Odbierz premię 900 zł do Allegro z kartą Citi Simplicity 🛒

Sprawdź jak zgarnąć nawet 900 zł na zakupy w serwisie Allegro 🛒. Złóż wniosek o kartę kredytową w CitiBanku, płać za zakupy i odbierz bonus na bardzo prostych warunkach!

Ps. Jak każdy posiadacz karty Citi wie, produkt ten może być w 100% darmowy. Szczegóły w recenzji promocji 🔍.

Złóż wniosek o kartę kredytową w Banku Handlowym, aktywnie z niej korzystaj i odbierz 900 zł do Allegro. Uśmiechnięta młoda blondynka na pomarańczowym tle.
Złóż wniosek o kartę kredytową w Banku Handlowym, aktywnie z niej korzystaj i odbierz 900 zł do Allegro. Uśmiechnięta młoda blondynka na pomarańczowym tle.

Czas trwania promocji:
⏱ 21.03.2023 – 31.08.2023 r.

Nagroda:
🛒 900 zł do Allegro

Trudność bonusu:
👍👍 Bardzo łatwy (5/5)

1. Zgarnij 900 zł do Allegro 🛒 z kartą kredytową Citi Simplicity [skrót promocji]

Złóż wniosek o kartę kredytową od CitiBanku, aktywnie z niej korzystaj i odbierz łącznie 900 zł premii! 🛒 . A dokładniej vouchery o wartości 600 zł do Allegro 🛒 oraz 300 zł w punktach w programie Mastercard Bezcenne Chwile (które możesz wykorzystać nie tylko na wydatki w Allegro).

Wszystkie nagrody otrzymasz na banalnie prostych warunkach:

W przeciągu 9 miesięcy od podpisania umowy o kartę, dokonuj transakcji na łączną sumę min. 300 zł w miesiącu, a za każdy miesiąc otrzymasz nagrodę o wartości 100 zł.

I to wszystko! Podsumowując → jedynym wymogiem jest wykonywanie codziennych płatności za pomocą karty. Nic więcej 🙂

Aby móc skorzystać z promocji, należy złożyć wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity na stronie promocji: www.citibank.pl/karty-kredytowe/oferty-specjalne/wiecej-z-karta-kredytowa-citibank/ oraz w terminie 10 dni złożyć dokumenty dochodowe w celu potwierdzenia zdolności kredytowej.

Do promocji możemy przystąpić w terminie od 21.03.2023 do 31.08.2023 lub do wyczerpania puli 2500 zawartych umów o kartę płatniczą.

Do końca promocji pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
PROMOCJA KTÓRĄ PRZEGLĄDASZ DOBIEGŁA KOŃCA.

2. Kto może skorzystać z promocji i odebrać nagrody do Allegro?

Promocja od banku Citi Handlowy przeznaczona jest dla nowych klientów, dlatego z okazji wykluczone są osoby które:

 • od dnia 1 stycznia 2023 posiadały lub posiadają główną kartę kredytową wydaną przez Bank Citi Handlowy.


Jest to niespotykanie krótki okres karencji! Oznacza to tyle, że osoby które stosunkowo niedawno rozstały się z kartą kredytową od CitiBanku (a dokładniej przed 1 stycznia 2023) mogą ponownie skorzystać oferty promocyjnej. 

Bank dodatkowo określił podstawowe wymagania aby móc skutecznie wnioskować o wydanie karty kredytowej.

Dla osób fizycznych:

 • wiek: od 18 lat,
 • dochód netto: min 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie: min. 3 miesiące.


Dla firm:

 • wiek: od 18 lat,
 • dochód netto: min 2500 zł,
 • prowadzenie działalności: min. 2 lata.

3. Zasady promocji „Więcej z Kartą Kredytową Citibank”

W promocji „kredytówki” Citi Simplicity możesz zgarnąć łącznie aż 900 zł premii w formie voucherów Allegro i punktów Mastercard.

Nagrody podzielone są na dwa etapy → w pierwszym z nich otrzymamy punkty o wartości 300 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile, a w kolejnym vouchery o wartości 600 zł do Allegro.

Co warto podkreślić → promocja nie wymaga od uczestników dużego zaangażowania, a zdobycie wszystkich nagród jest niezwykle proste.

Dodatkowo w promocji zyskamy mały bonusik → jeśli wydamy 300 zł miesięcznie kartą, zostaniemy zwolnieni z opłaty za użytkowanie karty w pierwszym roku od jej otrzymania.

Tyle w ramach wstępu, a teraz krok po kroku pokaże Ci jak skorzystać z okazji.

Aby wziąć udział w promocji:

 1. W terminie do 31 sierpnia 2023 złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity na dedykowanej stronie promocji.
 2. W ciągu 10 dni od złożenia wniosku dostarcz do banku czytelne i aktualne dokumenty dochodowe. Jak załączyć dokumenty znajdziesz w zakładce: przeslanie_dokumentow.
 3. Na podstawie wniosku zawrzyj umowę o kartę kredytową oraz aktywuj ją za pomocą aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej.
 4. Min. 1 raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Citi Mobile lub bankowości internetowej Citibank Online w terminie do końca miesiąca po zawarciu umowy o kartę.
 5. Nie później niż do końca kolejnego miesiąca, następującego po podpisaniu umowy o kartę, zarejestruj się i dodaj kartę w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile. Jeśli jesteś już uczestnikiem programu, dodaj kartę Citi Simplicity jako swoją kolejną kartę w programie.

Nagroda 24 000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile (300 zł)

W każdym z trzech miesięcy, następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę tzn. w pierwszym, drugim i trzecim pełnym miesiącu kalendarzowym:

 • dokonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł. 


24 000 punktów powitalnych (równowartość 300 zł) zostanie przekazanych w ciągu 30 dni na rachunek w programie Mastercard od daty spełnienia warunków promocji. Otrzymane punkty premiowe ważne są przez okres 9 miesięcy. W przypadku nie wykorzystania punktów w terminie, bezpowrotnie wygasają.

Przykładowi partnerzy programu Mastercard® Bezcenne® Chwile

Nagroda 600 zł do Allegro (6 x 100 zł)

W każdym z kolejnych sześciu miesięcy, następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę tzn. w od czwartego do dziewiątego pełnego miesiąca kalendarzowego:

 • dokonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł. 


Nagroda zostanie przekazana za każdy miesiąc w którym warunek promocji zostanie spełniony. Jeśli w danym miesiącu kalendarzowym nie wykonamy transakcji na kwotę min. 300 zł, nie przekreśla to naszej szansy na odbiór nagród za pozostałe miesiące.

Łącznie możemy odebrać 6 voucherów do Allegro po 100 zł za każdy miesiąc.

Wiadomość o przyznaniu bonusu otrzymamy do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym warunek promocji został spełniony. Każda z nagród do Allegro zostanie wysłana w wiadomości w serwisie bankowości internetowej Banku Handlowego.

Aby móc zrealizować nagrodę, należy wpisać numer bonu w koszyku zakupowym w miejscu ,,masz kod rabatowy” na stronie www.allegro.pl. Termin ważności voucheru wynosi 6 miesięcy od daty jego otrzymania. Po upływie tego czasu, nie będziesz już mógł skorzystać z nagrody.

Brak opłat za kartę przez 12 miesięcy

Dodatkowo w ramach promocji nie poniesiemy opłat za użytkowanie karty w pierwszym roku. Wystarczy wykonać miesięczne transakcje kartą na min. 300 zł (w przypadku założenia karty po za promocją wysokość transakcji wynosi 1000 zł).

Jeśli w danym miesiącu nie spełnimy tego warunku, zostanie naliczona standardowa opłata – 12 zł.

4. Nie wiesz czym jest program Mastercard® Bezcenne® Chwile?

Zarejestruj swoją kartę Mastercard w programie, zbieraj punkty za zakupy, a następnie wymieniaj je na cenne nagrody!

Mastercard Bezcenne Chwile jest to program lojalnościowy specjalnie przygotowany dla posiadaczy kart debetowych i kredytowych firmy Mastercard. Po zarejestrowaniu swojej karty w programie, wraz z dokonywanymi transakcjami otrzymujemy punkty lojalnościowe. Te natomiast możemy wymieniać na bony i vouchery zakupowe do sklepów znanych marek, bilety na wydarzenia kulturalne lub też na inne cenne nagrody rzeczowe.

W programie bierze udział ponad 90 współpracujących marek, a płatności kartą w sklepach partnerów są dodatkowo punktowane.

Program Mastercard Bezcenne Chwile współpracuje z 14 bankami działającymi w Polsce. Warunkiem uczestnictwa w programie jest posiadanie aktywnej karty wydanej przez jednego z partnerów programu.

Zarejestruj się do Mastercard Bezcenne Chwile
Zarejestruj się do Mastercard Bezcenne Chwile
Płać kartą Mastercard i zbieraj punkty
Płać kartą Mastercard i zbieraj punkty
Wymieniaj punkty na cenne nagrody!

5. Koszty użytkowania karty kredytowej Citi Simplicity

Standardowa opłata za użytkowanie karty Citi Simplicity wynosi 12 zł. W ramach uczestnictwa w promocji można w łatwy sposób jej uniknąć. Wystarczy:

 • wykonać w miesiącu transakcję kartą na łączną kwotę min. 300 zł,


W ten sposób w pierwszym roku użytkowania karty nie poniesiemy opłat za jej obsługę. Po upływie tego okresu, opłaty będą naliczane zgodnie z obowiązującą tabelą opłat i prowizji.

Pozostałe parametry karty:

 • oprocentowanie: 20,5%,
 • wypłaty z bankomatów: prowizja 10% min. 20 zł,
 • okres bezodsetkowy: 56 dni,
 • RRSO: Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 25,30% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 11000 zł , całkowita kwota do zapłaty 12403,36 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 20,5% w skali roku, całkowity koszt kredytu 1403,36 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 1259,36 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1033,61 zł Kalkulacja została dokonana na dzień 30/12/2022 na reprezentatywnym przykładzie.

WARTO WIEDZIEĆ…
Karta kredytowa jest produktem, który używany z rozsądkiem jest w 100% darmowy. Wystarczy pamiętać aby trzymać się jednej, bardzo prostej zasadyjeśli korzystamy z karty w danym miesiącu rozliczeniowym, to jeszcze w okresie bezodsetkowym oddajemy tyle samo pieniędzy ile wydaliśmy. W takim wypadku nie będą naliczane odsetki, a my nic nie zapłacimy za przywilej „obracania” pieniędzmi banku.

6. Przydatne dokumenty

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Zapraszamy Cię do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku oraz kliknięcia Wskocz po kasę FB. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Chcesz porównać inne oferty? Zobacz nasz ⭐ RANKING KART KREDYTOWYCH ⭐ 

Citi Simplicity w Citi Handlowy

Ocena karty

Oprocentowanie

18,5% 🔍
Jeśli spłacisz należność w terminie to odsetki nie zostaną naliczone, a oprocentowanie wyniesie 0%

Karta

0zł/12zł 🔍 Opłaty unikniesz, jeśli w miesiącu dokonasz transakcji na min. 1000 zł.

Bankomaty

10%
min. 20zł

Okres bezodsetkowy

56 dni
 • Sprawdź jak oszczędzić 1200 zł rocznie płacąc kartą kredytową
 • Dostęp do rabatów do 50% w Programie Korzyści Citi Specials
🔍 Szczegóły karty

OSTATNIO OPUBLIKOWANE ARTYKUŁY

Obrazek papierowy samolot

Spodobał Ci się artykuł?

Jeśli tak to świetnie! Zapisz się do naszego newslettera. Tym sposobem już nigdy nie przegapisz żadnej promocji. Otrzymasz na adres e-mail powiadomienia o nowych artykułach i aktualnych promocjach.

Ps. Obiecujemy, że nie spamujemy i nie udostępnimy danych nikomu innemu 😉

Jeszcze jedno… Koniecznie zajrzyj na nasze konta w mediach społecznościowych. 
To właśnie tu naszybciej dowiesz się o najnowszych promocjach. ⤵

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze