Zgarnij 350 zł 🔥 i 8% z kontem dla młodych 🕶 od mBanku

Zgarnij nawet 350 zł premii z eKontem możliwości dla osób w wieku 18 – 24 lat → a wszystko to z bezwarunkowo darmowym rachunkiem dla młodych od mBanku. Dodatkowo na twoje oszczędności czeka aż 8% z usługą automatycznego oszczędzania „Moje cele”. ⤵

Otwórz eKonto możliwości dla młodych w mBanku i zyskaj 350 zł premii oraz 8% na koncie moje cele.
Otwórz eKonto możliwości dla młodych w mBanku i zyskaj 350 zł premii oraz 8% na koncie moje cele.

1. Zyskaj nawet 350 zł oraz 8% z eKontem możliwości. Masz nie więcej niż 24 lata? To z pewnością promocja dla Ciebie 👇

Jesteś w wieku od 18 do 24 lat? Jeśli odpowiedziałeś „TAK”, koniecznie przyjrzyj się najnowszej promocji konta dla młodych od mBanku 🛹. Jakie są warunki promocji?

Złóż wniosek o rachunek eKonto możliwości, aktywnie z niego korzystaj i odbierz nawet 350 zł premii. Na zachętę w promocji możemy zyskać dwa bonusy 200 zł za aktywne korzystanie z konta oraz 150 zł za otwarcie rachunku na selfie lub przy pomocy e-dowodu. Dodatkowo na nasze oszczędności czeka rekordowe 8% wraz z usługą do automatycznego oszczędzania „Moje cele” 🚀.

Co ciekawsze premię zyskamy mega szybko, a dokładniej w drugim pełnym miesiącu po otwarciu rachunku (szczegółowy opis warunków opisujemy w trzecim pkt artykułu).

Aby móc skorzystać z promocji należy złożyć wniosek o otwarcie eKonta możliwości dla młodych (18 -24 lat) wraz z kartą debetową na dedykowanej stronie mBanku. ⤵

Do promocji eKonta możliwości możemy przystąpić od 09.02.2023 do 31.05.2023. Oferta przeznaczona dla młodych klientów w wieku 18 – 24 lata.

Do końca promocji pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
PROMOCJA KTÓRĄ PRZEGLĄDASZ DOBIEGŁA KOŃCA.

2. Kto może skorzystać z promocji w mBanku?

Promocja przeznaczona jest dla młodych osób w wieku od 18 do 24 lat, które są nowymi klientami banku tzn. od 1 stycznia 2020 roku:

 • Nie byli lub nadal nie są posiadaczami lub współposiadaczami rachunku rozliczeniowo-oszczędnościowego w mBanku.
 • Nie byli lub nadal nie są posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

3. Zasady promocji „I możesz więcej – edycja X”

Aby móc uczestniczyć w promocji eKonta możliwości od mBanku:

 • Na start w terminie od 09.02.2023 do 31.05.2023 złóż promocyjny wniosek i otwórz eKonto możliwości dla młodych osób (18 – 24 lat) wraz z kartą debetową (konta nie możesz otworzyć z drugą osobą).


W promocji możemy otrzymać łącznie 350 zł premii 200 zł za otwarcie konta i aktywność oraz 150 zł za otwarcie konta na selfie lub przez e-dowód. Premie otrzymamy dość szybko  już w drugim pełnym miesiącu po otwarciu rachunku.

Jak zyskać bonusy? Warunki poniżej ⏬

3a. 200 zł premii za otwarcie konta z kartą i aktywność (3×20 zł + 140 zł)

Premia I za płatność telefonem premia 20 zł. Do końca kolejnego miesiąca od momentu otwarcia konta:

 • zapłać 4 razy telefonem → przy pomocy aplikacji Google Pay, Apple Pay lub zliżeniowo BLIKiem.


Przykładowo:
jeśli przystąpiłeś do promocji w lutym 2023, czas na spełnienie warunków masz do końca marca 2023. Premię I w takim wypadku otrzymasz do końca kwietnia 2023 na konto otwarte w promocji.

Premia II za przelew na numer telefonu premia 20 zł. Do końca kolejnego miesiąca od momentu otwarcia konta:

 • wykonaj minimum 4 przelewy na numer telefonu → czyli przelew z aplikacji mobilnej na numer telefonu zarejestrowany w usłudze BLIK.


Przykładowo:
jeśli przystąpiłeś do promocji w lutym 2023, czas na spełnienie warunków masz do końca marca 2023. Premię II w takim wypadku otrzymasz do końca kwietnia 2023 na konto otwarte w promocji.

Premia III za cel oszczędnościowy premia 20 zł. Do końca kolejnego miesiąca od momentu otwarcia konta:

 • posiadaj aktywny cel oszczędnościowy z saldem o wartości minimum 50 zł → cel oszczędnościowy utworzysz w usłudze automatycznego oszczędzania „Moje cele”. Usługa jest powiązana z kontem osobistym.


Przykładowo:
jeśli przystąpiłeś do promocji w lutym 2023, czas na spełnienie warunków masz do końca marca 2023. Premię III w takim wypadku otrzymasz do końca kwietnia 2023 na konto otwarte w promocji.

Premia IV za spełnienie warunków premia 140 zł. Do końca kolejnego miesiąca od momentu otwarcia konta:

 • spełnij warunki do uzyskania I,II i III premii.


Przykładowo:
jeśli przystąpiłeś do promocji w lutym 2023, czas na spełnienie wszystkich warunków z I, II i III premii masz do końca marca 2023. Premię IV w takim wypadku otrzymasz do końca kwietnia 2023 na konto otwarte w promocji.

3b. Bonus 150 zł za otwarcie eKonta możliwości na selfie/przez e-dowód

Bonus za otwarcie eKonta możliwości na selfie lub przez e-dowód 150 zł:

 1. Otwórz konto na selfie lub przez *e-dowód,


* e-dowód czyli dowód osobisty z warstwą elektroniczną (wydawany od marca 2019 r.)

Przykładowo: jeśli przystąpiłeś do promocji w lutym 2023, czas na spełnienie wszystkich warunków z I, II i III premii masz do końca marca 2023. Bonus 150 zł w takim wypadku otrzymasz do końca kwietnia 2023 na konto otwarte w promocji.

4. Odkładaj na 8% z kontem do automatycznego oszczędzania „Moje cele”

Wraz z eKontem możliwości otrzymujemy dostęp do otwarcia konta oszczędnościowego z usługą automatycznego oszczędzania „Moje Cele”.

Za każdym razem gdy zapłacimy kartą, wypłacimy pieniądze z bankomatu lub zrobimy przelew, małe kwoty będą zasilały nasz cel. Do środków mamy cały czas swobodny dostęp i możemy nimi zarządzać w dowolnej chwili.

Jak działają „Moje cele” w mBanku? (instr.)

Oprocentowanie promocyjne wynosi:

 • 8% dla klientów co otworzą konto osobiste metodą na selfie lub e-dowód oraz
 • 7% dla klientów co otworzą konto osobiste w inny sposób


dla kwoty do 50 000 zł i będzie obowiązywało od daty otwarcia rachunku przez okres trzech pełnych miesięcy kalendarzowych.

Aby uzyskać oprocentowanie w wysokości 8% wymagane jest:

 1. Założenie konta osobistego, a jeśli jesteś już klientem mBanku to w dniu 01.02.2023 kwota na twoich rachunkach oszczędnościowych nie powinna być większa niż 1000 zł.
 2. Musisz zadbać aby w danym miesiącu suma wpływów była większa o min. 100 zł od sumy obciążeń.


Po upływie okresu promocyjnego lub w przypadku przekroczenia kwoty 50 000 zł, oprocentowanie będzie naliczane według obowiązujących stawek banku zawartych w tabeli stóp procentowych (od 0,5% do 1,5%).

5. Koszty prowadzenia eKonta możliwości oraz karty debetowej

Bezwarunkowo darmowe. Za prowadzenie rachunku, karty debetowej oraz za wypłaty ze wszystkich bankomatów nie zapłacisz nic okrągłe 0 zł. 

Konto przeznaczone jest dla młodych osób w wieku 13 – 24 lata (z promocji mogą skorzystać jednak tylko osoby pełnoletnie).

6. Przydatne dokumenty

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Zapraszamy Cię do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku oraz kliknięcia Wskocz po kasę FB. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Chcesz porównać inne oferty? Zobacz nasz ⭐ RANKING KONT DLA MŁODYCH  

eKonto możliwości w mBanku

Ocena konta

Prowadzenie konta

0zł

Karta

0zł

Bankomaty

0zł

Wiek posiadacza

18 – 24 lat
 • Prowadzenie rachunku za 0 zł bez względu na aktywność
 • 0 zł za kartę oraz wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą
 • Jedna z najlepszych aplikacji mobilnych
🔍 Szczegóły konta

OSTATNIO OPUBLIKOWANE ARTYKUŁY

Obrazek papierowy samolot

Spodobał Ci się artykuł?

Jeśli tak to świetnie! Zapisz się do naszego newslettera. Tym sposobem już nigdy nie przegapisz żadnej promocji. Otrzymasz na adres e-mail powiadomienia o nowych artykułach i aktualnych promocjach.

Ps. Obiecujemy, że nie spamujemy i nie udostępnimy danych nikomu innemu 😉

Jeszcze jedno… Koniecznie zajrzyj na nasze konta w mediach społecznościowych. 
To właśnie tu naszybciej dowiesz się o najnowszych promocjach. ⤵

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze