Odbierz cashback 15% za zakupy w Amazon PL! Dodatkowe oszczędności u giganta sklepów online? Jak zawsze mile widziane! Sprawdzamy HOT promocję w Letyshops 🔥😍.

Psss… nie warto zwlekać zbyt długo… promocja może zakończyć się w każdej chwili ⤵

Hot cashback w Letyshops do Amazon.pl
Hot cashback w Letyshops do Amazon.pl

Czas trwania promocji:
⏱ Kilka godzin lub dni

Nagroda:
🔥 Hot cashback 15%

Trudność bonusu:
👍👍 Bardzo łatwy (5/5)

1. Hot cashback w Amazon PL od Letyshops 🔥 [skrót promocji]

Odbierz nawet 15% zwrotu gotówki za zakupy w polskiej stronie Amazon. Cashback otrzymasz na wszystkie produkty dostępne w sklepie, a wybór jest wręcz przeogromny!

Letyshops przy współpracy z sklepem Amazon przygotował promocję HOT Cashback, dzięki której zwrot gotówki został powiększony 3X. Z takiej okazji skorzysta zarówno nowy jak i obecny klient sklepu. Promocyjny zwrot łączy się z dostępnymi zniżkami i okazjami w sklepie Amazon. Promocja jest więc świetną szansą aby zaoszczędzić jeszcze więcej!

Szczegóły oferty oraz instrukcję jak otrzymać zwrot znajdziesz w dalszej części artykułu. 🖊

Jak skorzystać z promocji? Zasady są bardzo proste → zaloguj się lub zarejestruj się w Letyshops, przejdź na stronę internetową Amazon.pl, zrób zakupy i odbierz HOT cashback. ☺️

Warto się pośpieszyć. Okazja może zakończyć się w każdej chwili.

Do końca promocji pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
PROMOCJA DOBIEGŁA KOŃCA. STANDARDOWA STAWKA CASHBACK DO PLAY WYNOSI 115 ZŁ ⤵

2. Kto może skorzystać z promocji do Amazon?

Żaden uczestnik nie zostanie wykluczony! Oferta skierowana jest do nowych oraz obecnych klientów sklepu Amazon. Jedynym warunkiem do otrzymania cashbacku jest posiadanie darmowego konta w serwisie Letyshops.

3. Jak odebrać cashback 15% do Amazon PL?

1. Zaloguj się lub jak jeszcze nie masz konta  zarejestruj się w Letyshops.
2. Skorzystaj z wyszukiwarki i wpisz „Amazon” lub przejdź do oferty klikając bezpośrednio ze strony głównej (patrz obrazek poniżej).

Hot cashback 15% w Amazon od Lety
Zyskaj nawet 15% zwrotu do Amazon PL

3. Zostanie uruchomiony HOT cashback. Oznacza to, że twój zwrot zostanie powiększony do 15% (po za promocją cashback do Amazon.pl wynosi do 5%).

Uwaga! Od uruchomienia HOT cashbacku na skorzystanie z okazji będziemy mieli tylko 10 godzin.

4. Kliknij przycisk „Przejdź do sklepu”. Zostaniesz przekierowany do sklepu amazon.pl. Teraz wystarczy, że kupisz to na co masz ochotę. Lety zajmie się resztą ☺️. 
5. Twój cashback pojawi się jako oczekujący w ciągu 3 dni od momentu zakupu.

Hot cashback 15% w Amazon od Letyshops
Przejdź do sklepu Amazon i odbierz HOT cashback 15%

Jakie są warunki uzyskania zwrotu?

Cashback za zakupy w sklepie amazon.pl wynosi tyle samo dla nowego oraz powracającego klienta. Wysokość zwrotu zależna jest natomiast od zakupionego towaru i wynosi:

 • 5% 15% → odzież, obuwie, biżuteria, zegarki, bagaż, Amazon Fashion – kobiety, mężczyźni i dzieci, Private Label, urządzenia Amazon: Kindle i urządzenia Echo; akcesoria do tabletów Fire.
 • 4% 12% → dom, książki, E-booki Kindle, muzyka, instrumenty muzyczne, kuchnia, zabawki, majsterkowanie (Home Improvement), DVD i blu-ray, oprogramowanie, żywność i napoje, cyfrowe gry wideo, biznes, przemysł i nauka, handmade, sport i turystyka, artykuły papiernicze i biurowe, artykuły dla dzieci i niemowląt, artykuły spożywcze, artykuły dla zwierząt, artykuły ogrodowe, uroda,
 • 2,5% 7,5% → urządzenia rozrywki domowej (Home Entertainment), smartfony i telefony komórkowe, komputery, elektronika, wideo, gry, aparaty, oprogramowanie cyfrowe (Digital Software),
 • 0,5% 1,5% → konsole gier wideo,
 • 2,5% 7,5% → wszystkie pozostałe kategorie produktów,
 • 2,5zł 7,5 zł → subskrypcja Prime Free, Prime Day, Prime Video Free Trial.


Warto pamiętać o paru szczegółach:

 1. Cashback naliczany jest tylko od wartości netto artykułów. Do zwrotu nie wliczane są podatki oraz koszty związane z przesyłką w Amazon Polska.
 2. Zwrot nie zostanie naliczony w przypadku korzystania z kuponów z poza serwisu Letyshops.
 3. Hot cashback w Amazon obowiązuje dla trzech produktów w zamówieniu, a maksymalny zwrot za każdy produkt wynosi 40 zł.
 4. Cashback jest naliczany za zakupy na stronie internetowej Amazon Polska oraz w mobilnej aplikacji.


Czy cashback do Amazon.pl się opłaca? Pewnie, że tak! Dodatkowy zwrot łączy się ze wszystkimi zniżkami i promocjami dostępnymi w sklepie. Oznacza to, że jesteś w stanie zaoszczędzić na zakupach jeszcze więcej 🙂

WARTO WIEDZIEĆ…
Nie musisz zmieniać swoich nawyków aby dodatkowo zaoszczędzić. Jedyne o czym musisz pamiętać, jest to aby przejść do sklepu za pomocą serwisu Letyshops. Tyle wystarczy aby oszczędności naliczyły się same.

4. Kiedy otrzymam cashback?

Nagrodę otrzymasz gdy cashback zmieni status z „oczekujący” na „zaakceptowany”.

Zatwierdzony cashback pojawi się na Twoim koncie w Letyshops w ciągu 60 – 90 dni. Otrzymaną kwotę będziesz mógł przelać na swoje konto bankowe.

Chcesz porównać inne oferty? Zobacz nasz ⭐ RANKING CASHBACK’ÓW ⭐ 

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Zapraszamy Cię do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku oraz kliknięcia Wskocz po kasę FB. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Letyshops – serwis cashback

Ocena cashback’u

Letyshops to jeden z największych serwisów cashback z liczbą ponad 26 milionów aktywnych użytkowników oraz 8 letnim doświadczeniem. Kupuj w ulubionych sklepach oraz odzyskaj część wydanych w nich pieniędzy.

Średni cashback

*9,60%/3,35% 🔍
*Średni cashback w Hot Promocjach 🔥.
Średni cashback wyliczony na podstawie 10 popularnych sklepów.
 

Ilość sklepów w Polsce

518

Aplikacja mobilna

Tak

Wtyczka do przeglądarki

Tak
 • Jeden z najlepiej ocenianych serwisów cashback.
 • Zdobywaj statusy Lety i oszczędzaj na zakupach do 30% więcej!
🔍 Szczegóły cashback'u

AKTUALNE PROMOCJE W LETYSHOPS

Obrazek papierowy samolot

Spodobał Ci się artykuł?

Jeśli tak to świetnie! Zapisz się do naszego newslettera. Tym sposobem już nigdy nie przegapisz żadnej promocji. Otrzymasz na adres e-mail powiadomienia o nowych artykułach i aktualnych promocjach.

Ps. Obiecujemy, że nie spamujemy i nie udostępnimy danych nikomu innemu 😉

Jeszcze jedno… Koniecznie zajrzyj na nasze konta w mediach społecznościowych. 
To właśnie tu naszybciej dowiesz się o najnowszych promocjach. ⤵

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze