Konto Revolut w promocji – zgarnij 50 zł oraz plan Premium za darmo 🎁

Otwórz konto Revolut w promocji i odbierz 50 zł premii oraz darmowy plan Revolut Premium przez miesiąc za darmo. Wypróbuj już dziś jeden z najlepiej rozwijających się produktów bankowych na rynku 💪⤵

Promocja od Revolut załóż konto i zgarnij 50 zł oraz darmowy plan Premium przez miesiąc
Promocja od Revolut załóż konto i zgarnij 50 zł oraz darmowy plan Premium przez miesiąc

1. Załóż konto Revolut w promocji i odbierz 50 zł doładowania oraz darmowy Plan Premium 💎 przez miesiąc 

Revolut oraz firma Rankomat (znana np. ze swojej porównywarki ubezpieczeń) przygotowała ekstra bonus dla klientów otwierających konto w Revolut. W ramach promocji otrzymamy 50 zł zasilenia konta oraz do „przetestowania” Plan Premium przez miesiąc za darmo. Czy są jakieś warunki do spełnienia?

Praktycznie żadne! Dlatego, że aby otrzymać:

 • Darmowy plan Revolut Premium → wystarczy w ciągu 72 godzin od otwarcia konta w Revolut zaktualizować plan do wersji Premium,
 • 50 zł premii → wykonać pierwszą transakcję kartą fizyczną lub wirtualną na kwotę powyżej £1 lub jej odpowiednik w innej walucie (w PLN to ok. 6 zł).


Dodatkowe szczegóły znajdziesz w dalszej części artykułu.

Jak skorzystać z promocji? Przejdź na dedykowaną stronę promocji Revolut, wprowadź swój nr telefonu i załóż konto w Revolut. Nic prostszego!

Promocja konta w Revolut trwa do 31 grudnia 2022

Do końca promocji pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
PROMOCJA DOBIEGŁA KOŃCA. SPRAWDŹ AKTUALNIE TRWAJĄCE PROMOCJE ⤵

2. Kto może zdobyć nagrody w promocji Revolut?

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów. Znaczy to tyle, że jeśli posiadałeś już kiedyś konto w Revolut, niestety ale nie będziesz mógł skorzystać z obecnej promocji.

3. Zasady promocji Revolut (50 zł doładowania + Plan Premium)

Dzięki współpracy firmy Revolut oraz Rankomat, powstała świetnia promocja dla otwierających swoje pierwsze konto w Revolut. W ramach okazji otrzymamy 50 zł zasilenia konta oraz szanse sprawdzenia jakie możliwości oferuje plan Revolut Premium za darmo przez miesiąc. Co najważniejsze nie ograniczają nas żadne warunki do spełnienia ;).

Jak otworzyć konto w promocji Revolut?

 1. Przejdź na dedykowaną stronę promocji konta Revolut.
 2. Do dnia 31 grudnia 2022 wprowadź swój numer telefonu na stronie promocji. Otrzymasz unikatowy link promocyjny, który posłuży do otwarcia konta na twoim telefonie,
 3. Wprowadź swoje dane kontaktowe, w tym aktualny adres zamieszkania, zaakceptuj wymagane zgody i otwórz konto w Revolut.


Proces otwarcia konta nie jest skomplikowany i powinien Ci zająć nie więcej niż kilka minut.

Darmowy plan Revolut Premium przez miesiąc za darmo

Wraz z otwarciem konta w promocji, dostajemy dostęp do płatnej subskrypcji Revolut Premium za darmo przez miesiąc. Aby móc przetestować możliwości planu Premium, musimy trzymać się drobnych wymagań promocji, czyli:

 • w ciągu 72 godzin od otwarcia konta w Revolut zaktualizuj plan do wersji Premium.


W praktyce oznacza to, że w przypadku jak wybraliśmy np. darmowy plan Standard mamy 72 godziny na to aby włączyć plan Premium na miesięczny okres próbny.

Jak włączyć plan Premium na darmowy okres próbny?

 1. Wejdź w „Mój profil” w aplikacji Revolut,
 2. Kliknij przycisk „Zmień plan”
 3. Testuj plan Premium przez miesiąc za darmo!


Podczas trwania okresu próbnego nie zostaną pobrane opłaty związane z użytkowaniem planu Premium oraz dostaniemy możliwość zrezygnowania z płatnej subskrypcji. Pamiętajmy jednak, że jeśli postanowimy dalej korzystać z płatnego planu Premium, w kolejnym miesiącu użytkowania zostanie pobrana opłata w wysokości 29,99 zł, a okres wypowiedzenia będzie obowiązywał zgodnie z regulaminem.

Dodatkowo, jeśli zrezygnujesz z planu w trakcie trwania okresu próbnego, a zamówiłeś już kartę fizyczną, Revolut obciąży Cię opłatą za dostarczenie karty. Radzimy wstrzymać się z zamawianiem karty do czasu wyboru planu przy którym chcemy pozostać.

50 zł zasilenia za otwarcie konta w Revolut

Warunki do odebrania premii za otwarcie konta są bardzo proste. Wystarczy… zrobić swoją pierwszą płatność kartą. I to tyle! 50 zł zasili nasze konto w Revolut.

Jak odebrać 50 zł zasilenia od Revolut?

 • zrealizuj swoją pierwszą płatność w Revolut za pomocą karty fizycznej lub wirtualnej. Kwota transakcji powinna być większa niż £1 (niecałe 6 zł).


W nagrodę otrzymamy 50 zł zasilenia na nasze konto w ciągu 3 dni od dokonanej transakcji. 

4. W słowach paru o Revolut…

Revolut oferuje innowacyjną aplikacje mobilną do zarządzania finansami, zapewniając tym samym funkcjonalność tradycyjnego banku z poziomu naszego smartfona. Dzięki niej możemy założyć rachunek bankowy wraz z połączoną do niego kartą Mastercard lub Visa, trzymać na nim pieniądze w różnych walutach, robić przelewy i używać karty za granicą bez marży i dodatkowych opłat. 

Aplikacja ma za zadanie w jednym miejscu umożliwić zarządzanie wieloma aspektami fianansów. Oferuje nam m.in:

 • wykonywanie płatności – wysyłaj i odbieraj przelewy w kilka sekund do ponad 30 krajów. 
 • karty do konta – powiąż kartę z Google Pay lub Apple Pay. Dodatkowo korzystaj z jednorazowych kart płatniczych w Internecie, dzięki którym twoje transakcje w sieci będą bezpieczne.
 • zarządzanie budżetem – trzymaj się swoich planów, dzięki inteligentnemu zarządzaniem i planowaniem wydatków,
 • oszczędzanie – skorzystaj z atrakcyjnych rabatów do ulubionych sklepów i marek,
 • korzystne wymiany walut – wymieniaj 30 walut  bez ukrytych opłat i po korzystnym kursie międzybankowym,
 • płatność kartą za granicą – gdziekolwiek jesteś, płać w miejscowej walucie bez dodatkowych kosztów,
 • inwestycje w kryptowaluty – od ręki wymień gotówkę na kryptowalutę.


Aplikacja Revolut oferuje 4 plany subskrypcyjne, różniące się dostępnymi usługami, z czego podstawowy plan otrzymany całkowicie za darmo. Konto otworzymy w parę minut bezpośrednio ze swojego telefonu.

5. Przydatne dokumenty

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Zapraszamy Cię do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku oraz kliknięcia Wskocz po kasę FB. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Revolut – usługi bankowe

Ocena fintechu

Sprawdź jak z poziomu aplikacji twoje finanse nabiorą tempa. Przelewy w kilka sekund w ponad 30 krajach, korzystne kursy wymiany walut, płatności kartą bez ukrytych opłat czy wymiana gotówki na kryptowaluty – to tylko jedne z licznych korzyści Revoluta.

 • Przesyłaj i wydawaj pieniądze po korzystnych kursach wymiany
 • Bezpłatne konto w telefonie do zarządzania finansami
Obrazek papierowy samolot

Spodobał Ci się artykuł?

Jeśli tak to świetnie! Zapisz się do naszego newslettera. Tym sposobem już nigdy nie przegapisz żadnej promocji. Otrzymasz na adres e-mail powiadomienia o nowych artykułach i aktualnych promocjach.

Ps. Obiecujemy, że nie spamujemy i nie udostępnimy danych nikomu innemu 😉

Jeszcze jedno… Koniecznie zajrzyj na nasze konta w mediach społecznościowych. 
To właśnie tu naszybciej dowiesz się o najnowszych promocjach. ⤵

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze