Cashback do 600 zł z kartą kredytową od BNP 💳

Zyskaj nawet 600 zł cashbacku za zakupy, 0 zł za użytkowanie karty przez rok oraz zbieraj punkty w programie lojalnościowym mamBONUS. Sprawdzamy niezwykle prostą promocję karty kredytowej od BNP Paribas ⤵

Promocja cashback 600 zł z kartą kredytową od BNP
Promocja cashback 600 zł z kartą kredytową od BNP

1. Nawet 600 zł cashbacku z kartą kredytową od BNP. Przegląd promocji w pigułce 💊

Zyskaj łącznie 600 zł zwrotu za zakupy za wyrobienie karty kredytowej „Mastercard Standard” w BNP Paribas. Płać kartą za swoje zakupy w dowolnych miejscach i zyskaj 1% miesięcznego zwrotu za wykonane transakcję (max. 50 zł w miesiącu). Promocja obowiązuje przez okres 12 miesięcy, więc możemy zyskać aż 600 zł cashbacku za swoje zakupy.

Dodatkowo z kartą dostajemy dostęp do programu lojalnościowego BNP Paribas → www.mamBONUS.pl. Zebrane punkty za dokonane zakupy możemy wymienić na nagrody rzeczowe lub vouchery do sklepów internetowych i stacjonarnych.

Aby móc skorzystać z promocji należy wejść na stronę promocji landing.bnpparibas.pl/karta_kredytowa/cashback oraz pozostawić swoje dane kontaktowe, a konsultant z banku poprowadzi nas przez proces wnioskowania o kartę kredytową.

Do promocji możemy przystąpić od 01.08.2022 do 30.09.2022.  

Do końca promocji pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
PROMOCJA KTÓRĄ PRZEGLĄDASZ DOBIEGŁA KOŃCA.

2. Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji może skorzystać osoba pełnoletnia, która od 1 marca 2021 roku do dnia rozpoczęcia promocji (tzn. 01 sierpinia 2022) nie posiadała karty kredytowej w banku BNP Paribas.

Decyzja o wydaniu karty kredytowej jest uzależniona od oceny naszej zdolności i wiarygodności kredytowej. Każdy wniosek o kartę jest rozpatrywany indywidualnie.

3. Zasady promocji „Zyskaj nawet 600 zł z kartą kredytową” (cashback 600 zł)

 1. W terminie od 1 sierpnia do 30 września 2022, złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard Standard oraz przejdź pozytywnie weryfikację zdolności kredytowej.
 2. Wykonuj transakcje i płać kartą w dowolnych miejscach → stacjonarnie oraz online. Za każdą naliczoną płatność bezgotówkową otrzymasz 1% zwrotu wartości zakupów.
 3. W każdym z kolejnych 12 miesięcy od zawarcia umowy o kartę, otrzymasz do 50 zł miesięcznie zwrotu za wykonane płatności kartą kredytową. Przez okres 12 miesięcy możesz zyskać nawet do 600 zł cashbacku.


Uzyskanie całej kwoty w promocji (600 zł) może być trudne do wykonania, a wszystko to z powodu małej wysokości zwrotu. Aby otrzymać 50 zł cashbacku za dany miesiąc, trzeba zapłacić kartą na łączną kwotę min. 5000 zł (1% z 5000 zł = 50 zł). 

Podczas naliczania cahsbacku nie będą brały udział transakcje, które zostały zwrócone, transakcje gotówkowe (np. wypłata pieniędzy z bankomatu), przeznaczone na spłatę zadłużenia oraz które zasilają zewnętrzne instrumenty płatnicze (np. Revolut).

Zwolnienie z opłat za kartę przez okres 12 miesięcy

Bank nie wymaga od nas spełnienia dodatkowych warunków aby otrzymać zwolnienie z opłat za kartę. Wystarczy założyć kartę w promocji aby cieszyć się z 12 miesięcznego, darmowego użytkowania karty.

4. Kiedy otrzymam nagrodę?

Każda z nagród miesięcznych będzie przekazywana po zakończeniu bieżącego okresu rozliczeniowego w którym były wykonywane transakcje.

Bank o wysokości cashbacku za dany miesiąc będzie informował w wysyłanym zestawieniu transakcji po zakończeniu okresu rozliczeniowego. Udział w naliczeniu cashbacku będą brały transakcje, które zostały rozliczone w danym cyklu.

5. Koszty użytkowania karty kredytowej Mastercard Standard

Podstawowe parametry karty kredytowej Mastercard Standard:

 • oprocentowanie: 20 %,
 • opłata za kartę: 0 zł / 9 zł. W ramach akcji promocyjnej karta jest darmowa przez 12 miesięcy.
  Po tym okresie opłaty można uniknąć, jeśli łączna wartość miesięcznych transakcji wyniesie min. 1000 zł.
 • wypłaty z bankomatów: prowizja 4,9%, min. 10 zł,
 • okres bezodsetkowy: 56 dni,
 • kwota minimalnej spłaty: 3%, min. 30 zł
 • RRSO: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego na 08.07.2022 r. wynosi 26,97%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 4 607,42 zł, oprocentowanie zmienne 20%, całkowity koszt kredytu 607,42 zł (w tym: odsetki 499,42 zł, miesięczna opłata za kartę 9 zł), 11 miesięcznych rat równych w wysokości po 383,94 zł, 12 rata w wysokości 384,08 zł.

WARTO WIEDZIEĆ…
Karta kredytowa jest produktem, który używany z rozsądkiem jest w 100% darmowy. Wystarczy pamiętać aby trzymać się jednej, bardzo prostej zasadyjeśli korzystamy z karty w danym miesiącu rozliczeniowym, to jeszcze w okresie bezodsetkowym oddajemy tyle samo pieniędzy ile wydaliśmy. W takim wypadku nie będą naliczane odsetki, a my nic nie zapłacimy za przywilej „obracania” pieniędzmi banku.

6. Przydatne dokumenty

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Zapraszamy Cię do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku oraz kliknięcia Wskocz po kasę FB. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Chcesz porównać inne oferty? Zobacz nasz ⭐ RANKING KART KREDYTOWYCH ⭐ 

Karta kredytowa Mastercard Standard w BNP Paribas

Ocena karty

Oprocentowanie

20,5% 🔍
Jeśli spłacisz należność w terminie to odsetki nie zostaną naliczone, a oprocentowanie wyniesie 0%

Karta

0zł/9zł 🔍 W ramach akcji promocyjnej karta jest darmowa przez 12 miesięcy. Po tym okresie opłaty można uniknąć, jeśli łączna wartość miesięcznych transakcji wyniesie min. 1000 zł.

Bankomaty

4,9%
min. 10zł

Okres bezodsetkowy

56 dni
 • 0 zł za użytkowanie karty przez rok w ramach bonusu
 • Rabaty u partnerów w programie mamBONUS
🔍 Szczegóły karty
Obrazek papierowy samolot

Spodobał Ci się artykuł?

Jeśli tak to świetnie! Zapisz się do naszego newslettera. Tym sposobem już nigdy nie przegapisz żadnej promocji. Otrzymasz na adres e-mail powiadomienia o nowych artykułach i aktualnych promocjach.

Ps. Obiecujemy, że nie spamujemy i nie udostępnimy danych nikomu innemu 😉

Jeszcze jedno… Koniecznie zajrzyj na nasze konta w mediach społecznościowych. 
To właśnie tu naszybciej dowiesz się o najnowszych promocjach. ⤵

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze