Voucher 200 zł do Allegro oraz 360 zł zwrotu za zakupy z TurboKARTĄ 🔥

Weź TURBOKARTĘ i zyskaj nawet 560 zł premii! Odbierz od Santander Consumer Banku vouchery o wartości 200 zł do Allegro oraz nawet 360 zł zwrotu za płatności kartą. Sprawdzamy najnowszą promocję TURBOkarty ⤵

Weź TURBOkartę od Santander Consumer Banku i zyskaj nawet 560 zł premii z kartą kredytową
Weź TURBOkartę od Santander Consumer Banku i zyskaj nawet 560 zł premii z kartą kredytową

1. Odbierz voucher 200 zł do Allegro + 360 zł cashbacku za zakupy z TURBOkartą

Kumulacja korzyści z TURBOkartą od Santander Consumer Banku → nawet 560 zł premii. W promocji „kredytówki” od banku Santander do zyskania są dwie korzyści:

200 zł do Allegro. Wykonuj płatności kartą i odbierz nawet 200 zł do Allegro → płać kartą za zakupy na kwotę min. 300 zł w miesiącu, a w nagrodę dostaniesz voucher o wartości 50 zł do Allegro. Możesz otrzymać maksymalnie 4 takie nagrody (łącznie 200 zł).

360 zł zwrotu za zakupy. Płać TURBOkartą na myjniach samoobsługowych, w restauracjach oraz na stacjach paliw → za takie transakcje możesz otrzymać nawet 360 zł zwrotu w ciągu roku.

Szczegóły oraz warunki promocji opisujemy w dalszej części artykułu ⬇

Aby móc skorzystać z promocji należy wejść na stronę promocji: www.santanderconsumer.pl/ldp/karta-kredytowa-turbokarta oraz pozostawić swoje dane kontaktowe. Konsultant z banku poprowadzi nas przez proces wnioskowania o kartę kredytową.

Do promocji TURBOkarty możemy przystąpić w terminie od 16.08.2022 do 31.12.2022. Nagrody otrzyma pierwszych 2000 klientów, którzy złożą wniosek o kartę kredytową.

Do końca promocji pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
PROMOCJA DOBIEGŁA KOŃCA. SPRAWDŹ AKTUALNIE TRWAJĄCE PROMOCJE ⤵

3. Zasady promocji „TURBOkarta z voucherem do Allegro” (Voucher 200 zł)

a. Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji może skorzystać osoba pełnoletnia, która od 1 stycznia 2021 roku do dnia rozpoczęcia promocji (tzn. 16 sierpnia 2022) nie posiadała karty kredytowej „TURBOkarta” w Santander Consumer Banku.

Decyzja o wydaniu karty kredytowej jest uzależniona od oceny naszej zdolności i wiarygodności kredytowej. Każdy wniosek o kartę jest rozpatrywany indywidualnie.

b. Jakie warunki trzeba spełnić aby otrzymać voucher 200 zł do Allegro?

 1. W terminie od 16 sierpnia do 31 grudnia 2022 złóż wniosek o kartę kredytową „TURBOkarta” oraz przejdź pozytywnie weryfikację zdolności kredytowej.
 2. Płać kartą w dowolnych miejscach na łączną kwotę min. 300 zł miesięcznie, stacjonarnie oraz online → za każdy miesiąc w którym spełnisz ten warunek otrzymasz 50 zł do Allegro. Możesz otrzymać maksymalnie 4 takie nagrody w przeciągu pięciu miesięcy od daty podpisania umowy o kartę (łącznie 200 zł do Allegro).
 3. Na dzień przyznania nagród nie miej zadłużenia na karcie większego niż 50 zł oraz nie przekraczającego więcej niż 10 dni.


Ważne jest aby nasza TURBOkarta nie była w okresie wypowiedzenia na czas wydania nagród. W przeciwnym razie, bank odmówi nam prawa do odbioru nagrody.

Nagrodę otrzyma pierwszych 2000 klientów, którzy złożą wniosek o zawarcie umowy o kartę kredytową. 

c. Kiedy otrzymam nagrodę?

Każda z nagród miesięcznych (50 zł do Allegro) będzie przekazywana do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym został spełniony warunek do wypłaty nagrody. W promocji możemy otrzymać maksymalnie 4 takie nagrody.

Przykładowo. W październiku 2022 dokonujemy transakcji kartą na łączną kwotę 300 zł → voucher 50 zł do Allegro otrzymamy do końca listopada.

Elektroniczne vouchery do Allegro zostaną przekazane za pośrednictwem wiadomości SMS na numer telefonu podany podczas składania wniosku o kartę kredytową.

Aby wykorzystać nagrodę wpisz numer vouchera w koszyku zakupowym na stronie www.allegro.pl, a kwota do zapłaty zostanie pomniejszona wartość e-kodu. Nagroda może być używana wiele razy aż do wyczerpania dostępnych środków.

Ważność każdego vouchera wynosi 1 rok od daty otrzymania przez uczestnika promocji.

4. Zasady promocji „Zakupy z premią” (cashback do 360 zł)

Wraz z TURBOkartą otrzymamy procentowy zwrot za transakcje w wybranych miejscach. W skali roku możemy zyskać nawet do 360 zł za wykonane płatności. Jakich miejsc dotyczy promocja? 

Cashback otrzymamy w wysokości:

 • 5% zwrotu za transakcje w samodzielnych myjniach samochodowych (nie dotyczy myjni funkcjonujących na stacjach paliw).
 • 3% zwrotu za transakcje w barach i restauracjach.
 • 1% zwrotu za transakcje na wszystkich stacjach paliw.


Maksymalnie w miesiącu możemy otrzymać 30 zł cashbacku za płatności w wyżej wymienionych miejscach. 

Nagroda miesięczna zostanie wykazana w sekcji „Twoje oszczędności” i pomniejszy zadłużenie karty uczestnika promocji. W przypadku braku zadłużenia będzie stanowić nadpłatę na rachunku karty.

Nagroda za dany miesiąc przekazywana jest w dniu generowania zestawienia. Warunkiem otrzymania nagrody jest terminowa spłata zadłużenia karty w postaci wymaganej minimalnej kwoty.

5. Koszty użytkowania karty kredytowej Visa TURBOkarta

Podstawowe parametry karty kredytowej Visa TURBOkarta:

 • oprocentowanie: 20,5 %,
 • opłata za kartę: 0 zł (brak opłat, jeśli w miesiącu dokonasz transakcji na min. 1000 zł.) / 6,90 zł
 • wypłaty z bankomatów: prowizja 6%, min. 10 zł,
 • okres bezodsetkowy: 54 dni,
 • kwota minimalnej spłaty: 5%, min. 50 zł
 • RRSO: Dla karty kredytowej Visa TurboKARTA oferowanej przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 23,98% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 08.09.2022 r.
  Dla karty kredytowej TurboKARTA oferowanej przez Santander Consumer Bank S.A. dla limitu kredytowego w kwocie 5000 zł (całkowita kwota kredytu), z oprocentowaniem zmiennym w wysokości 20,50%, wykorzystanego w całości w dniu zawarcia umowy przy pomocy transakcji bezgotówkowej, a następnie spłaconego w całości w terminie wskazanym na zestawieniu transakcji i operacji (zestawieniu transakcji płatniczych) jako termin spłaty kwoty minimalnej oraz zakładając, że w kolejnych okresach rozliczeniowych, po dokonaniu spłaty całości uprzednio wykorzystanego limitu, limit będzie ponownie wykorzystywany i spłacany analogicznie oraz przy założeniu, że Klient posiada kartę kredytową przez okres 12 miesięcy, z opłatą miesięczną za obsługę karty kredytowej – przy uwzględnieniu powyższych założeń – w kwocie 0,00 zł wyliczenia na dzień 08.09.2022 r. są następujące: całkowita kwota kredytu: 5000,00 zł; całkowita kwota do zapłaty: 5000,00 zł; całkowity koszt kredytu 0,00 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0,00%.

WARTO WIEDZIEĆ…
Karta kredytowa jest produktem, który używany z rozsądkiem jest w 100% darmowy. Wystarczy pamiętać aby trzymać się jednej, bardzo prostej zasadyjeśli korzystamy z karty w danym miesiącu rozliczeniowym, to jeszcze w okresie bezodsetkowym oddajemy tyle samo pieniędzy ile wydaliśmy. W takim wypadku nie będą naliczane odsetki, a my nic nie zapłacimy za przywilej „obracania” pieniędzmi banku.

6. Przydatne dokumenty

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Zapraszamy Cię do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku oraz kliknięcia Wskocz po kasę FB. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Chcesz porównać inne oferty? Zobacz nasz ⭐ RANKING KART KREDYTOWYCH ⭐ 

Visa TurboKARTA w Santander Consumer Bank

Ocena karty

Oprocentowanie

20,5% 🔍
Jeśli spłacisz należność w terminie to odsetki nie zostaną naliczone, a oprocentowanie wyniesie 0%

Karta

0zł/6,90zł 🔍
Opłaty unikniesz, jeśli w miesiącu dokonasz transakcji na min. 1000 zł.

Bankomaty

6%, min. 10zł

Okres bezodsetkowy

54 dni
 • Do 360 zł zwrotu rocznie za wybrane zakupy
 • Wniosek złożysz bez wychodzenia z domu 
 • Brak opłaty miesięcznej za kartę (przy łącznych płatnościach na min. 1000 zł) 
🔍 Szczegóły karty
Obrazek papierowy samolot

Spodobał Ci się artykuł?

Jeśli tak to świetnie! Zapisz się do naszego newslettera. Tym sposobem już nigdy nie przegapisz żadnej promocji. Otrzymasz na adres e-mail powiadomienia o nowych artykułach i aktualnych promocjach.

Ps. Obiecujemy, że nie spamujemy i nie udostępnimy danych nikomu innemu 😉

Jeszcze jedno… Koniecznie zajrzyj na nasze konta w mediach społecznościowych. 
To właśnie tu naszybciej dowiesz się o najnowszych promocjach. ⤵

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze