Extra 10000 punktów dla klientów Citi w Mastercard Bezcenne Chwile 🎁

Extra promocja od Mastercard® Bezcenne® Chwile dla klientów banku Citi Handlowego. Zapłać kartą u partnerów programu i zyskaj nawet 10 000 pkt (ok. 125 zł w bonach). Uwaga! Na okazję załapią się nowi oraz obecni posiadacze konta w programie Mastercard.

Extra 10000 punktów dla klientów banku Handlowego w Warszawie w programie Mastercard Bezcenne Chwile
Extra 10000 punktów dla klientów banku Handlowego w Warszawie w programie Mastercard Bezcenne Chwile

1. Extra 10 000 pkt dla klientów banku Citi Handlowy w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile 🎁

Specjalna oferta od Mastercard® Bezcenne® Chwile dla posiadaczy kart debetowych oraz kredytowych banku Handlowego w Warszawie. Zyskaj 2 x 5000 pkt (w przeliczeniu jest to ok. 125 zł w bonach) za min. dwie płatności u wybranych partnerów programu.

Co najważniejsze → z promocji mogą skorzystać osoby, które dopiero rozpoczynają przygodę z programem lojalnościowym od Mastercard oraz Ci, którzy już posiadają konto w Mastercard® Bezcenne® Chwile. Słowem WYPAS!

Dokonaj zakupów kartą, która jest zarejestrowana w programie za min. 100 zł, a w nagrodę otrzymasz 5000 pkt bonusowych. Płatności trzeba dokonać w jednym ze sklepów biorących udział w promocji:

 • Empik → sklep stacjonarny lub internetowy www.empik.com
 • SMYK → sklep stacjonarny lub internetowy www.smyk.com
 • RTV EURO AGD → sklep stacjonarny lub internetowy www.euro.com.pl
 • Intersport → sklep stacjonarny lub internetowy www.intersport.pl


Możesz otrzymać maksymalnie dwie nagrody 5000 pkt każda, z zastrzeżeniem, że obydwa zakupy będą wykonane w różnych sieciach sklepów.

Otrzymane w nagrodę punkty możesz wymieć na vouchery do ulubionych sklepów, wartościowe nagrody rzeczowe lub bilety np. do kina.

Jak wziąć udział w promocji? To proste! Do dnia 30 września 2022 zarejestruj swoją kartę od Citi na stronie www.bezcennechwile.mastercard.pl lub jeśli posiadasz już kartę w programie, wystarczy, że dokonasz zakupów w sklepach biorących udział w promocji.

Promocja trwa od 19.08.2022 do 30.09.2022 lub do wyczerpania puli 8920 wydanych nagród.

Do końca promocji pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
PROMOCJA KTÓRĄ PRZEGLĄDASZ DOBIEGŁA KOŃCA.

2. Kto może otrzymać bonusowe punkty programie Mastercard?

Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi jak i obecni uczestnicy programu Mastercard® Bezcenne® Chwile. Oferta skierowana jest do klientów banku Citi Handlowego, posiadających karty debetowe lub kredytowe, oznaczone logiem Mastercard oraz którzy:

 • w okresie trwania promocji tzn. do 30 września 2022, dokonają przystąpienia do programu z użyciem karty wydanej przez Bank Handlowy w Warszawie lub
 • są obecnymi uczestnikami programu, którzy posiadają już zarejestrowaną kartę w programie Mastercard.

Nie jesteś jeszcze klientem Banku Handlowego w Warszawie? Sprawdź aktualną promocję całkowicie darmowego CitiKonta z premią na start ⤵

3. Zasady promocji „Rozwijaj swoje pasje w szkole” – 10 000 pkt dla klientów banku Citi Handlowy (ok. 125 zł w bonach)

Zasady promocji są bardzo proste:

 1. od 30 września 2022 przystąp do promocji Mastercard® Bezcenne® Chwile, rejestrując swoją kartę debetową lub kredytową od banku Citi Handlowy oznaczoną logiem Mastercard.
 2. Jeśli bierzesz już udział w programie i masz zarejestrowaną w programie kartę od Citi banku, nie musisz robić nic więcej. 


Do zdobycia są dwie nagrody po 5000 pkt (łącznie jest to ok. 125 zł w bonach i voucherach). Zrób zakupy za min. 100 zł u wybranych partnerów programu, a w nagrodę zyskasz 5000 pkt w programie Mastercard. Płatności należy dokonać w sklepach: 

 • Empik → sklep stacjonarny lub internetowy www.empik.com
 • SMYK → sklep stacjonarny lub internetowy www.smyk.com
 • RTV EURO AGD → sklep stacjonarny lub internetowy www.euro.com.pl
 • Intersport → sklep stacjonarny lub internetowy www.intersport.pl


Jeden uczestnik może odebrać maksymalnie dwie nagrody po 5000 pkt. Tutaj warunkiem koniecznym jest dokonanie zakupów w różnych sieciach sklepów. 

Przykładowo → 100 zł wydajemy w sieciach sklepów SMYK, a następnie 100 zł w sieciach sklepów Empik. W ten sposób otrzymamy 2 x 5000 pkt w programie.

Bonusowe punkty zostaną przekazane w ciągu 31 dni od dnia spełnienia warunków ich otrzymania na rachunek w programie Mastercard. Otrzymane punkty premiowe ważne są przez okres dwóch miesięcy. W przypadku nie wykorzystania ich w terminie, bezpowrotnie wygasają.

4. Nie wiesz czym jest program Mastercard® Bezcenne® Chwile?

Zarejestruj swoją kartę Mastercard w programie, zbieraj punkty za zakupy, a następnie wymieniaj je na cenne nagrody!

Mastercard Bezcenne Chwile jest to program lojalnościowy specjalnie przygotowany dla posiadaczy kart debetowych i kredytowych firmy Mastercard. Po zarejestrowaniu swojej karty w programie, wraz z dokonywanymi transakcjami otrzymujemy punkty lojalnościowe. Te natomiast możemy wymieniać na bony i vouchery zakupowe w sklepach znanych marek, bilety na wydarzenia kulturalne lub też na inne cenne nagrody rzeczowe.

W programie bierze udział ponad 90 współpracujących marek, a płatności kartą w sklepach partnerów są dodatkowo punktowane.

Program Mastercard Bezcenne Chwile współpracuje z 14 bankami działającymi w Polsce. Warunkiem uczestnictwa w programie jest posiadanie aktywnej karty wydanej przez jednego z partnerów programu.

Przykładowi partnerzy programu Mastercard® Bezcenne® Chwile

5. Przydatne dokumenty

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Zapraszamy Cię do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku oraz kliknięcia Wskocz po kasę FB. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Chcesz porównać inne oferty? Zobacz wszystkie PROGRAMY KORZYŚCI oraz KLUBY RABATOWE

Mastercard® Bezcenne® Chwile – Program korzyści Mastercard

Ocena programu

Program lojalnościowy firmy Mastercard, który współpracuje z 14 bankami działającymi w Polsce. Zarejestruj swoją kartę Mastercard w programie, zbieraj punkty za zakupy, a następnie wymieniaj je na cenne nagrody!

 • Ponad 80 współpracujących sklepów znanych marek
 • Wymieniaj zgromadzone punkty na cenne nagrody!
Obrazek papierowy samolot

Spodobał Ci się artykuł?

Jeśli tak to świetnie! Zapisz się do naszego newslettera. Tym sposobem już nigdy nie przegapisz żadnej promocji. Otrzymasz na adres e-mail powiadomienia o nowych artykułach i aktualnych promocjach.

Ps. Obiecujemy, że nie spamujemy i nie udostępnimy danych nikomu innemu 😉

Jeszcze jedno… Koniecznie zajrzyj na nasze konta w mediach społecznościowych. 
To właśnie tu naszybciej dowiesz się o najnowszych promocjach. ⤵

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze