Promocja „Czas do szkoły” z premią 450 zł na zakupy w Biedronce 🐞

Zacznij zbliżający się rok szkolny z mega premią od banku BNP Paribas. Otwórz konto, aktywnie z niego korzystaj i odbierz w promocji „Czas do szkoły” nawet 450 zł na zakupy do Biedronki 🛒🐞. Promocja w sam raz na zbliżające się szkolne wydatki

Promocja Czas do szkoły z premią 450 zł do Biedronki od banku BNP Paribas
Promocja Czas do szkoły z premią 450 zł do Biedronki od banku BNP Paribas

1. Odbierz 450 zł do Biedronki w promocji „Czas do szkoły” od banku BNP Paribas. Szybka analiza promocji ⤵ 

W ramach zbliżającego się roku szkolnego, bank BNP przygotował atrakcyjną promocję, mającą na celu promowanie konta osobistego. Wraz z otwarciem darmowego rachunku Otwartego na Ciebie dostajemy szanse na zgarnięcie nawet 450 zł, które wykorzystamy na zakupy w sieciach sklepów Biedronka. Promocja idealnie sprawdzi się jako dodatkowy budżet dla szkolnej wyprawki twojego malucha (lub dowolne, inne zakupy :)).

Jakie są warunki w promocji? Bardzo proste. Warunki do spełnienia nie wykraczają po za „codzienne” użytkowanie konta.

Premia 450 zł, podzielona jest na 3 etapy w których do odebrania mamy nagrody 100 zł + 150 zł + 200 zł w bonach do Biedronki. Warunki spełniamy w następujących po sobie miesiącach.

 • Pierwsza nagroda (100 zł do Biedronki). We wrześniu 2022otwórz konto i nadaj PIN dla karty (do 23 września) oraz do końca miesiąca wykonaj jeden przelew przy pomocy bankowości elektronicznej.
 • Druga nagroda (150 zł do Biedronki). W październiku 2022 spełnij warunki do uzyskania pierwszej nagrody oraz wykonaj 5 transakcji bezgotówkowych kartą i zapewnij wpływy na konto osobiste na kwotę min. 1000 zł.
 • Trzecia nagroda (200 zł do Biedronki). W listopadzie 2022 spełnij warunki do uzyskania drugiej nagrody oraz wykonaj transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł i zapewnij wpływy na konto osobiste na kwotę min. 1000 zł.


Chcesz dowiedzieć się więcej? Szczegółową analizę promocji znajdziesz w dalszej części artykułu ⬇.

Aby skorzystać z okazji do dnia 05.09.2022 zgłoś swój udział na stronie www.bnpparibas.pl/czasdoszkoly, a następnie za pomocą otrzymanego linku złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową oraz dostępem do bankowości elektronicznej.

Promocja trwa od 16.08.2022 do 05.09.2022 lub do wyczerpania puli 3000 rejestracji w promocji.

Do końca promocji pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
PROMOCJA DOBIEGŁA KOŃCA. SPRAWDŹ AKTUALNIE TRWAJĄCE PROMOCJE ⤵

2. Kto może skorzystać z promocji od BNP Paribas?

Z promocji może skorzystać osoba pełnoletnia, zamieszkująca na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz będąca nowym klientem banku tzn:

 • w dniu składania wniosku o konto osobiste nie jest stroną umowy ramowej w banku,
 • w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie była posiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w banku BNP Paribas.

3. Zasady promocji „Czas do szkoły” (450 zł do Bierdronki 🐞)

W ramach wstępu → aby wziąć udział w promocji „Czas do szkoły”, należy złożyć wniosek, a następnie otworzyć konto osobiste w banku BNP. W praktyce wygląda to tak, że rejestrujemy się na stronie promocji, zaznaczamy wymagane przez regulamin zgody (w tym na przetwarzanie danych osobowych) oraz otwieramy rachunek w okresie trwania okazji, następnie pozostaje nam tylko nadać PIN dla karty:

 1. W terminie od 16 sierpnia 2022 do 05 września 2022 dokonaj zgłoszenia wypełniając formularz na stronie promocji, zaznacz wymagane zgody oraz kliknij przycisk „ZAREJESTRUJ SIĘ”,
 2. Następnie do dnia 05 września 2022 za pomocą otrzymanego linku złóż wniosek i zawrzyj umowę o konto osobiste wraz z kartą debetową oraz dostępem do bankowości elektronicznej zrobisz to przy pomocy kuriera lub aplikacji mobilnej Gomobile (metodą na selfie). Uwaga! Proces składania wniosku przy pomocy aplikacji nie może zostać przerwany. W przypadku przerwania, odinstaluj aplikację i ponownie skorzystaj z linku promocyjnego.
 3. Do dnia 23 września 2022 nadaj PIN dla karty.


Te proste czynności sprawiają, że staliśmy się oficjalnymi uczestnikami promocji. Czas poznać warunki do uzyskania premii.

W promocji możemy zyskać nagrody o łącznej wartości 450 zł wszystkie 3 premie są nagrodami w formie e-kodów do wykorzystania na zakupy w sieci sklepów Biedronka. E-kody do Biedronki (100 zł + 150 zł + 200 zł) otrzymamy na numer telefonu podany podczas rejestracji w promocji. Aby otrzymać wszystkie nagrody, bank BNP Paribas wymaga od nas spełnienia prostych aktywności w terminie od września do listopada 2022.

Jak zgarnąć wszystkie bonusy?

Pierwsza nagroda. E-kod o wartości 100 zł do Biedronki → we wrześniu 2022:

 • otwórz konto w okresie trwania promocji oraz do 23 września nadaj PIN do karty,
 • wykonaj jeden przelew za pomocą bankowości elektronicznej. Możesz np. przelać przysłowiową „złotówkę” na swoje konto w innym banku.


Druga nagroda.
E-kod o wartości 150 zł do Biedronki →
w październiku:

 • wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową. Może to być nawet zakup „zapałek” w sklepie,
 • zapewnij wpływy na konto osobiste na łączną kwotę min. 1000 zł → taką kwotę możemy przelać np. ze swojego konta w innym banku.


Trzecia nagroda.
E-kod o wartości 200 zł do Biedronki →
w miesiącu następującym po miesiącu spełnienia warunków do uzyskania drugiej nagrody:

 • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą debetową na łączną kwotę min. 300 zł
 • zapewnij wpływy na konto osobiste na łączną kwotę min. 1000 zł → taką kwotę możemy przelać np. ze swojego konta w innym banku.


Ważne jest to aby do czasu otrzymania bonusów posiadać aktywne konto (które nie jest np. w okresie wypowiedzenia) oraz zaznaczone wszystkie wymagane przez regulamin zgody. Jeśli nie spełnimy tego warunku, bank odmówi nam prawa do otrzymania nagrody.

4. Kiedy otrzymam nagrody?

Po spełnieniu warunków aktywności, każdy uczestnik otrzyma informacje o uzyskaniu nagrody na swoją skrzynkę e-mail:

 • wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody (e-kod 100 zł do Biedronki) do dnia 21 października 2022,
 • wiadomość o przyznaniu drugiej nagrody (e-kod 150 zł do Biedronki) do dnia 21 listopada 2022,
 • wiadomość o przyznaniu trzeciej nagrody (e-kod 200 zł do Biedronki) do dnia 19 grudnia 2022.


Każda nagroda zostanie przekazana do ostatniego dnia miesiąca w którym otrzymaliśmy wiadomość o jej przyznaniu.

E-Kod do Biedronki zostanie przekazany na numer telefonu laureata podany podczas rejestracji w formularzu rejestracyjnym. Aby zrealizować e-kod do Biedronki, podaj otrzymany kod kasjerowi podczas zakupów. E-kod może być wykorzystywany wielokrotnie, aż do wydania jego maksymalnej wartości. Termin ważności e-kodu wynosi 12 miesięcy od czasu jego aktywacji.

5. Koszty prowadzenia Konta Otwartego na Ciebie oraz Karty Otwartej na Dzisiaj

Prowadzenie rachunku jest bezpłatne, natomiast koszt miesięczny dla karty debetowej wynosi 5 zł. Jednak w łatwy sposób da się tej opłaty uniknąć. Wystarczy:

 • wykonać przynamniej 3 płatności kartą w miesiącu,


Spełniając powyższe warunki nie poniesiemy kosztów z tytułu użytkowania karty debetowej.
Jeśli nie ukończyliśmy 26 roku życia prowadzenie konta i karty jest całkowicie bezpłatne bez dodatkowych warunków.

6. Przydatne dokumenty

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Zapraszamy Cię do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku oraz kliknięcia Wskocz po kasę FB. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Chcesz porównać inne oferty? Zobacz nasz ⭐ RANKING KONT OSOBISTYCH  

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas Bank Polska

Ocena konta

Prowadzenie konta

0zł/2,5zł 🔍 Aby uniknąć opłaty, przynajmniej 1 raz zaloguj się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej oraz wyraź zgody marketingowe.

Karta

0zł/7zł 🔍
Aby uniknąć opłaty, wykonaj przynajmniej 3 płatności kartą w miesiącu.

Bankomaty

0zł/7zł 🔍
0 zł za wypłaty w bankomatach BNP Paribas oraz sieci Planet Cash.

Płatności mobilne

Blik, Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay

 • 0 zł za prowadzenie rachunku przy spełnieniu prostego warunku aktywności
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów BNP Paribas i Planetcash
🔍 Szczegóły konta

OSTATNIO OPUBLIKOWANE ARTYKUŁY

Obrazek papierowy samolot

Spodobał Ci się artykuł?

Jeśli tak to świetnie! Zapisz się do naszego newslettera. Tym sposobem już nigdy nie przegapisz żadnej promocji. Otrzymasz na adres e-mail powiadomienia o nowych artykułach i aktualnych promocjach.

Ps. Obiecujemy, że nie spamujemy i nie udostępnimy danych nikomu innemu 😉

Jeszcze jedno… Koniecznie zajrzyj na nasze konta w mediach społecznościowych. 
To właśnie tu naszybciej dowiesz się o najnowszych promocjach. ⤵

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze