Nie lubisz przepłacać za ubezpieczenie samochodu? My też nie! Dziś analizujemy ofertę specjalną od Mubi. Nie dość, że wyszukasz najtańsze ubezpieczenie OC/AC to dodatkowo dostaniesz 150 zł. I to bez dodatkowych warunków! Można? Można!

Bonus 150 zł przy zakupie OC od Mubi - wrzesień 2022
Bonus 150 zł przy zakupie OC od Mubi 768px - wrzesień 2022

1. Promocja od Mubi w pigułce

Porównaj oferty ubezpieczeń, wykup dowolną polisę OC na samochód, a następnie odbierz 150 zł na wskazane przez Ciebie konto! I to tyle!

Aby móc skorzystać z promocji należy wejść na stronę Mubi przy pomocy linku promocyjnego do 30.09.2022, dokonać kalkulacji i w przeciągu 12 miesięcy wykupić ubezpieczenie samochodu. Przycisk z kodem promocyjnym znajdziesz poniżej ⬇.

Z promocji możesz skorzystać w terminie od 01.02.2022 do 30.09.2021. Oferta może się powtarzać w przyszłości.

Do końca pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
PROMOCJA DOBIEGŁA KOŃCA.

2. Kto może skorzystać z promocji?

Zgodnie z regulaminem bonus 150 zł należy się 2 razy w ciągu 24 miesiący dla osoby wykupującej ubezpieczenie. Oznacza to, że w przypadku gdy posiadamy np. dwa pojazdy, nagrodę w wysokości 150 zł otrzymamy 2 razy w ciągu 24 miesięcy.

Warto wiedzieć! Nie ma znaczenia kto jest właścicielem auta, lecz kto je ubezpiecza. Jeśli na każdej polisie osobą ubezpieczającą będzie ktoś inny (współwłaściciel), Mubi wypłaci ponownie nagrodę.

Dodatkowo nagroda przysługuje tylko dla polis zawartych na samochód, który nie był wcześniej przedmiotem udziału w konkursie, chyba że doszło do zmiany właścicieli w przypadku sprzedaży samochodu. 1 samochód = 1 nagroda, chyba że właściciele pojazdu ulegli zmianie.

Bonus 150 zł od Mubi przysługuje tylko w przypadku wykupienia ubezpieczenia dla samochodu i nie przysługuje w przypadku wykupienia OC dla jednośladu. 

3. Jak otrzymać bonus 150 zł od Mubi?

 1. Wejdź na porównywarkę ubezpieczeń Mubi za pomocą linku zawierającego kod konkursowy,
 2. Wypełnij kalkulacje swojego samochodu i zaakceptuj regulamin,
 3. Kup ubezpieczenie za pomocą portalu Mubi w ciągu 12 miesięcy od sporządzenia kalkulacji,
 4. Opłać całą polisę lub jej pierwszą ratę.


Następnie na stronie mubi.pl/odbierz-bonus w ciągu 90 dni od zakupu ubezpieczenia wypełnij formularz konkursowy:

 1. Uzupełnij numer rejestracyjny samochodu oraz numer telefonu,
 2. Odpowiedz na pytanie konkursowe: „Jaki limit prędkości obowiązuje na autostradach
  w Polsce?”,
 3. Uzupełnij nr konta do przelewu,
 4. Dla przyśpieszenia procesu dodaj potwierdzenie płatności za ubezpieczenie.


Nagrodę otrzyma każdy uczestnik, który spełni powyższe warunki. W praktyce niczym nie odbiegają one od standardowego zakupu ubezpieczenia. 

A co jeśli nie dawno wykupiłem już OC? Nic nie szkodzi! Kalkulacji możesz dokonać już teraz, a ubezpieczanie wykupić w przeciągu 12 miesięcy. W ten sposób bonus 150 zł będzie na ciebie czekał i dostaniesz go wraz z kolejnym zakupem OC.

4. Kiedy otrzymam nagrodę?

Nagroda zostanie przesłana na wskazane konto w ciągu 30 dni od zgłoszenia w konkursie.

W przypadku rezygnacji z polisy w ciągu 30 dni od jej zawarcia, nagrodę należy zwrócić (jeśli już ją otrzymałeś), chyba że za pomocą Mubi wykupimy inne ubezpieczenie.

5. Po zawarciu polisy sam poleć Mubi znajomym

Po zakupie polisy, Mubi przesyła na nasz e-mail wiadomość pod tytułem „Odblokowano bonusy dla Ciebie i znajomych” z Twoim indywidualnym linkiem promocyjnym.

Za każde skuteczne polecenie Mubi otrzymasz 50 zł (max. do 2000 zł), a twój znajomy 150 zł bonusu. Jest to świetne rozwiązanie typu win/win w której każda ze stron wygrywa. Znajomy otrzyma zniżkę na ubezpieczenie, a ty w ramach dobrego uczynku nagrodę w wysokości 50 zł za każde polecenie. 

Ważne! Możliwość polecenia Mubi udostępniana jest jedynie po wykupieniu ubezpieczenia.

6. Przydatne dokumenty

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Zapraszamy Cię do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku oraz kliknięcia Wskocz po kasę FB. Dowiesz się na nim o najnowszych materiałach oraz ciekawych promocjach finansowych.

Mubi – Porównywarka ubezpieczeń OC/AC

Ocena

Z Mubi szybko porównasz ubezpieczenia OC/AC dla swoich pojazdów. Dzięki prostemu kalkulatorowi obliczysz składki najtańszych ubezpieczycieli w 3 minuty. Mubi współpracuje z liderami wśród firm ubezpieczeniowych na rynku.

 • W 3 minuty znajdziesz polisę tańszą o nawet kilkaset złotych
 • Porównanie najtańszych firm ubezpieczeniowych
Samolot newsletter

Spodobał Ci się artykuł?

Jeśli tak to świetnie! Zapisz się do naszego newslettera. Tym sposobem już nigdy nie przegapisz żadnej promocji. Otrzymasz na adres e-mail powiadomienia o nowych artykułach i aktualnych promocjach.

Ps. Obiecujemy, że nie spamujemy i nie udostępnimy danych nikomu innemu 😉

Jeszcze jedno… Koniecznie zajrzyj na nasze konta w mediach społecznościowych. 
To właśnie tu naszybciej dowiesz się o najnowszych promocjach. ⤵

3 komentarze do “Bonus 150 zł od Mubi przy zakupie OC 🚗”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.