail powiadomienia o nowych artykułach i aktualnych promocjach.

Ps. Obiecujemy, że nie spamujemy i nie udostępnimy danych nikomu innemu 😉

Jeszcze jedno… Koniecznie zajrzyj na nasze konta w mediach społecznościowych. 
To właśnie tu naszybciej dowiesz się o najnowszych promocjach. ⤵

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze