Zgarnij nawet 600 zł na zakupy do Biedronki z kartą Citi 🐞

Odbierz nagrodę powitalną dla nowych klientów karty kredytowej Citi Simplicity e-kody o wartości 600 zł na zakupy w Biedronce 🐞. Złóż wniosek o kartę, aktywnie z niej korzystaj i odbierz bonus na najbliższe zakupy 🛒.

Promocja zgarnij nawet 600 zł na zakupy do Biedronki z kartą kredytową Citi Simplicity od banku Citi Handlowy w sierpniu 2022
Promocja zgarnij nawet 600 zł na zakupy do Biedronki z kartą kredytową Citi Simplicity od banku Citi Handlowy w sierpniu 2022

1. Odbierz w prezencie 600 zł do Biedronki 🐞

Odbierz nagrodę powitalną w wysokości 600 zł na zakupy do Biedronki z kartą kredytową Citi Simplicity. Dodatkowo uzyskaj brak opłat za jej użytkowanie przez rok, dostęp do rabatów w wysokości do 50% u partnerów banku Handlowego w Warszawie oraz zbieraj punkty w programie bonusowym Mastercard Bezcenne Chwile.

Jak otrzymać nagrodę?
Złóż wniosek i zawrzyj umowę o kartę, zaloguj się do aplikacji Citi Mobile oraz:

 • W celu odbioru pierwszej nagrody (200 zł do Biedronki). W każdym z trzech pierwszych miesięcy kalendarzowych → wykonaj przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową na łączną kwotę min. 300 zł.
 • W celu odbioru drugiej nagrody (4×100 zł do Biedronki). W czwartym, piątym, szóstym oraz siódmym miesiącu kalendarzowym → spełnij warunki do uzyskania pierwszej nagrody oraz wykonaj przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową na łączną kwotę min. 300 zł.


Aby skorzystać z promocji, złóż wniosek o otwarcie karty kredytowej Citi Simplicity na stronie www.citibank.pl/karty-kredytowe/oferty-specjalne/voucher-biedronka600-lp oraz spełnij warunki przewidziane w regulaminie promocji.

Szczegóły opisujemy w dalszej części artykułu ⤵

Okazja trwa w terminie od 13.07.2022 do 16.08.2022 lub do wyczerpania puli 1000 kart założonych w promocji.

Do końca promocji pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
PROMOCJA DOBIEGŁA KOŃCA. SPRAWDŹ AKTUALNIE TRWAJĄCE PROMOCJE ⤵

2. Kto może skorzystać z promocji karty kredytowej Citibanku?

Promocja od Citi Handlowy przewidziana jest dla nowych Klientów, którzy od 01.01.2020 roku nie posiadali głównej karty kredytowej wydanej przez bank.

Bank dodatkowo określił podstawowe wymagania aby móc skutecznie wnioskować o wydanie karty kredytowej.

Dla osób fizycznych:

 • wiek: od 18 lat,
 • dochód netto: min 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie: min. 3 miesiące,


Dla firm:

 • wiek: od 18 lat,
 • dochód netto: min 2500 zł,
 • prowadzenie działalności: min. 2 lata.

3. Zasady promocji „Nawet 600 zł na zakupy w Biedronce” 🐞

Aby skorzystać z promocji i odebrać vouchery do Biedronki:

 1. Do dnia 16 sierpnia 2022 złóż wniosek, zawrzyj umowę oraz aktywuj kartę kredytową za pomocą aplikacji mobilnej.
 2. W ciągu 10 dni od złożenia wniosku dostarcz do banku dokumenty dochodowe. Jak załączyć dokumenty dochodowe znajdziesz na stronie Citi Banku: przeslanie_dokumentow.
 3. Min. 1 raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Citi Mobile w terminie do końca miesiąca po zawarciu umowy o kartę.


Warunki do odbioru nagród w promocji

Pierwsza nagroda (e-kod o wartości 200 zł do Biedronki). W każdym z trzech pierwszych miesięcy kalendarzowych następujących po zawarciu umowy o kartę:

 • wykonaj przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową na łączną kwotę 300 zł (nie mogą to być transakcje zwrócone lub odrzucone).


Druga nagroda (e-kod o wartości 4×100 zł do Biedronki).
Aby uzyskać drogą nagrodę w każdym z wymienionych miesięcy kalendarzowych tzn: czwartym, piątym, szóstym oraz siódmym następujących po zawarciu umowy o kartę:

 • spełnij warunki do uzyskania pierwszej nagrody.
 • wykonaj przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową na łączną kwotę 300 zł (nie mogą to być transakcje zwrócone lub odrzucone).


Uczestnik promocji może uzyskać maksymalnie 4 drugie nagrody po 100 zł każda, pod warunkiem spełnienia wymagań promocji w danym miesiącu kalendarzowym. W przypadku nie spełnienia warunków w którymś z miesięcy od 4 – 7, nie pozbawia go to prawa do obioru nagród za pozostałe miesiące.

Brak opłat za kartę przez 12 miesięcy

Dodatkowo, spełniając wymagania promocji nie poniesiemy opłat za użytkowanie karty w pierwszym roku. Wystarczy wykonać miesięczne transakcje kartą na min. 300 zł (w przypadku założenia karty po za promocją wysokość transakcji wynosi 1000 zł). Jeśli w danym miesiącu nie spełnimy tego warunku, zostanie naliczona standardowa opłata – 12 zł.

4. Kiedy otrzymam nagrodę?

Nagroda w postaci e-kodów o łącznej wartości 600 zł do Biedronki zostanie przekazana najpóźniej do 60 dni od daty otrzymania wiadomości o spełnieniu warunków promocji.

Aby zrealizować voucher do Biedronki, podaj otrzymany kod kasjerowi podczas zakupów. E-kod może być wykorzystywany wielokrotnie, aż do wydania jego maksymalnej wartości. Termin ważności e-kodu wynosi 6 miesięcy.

Ważne jest aby na dzień otrzymania nagrody mieć aktywną kartę kredytową. Brak aktywnej karty pozbawia uczestnika prawa do otrzymania nagrody.

5. Koszty użytkowania karty kredytowej Citi Simplicity

Standardowa opłata za użytkowanie karty Citi Simplicity wynosi 12 zł. W ramach uczestnictwa w promocji można w łatwy sposób jej uniknąć. Wystarczy:

 • wykonać w miesiącu transakcję kartą na łączną kwotę min. 300 zł,


W ten sposób w pierwszym roku użytkowania karty nie poniesiemy opłat za jej obsługę. Po upływie tego okresu opłaty będą naliczane zgodnie z obowiązującą tabelą opłat i prowizji.

Pozostałe parametry karty:

 • oprocentowanie: 20%,
 • wypłaty z bankomatów: prowizja 10% min. 20 zł,
 • okres bezodsetkowy: 56 dni,
 • RRSO: Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 26,28% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 7000 zł , całkowita kwota do zapłaty 7925,3 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 20,0% w skali roku, całkowity koszt kredytu 925,30 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 781,30 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 660,44 zł Kalkulacja została dokonana na dzień 08/07/2022 na reprezentatywnym przykładzie. przykładzie.

WARTO WIEDZIEĆ…
Karta kredytowa jest produktem, który używany z rozsądkiem jest w 100% darmowy. Wystarczy pamiętać aby trzymać się jednej, bardzo prostej zasadyjeśli korzystamy z karty w danym miesiącu rozliczeniowym, to jeszcze w okresie bezodsetkowym oddajemy tyle samo pieniędzy ile wydaliśmy. W takim wypadku nie będą naliczane odsetki, a my nic nie zapłacimy za przywilej „obracania” pieniędzmi banku.

6. Przydatne dokumenty

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Zapraszamy Cię do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku oraz kliknięcia Wskocz po kasę FB. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Chcesz porównać inne oferty? Zobacz nasz ⭐ RANKING KART KREDYTOWYCH ⭐ 

Citi Simplicity w Citi Handlowy

Ocena karty

Oprocentowanie

18,5% 🔍
Jeśli spłacisz należność w terminie to odsetki nie zostaną naliczone, a oprocentowanie wyniesie 0%

Karta

0zł/12zł 🔍 Opłaty unikniesz, jeśli w miesiącu dokonasz transakcji na min. 1000 zł.

Bankomaty

10%
min. 20zł

Okres bezodsetkowy

56 dni
 • Sprawdź jak oszczędzić 1200 zł rocznie płacąc kartą kredytową
 • Dostęp do rabatów do 50% w Programie Korzyści Citi Specials
🔍 Szczegóły karty

OSTATNIO OPUBLIKOWANE ARTYKUŁY

Obrazek papierowy samolot

Spodobał Ci się artykuł?

Jeśli tak to świetnie! Zapisz się do naszego newslettera. Tym sposobem już nigdy nie przegapisz żadnej promocji. Otrzymasz na adres e-mail powiadomienia o nowych artykułach i aktualnych promocjach.

Ps. Obiecujemy, że nie spamujemy i nie udostępnimy danych nikomu innemu 😉

Jeszcze jedno… Koniecznie zajrzyj na nasze konta w mediach społecznościowych. 
To właśnie tu naszybciej dowiesz się o najnowszych promocjach. ⤵

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze