Zyskaj do 660 zł zwrotu za zakupy z nową kartą Citi. Zrób zakupy na min. 600 zł, rozłóż je na wygodne raty, a bank zwróci Ci nawet 660 zł 👌. Sprawdzamy najnowszą promocję karty Citi Simplicity ⤵

Nawet 660 zł zwrotu za zakupy z kartą kredytową Citi Simplicity od banku Citi Handlowy maj 2022
Nawet 660 zł zwrotu za zakupy z kartą kredytową Citi Simplicity od banku Citi Handlowy maj 2022

1. Zyskaj nawet 660 zł zwrotu za zakupy z kartą kredytową Citi

Bank Citi Handlowy przyzwyczaił nas do hojnych nagród dla nowych klientów swoich „kredytówek”. Zwykle są nimi ciekawe nagrody rzeczowe lub bony zakupowe do wydania w Biedronce i na Allegro. Tym razem bank proponuje nawet 660 zł zwrotu za zakupy dokonane kartą. Co ciekawsze nagrodę możemy otrzymać już od pierwszego miesiąca użytkowania karty.

Jak otrzymać nagrodę? Złóż wniosek i zawrzyj umowę o kartę, zaloguj się do aplikacji Citi Mobile oraz w ciągu 3 miesięcy od zawarcia umowy dokonaj jednorazowej płatności kartą na kwotę min. 600 zł oraz rozłóż ją na 12 wygodnych rat następnie przez kolejne 12 miesięcy dokonuj transakcji kartą na min. 300 zł, a za każdy miesiąc otrzymasz 55 zł zwrotu. W sumie możesz otrzymać nawet 660 zł → 12 x 55 = 660 zł

Aby móc skorzystać z promocji należy złożyć wniosek o otwarcie karty kredytowej Citi Simplicity na stronie www.citibank.pl/karty-kredytowe/oferty-specjalne/zwrot-660-lp oraz spełnić warunki przewidziane w regulaminie promocji. Szczegóły opisujemy w dalszej części artykułu ⤵

Do promocji możemy przystąpić w terminie od 16.02.2022 do 16.05.2022 lub do wyczerpania 2000 kart założonych w promocji.

Do końca promocji pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
PROMOCJA DOBIEGŁA KOŃCA. SPRAWDŹ AKTUALNIE TRWAJĄCE PROMOCJE ⤵

2. Kto może skorzystać z promocji karty kredytowej Citibanku?

Promocja od Citi Handlowy przewidziana jest dla nowych Klientów, którzy od 01.01.2019 roku nie posiadali głównej karty kredytowej wydanej przez bank.

Bank dodatkowo określił podstawowe wymagania aby móc skutecznie wnioskować o wydanie karty kredytowej.

Dla osób fizycznych:

 • wiek: od 18 lat,
 • dochód netto: min 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie: min. 3 miesiące,


Dla firm:

 • wiek: od 18 lat,
 • dochód netto: min 2500 zł,
 • prowadzenie działalności: min. 2 lata.

3. Zasady promocji „Ty kupujesz – my zwracamy do 660 zł”

W promocji do zyskania jest aż 660 zł zwrotu za użytkowanie karty Citi. Nagrodę możemy otrzymywać przez kolejne 12 miesięcy, a za każdy miesiąc w którym spełnimy warunek promocji otrzymamy 55 zł zasilenia rachunku karty. W skali roku daje nam to nawet 660 zł. 

Aby wziąć udział w promocji:

 • do 16.05.2022 złóż wniosek o kartę kredytową na stronie promocji,
 • w ciągu 10 dni od złożenia wniosku dostarcz do banku czytelne i aktualne dokumenty dochodowe. Jak załączyć dokumenty dochodowe znajdziesz na stronie Citi Banku: przeslanie_dokumentow.
 • na podstawnie wniosku zawrzyj umowę o kartę kredytową oraz aktywuj ją za pomocą aplikacji mobilnej.
 • min. 1 raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Citi Mobile w terminie do końca miesiąca po zawarciu umowy o kartę.


Teraz czas na spełnienie warunków aktywności: 

 1. Dokonaj jednorazowej płatności kartą na kwotę min. 600 zł do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego po zawarciu umowy o kartę,
 2. Następnie rozłóż transakcję na 12 rat w planie spłat ratalnych „Komfort” najpóźniej do ostatniego dnia miesiąca w którym dokonałeś tej transakcji. Bank nie pobiera żadnych opłat za rozłożenie transakcji na raty.
 3. Przez kolejne 12 miesięcy dokonuj płatności kartą na łączną kwotę min 300 zł miesięcznie. W każdym miesiącu w którym spełnisz ten warunek otrzymasz 55 zł.


W ciągu 12 miesięcy możemy zyskać nawet 660 zł zwrotu na nasz rachunek karty.

Dodatkowo, spełniając wymagania promocji nie poniesiemy opłat za użytkowanie karty w pierwszym roku. Wystarczy wykonać miesięczne transakcje kartą na min. 300 zł (w przypadku założenia karty po za promocją wysokość transakcji wynosi 1000 zł). Jeśli w danym miesiącu nie spełnimy tego warunku, zostanie naliczona standardowa opłata – 12 zł.

4. Jak rozłożyć transakcję na raty w aplikacji Citi Mobile?

 1. Zaloguj się do aplikacji Citi Mobile,
 2. Wybierz opcję „Raty w Karcie” lub kliknij na swoją kartę kredytową,
 3. Na liście wybierz transakcję którą chcesz rozłożyć na raty,
 4. Wybierz ilość rat i zaakceptuj. Gotowe!
Jak rozłożyć na raty w aplikacji Citi Mobile

Źródło: www.citibank.pl

5. Koszty użytkowania karty kredytowej Citi Simplicity

Standardowa opłata za użytkowanie karty Citi Simplicity wynosi 12 zł. W ramach uczestnictwa w promocji można w łatwy sposób jej uniknąć. Wystarczy:

 • wykonać w miesiącu transakcję kartą na łączną kwotę min. 300 zł,


W ten sposób w pierwszym roku użytkowania karty nie poniesiemy opłat za jej obsługę. Po upływie tego okresu opłaty będą naliczane zgodnie z obowiązującą tabelą opłat i prowizji.

Pozostałe parametry karty:

 • oprocentowanie: 16%,
 • wypłaty z bankomatów: prowizja 10% min. 20 zł,
 • okres bezodsetkowy: 56 dni,
 • RRSO: Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 19,91% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 11000 zł , całkowita kwota do zapłaty 12120,47 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 16,0% w skali roku, całkowity koszt kredytu 1120,47 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 976,47 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1010,04 zł Kalkulacja została dokonana na dzień 07/04/2022 na reprezentatywnym przykładzie.

WARTO WIEDZIEĆ…
Karta kredytowa jest produktem, który używany z rozsądkiem jest w 100% darmowy. Wystarczy pamiętać aby trzymać się jednej, bardzo prostej zasadyjeśli korzystamy z karty w danym miesiącu rozliczeniowym, to jeszcze w okresie bezodsetkowym oddajemy tyle samo pieniędzy ile wydaliśmy. W takim wypadku nie będą naliczane odsetki, a my nic nie zapłacimy za przywilej „obracania” pieniędzmi banku.

6. Przydatne dokumenty

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Zapraszamy Cię do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku oraz kliknięcia Wskocz po kasę FB. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Chcesz porównać inne oferty? Zobacz nasz ⭐ RANKING KART KREDYTOWYCH ⭐ 

Citi Simplicity w Citi Handlowy

Ocena karty

Oprocentowanie

20,5% 🔍 Jeśli spłacisz należność w terminie to odsetki nie zostaną naliczone, a oprocentowanie wyniesie 0%

Karta

0zł/12zł 🔍 Opłaty unikniesz, jeśli w miesiącu dokonasz transakcji na min. 1000 zł.

Bankomaty

10%
min. 20zł

Okres bezodsetkowy

56 dni
 • Sprawdź jak oszczędzić 1200 zł rocznie płacąc kartą kredytową
 • Dostęp do rabatów do 50% w Programie Korzyści Citi Specials
🔍 Szczegóły karty
Obrazek papierowy samolot

Spodobał Ci się artykuł?

Jeśli tak to świetnie! Zapisz się do naszego newslettera. Tym sposobem już nigdy nie przegapisz żadnej promocji. Otrzymasz na adres e-mail powiadomienia o nowych artykułach i aktualnych promocjach.

Ps. Obiecujemy, że nie spamujemy i nie udostępnimy danych nikomu innemu 😉

Jeszcze jedno… Koniecznie zajrzyj na nasze konta w mediach społecznościowych. 
To właśnie tu naszybciej dowiesz się o najnowszych promocjach. ⤵

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze