„Na wejście” 450 zł do Biedronki 🐞 z kartą Citi

Wystartuj z kartą Citi Simplicity i odbierz na wejście 450 zł do Biedronki 🐞. Tak prostej promocji i szybkiej premii jeszcze nie było! Sprawdzamy okazję na „kredytówkę” od banku Citi Handlowego ⤵

Odbierz na start 450 zł na zakupy do Biedronki z kartą kredytową Citi Simplicity w styczniu 2023
Odbierz na start 450 zł na zakupy do Biedronki z kartą kredytową Citi Simplicity w styczniu 2023

1. Wystartuj z kartą Citi Simplicity i odbierz „na wejściu” 450 zł do Biedronki 🐞

Bank Citi Handlowy przyzwyczaił nas do ciekawych promocji na swoje karty kredytowe. W okazjach od banku mogliśmy zgarnąć wysokie bonusy pieniężne, karty podarunkowe lub nagrody rzeczowe np. smartfony czy projektory filmowe → nie łatwo więc jest nas zaskoczyć. Dlaczego ta promocja jest wyjątkowa? Ponieważ nagrodę 450 zł do Biedronki możemy otrzymać w bardzo szybkim czasie… a do tego na bardzo prostych warunki. Serio!

Jak otrzymać nagrody? 

W ciągu miesiąca od podpisania umowy o kartę, przynajmniej raz zaloguj się do aplikacji Citi Mobile oraz nie później niż do końca trzeciego miesiąca dokonaj transakcji kartą na łączną kwotę 1000 zł → 400 zł do Biedronki jest nasze

Dodatkową nagrodę w postaci 50 zł do Biedronki otrzymamy za samo wyrażenie zgód marketingowych. Brzmi prosto? I tak właśnie jest 🙂

Aby móc skorzystać z promocji, należy złożyć wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity na stronie promocji: www.citibank.pl/karty-kredytowe/oferty-specjalne/voucher-biedronka450-lp oraz mieć na uwadze warunki promocji, które opisaliśmy w dalszej części artykułu ⤵

Do promocji możemy przystąpić w terminie od 19.09.2022 do 16.01.2023 31.01.2023.

Do końca promocji pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
PROMOCJA DOBIEGŁA KOŃCA. SPRAWDŹ AKTUALNIE TRWAJĄCE PROMOCJE ⤵

2. Kto może skorzystać z promocji karty kredytowej Citibanku?

Promocja od banku Citi Handlowy przeznaczona jest dla nowych klientów, dlatego też z okazji wykluczone są osoby które:

 • od dnia 01 września 2020 posiadały lub posiadają główną kartę kredytową wydaną przez bank Citi Handlowy.


Bank dodatkowo określił podstawowe wymagania aby móc skutecznie wnioskować o wydanie karty kredytowej ⤵

Dla osób fizycznych:

 • wiek: od 18 lat,
 • dochód netto: min 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie: min. 3 miesiące.


Dla firm:

 • wiek: od 18 lat,
 • dochód netto: min 2500 zł,
 • prowadzenie działalności: min. 2 lata.

3. Zasady promocji „Zyskaj do 450 zł na zakupy w Biedronce”

W promocji „kredytówki” Citi Simplicity możemy zyskać vouchery do sklepów Biedronka o łącznej wartości 450 zł. Jest to o tyle ciekawa promocja, ponieważ voucher o wartości 400 zł możemy otrzymać w bardzo szybkim czasie.

W większości podobnych promocji aby zyskać prawo do odbioru nagrody, warunki musimy spełniać przez parę miesięcy. Szybka możliwość otrzymania bonusu jest czymś wyjątkowym w tego typu promocji ;).

Warunki do zyskania tego bonusu są bardzo proste → wystarczy zalogować się do aplikacji mobilnej i najpóźniej do końca trzeciego miesiąca (a im szybciej tym lepiej) dokonać transakcji kartą na łączną kwotę 1000 zł.

Dodatkowe 50 zł do Biedronki otrzymamy za wyrażenie zgody na wysyłanie informacji handlowych przez bank i utrzymanie jej min. przez 3 miesiące.

I taki mały bonusik na koniec → jeśli wydamy 300 zł miesięcznie kartą, zostaniemy zwolnieni z opłaty za użytkowanie w pierwszym roku od jej otrzymania.

A teraz krok po kroku dowiesz się jak skorzystać z okazji ⤵

Aby wziąć udział w promocji:

 1. W terminie do 16 stycznia 2023 31 stycznia 2023 złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity na dedykowanej stronie promocji,
 2. W ciągu 10 dni od złożenia wniosku dostarcz do banku czytelne i aktualne dokumenty dochodowe. Jak załączyć dokumenty dochodowe znajdziesz na stronie Citi Banku: przeslanie_dokumentow.
 3. Na podstawnie wniosku zawrzyj umowę o kartę kredytową oraz aktywuj ją za pomocą aplikacji Citi Mobile.
 4. Min. 1 raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Citi Mobile lub bankowości internetowej Citibank Online w terminie do końca miesiąca po zawarciu umowy o kartę.


A teraz spełniamy bardzo proste warunki aktywności ⏬

Nagroda pierwsza  voucher o wartości 400 zł do Biedronki. Najpóźniej do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę:

 • dokonaj płatności kartą na łączną kwotę min 1000 zł.


Nagroda druga
→ voucher o wartości 50 zł do Biedronki.
Od dnia zawarcia umowy o kartę do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy:

 • spełnij warunki do uzyskania pierwszej nagrody,
 • wyraź zgody na kontakt i na wysyłanie przez bank informacji handlowych i marketingowych drogą elektroniczną oraz za pomocą kanału telefonicznego.


Brak opłat za kartę przez 12 miesięcy

Dodatkowo w ramach promocji nie poniesiemy opłat za użytkowanie karty w pierwszym roku. Wystarczy wykonać miesięczne transakcje kartą na min. 300 zł (w przypadku założenia karty po za promocją wysokość transakcji wynosi 1000 zł). Jeśli w danym miesiącu nie spełnimy tego warunku, zostanie naliczona standardowa opłata – 12 zł.

4. Kiedy otrzymam nagrody?

Nagrody w postaci voucherów do Biedronki, zostaną przekazane najpóźniej do 60 dni od daty otrzymania wiadomości o spełnieniu warunków promocji. Wiadomość o przyznaniu:

 • pierwszej nagrody (400 zł Biedronki) otrzymamy najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym warunek promocji został spełniony. 
 • drugiej nagrody (50 zł do Biedronki) trzymamy najpóźniej do końca czwartego miesiąca następującego po zawarciu umowy o kartę.


Nagrody zostaną wysłane w formie wiadomości w serwisie bankowości internetowej Citibank Online.

Aby zrealizować voucher do Biedronki, podaj otrzymany kod kasjerowi podczas zakupów. E-kod może być wykorzystywany wielokrotnie, aż do wydania jego maksymalnej wartości. Termin ważności e-kodu wynosi 6 miesięcy.

Ważne jest aby na dzień otrzymania nagrody mieć aktywną kartę kredytową. Brak aktywnej karty pozbawia uczestnika prawa do otrzymania nagrody.

5. Koszty użytkowania karty kredytowej Citi Simplicity

Standardowa opłata za użytkowanie karty Citi Simplicity wynosi 12 zł. W ramach uczestnictwa w promocji można w łatwy sposób jej uniknąć. Wystarczy:

 • wykonać w miesiącu transakcję kartą na łączną kwotę min. 300 zł,


W ten sposób w pierwszym roku użytkowania karty nie poniesiemy opłat za jej obsługę. Po upływie tego okresu opłaty będą naliczane zgodnie z obowiązującą tabelą opłat i prowizji.

Pozostałe parametry karty:

 • oprocentowanie: 20,5%,
 • wypłaty z bankomatów: prowizja 10% min. 20 zł,
 • okres bezodsetkowy: 56 dni,
 • RRSO: Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 26,35% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 8000 zł , całkowita kwota do zapłaty 9059,9 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 20,5% w skali roku, całkowity koszt kredytu 1059,90 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 915,90 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 754,99 zł Kalkulacja została dokonana na dzień 08/09/2022 na reprezentatywnym przykładzie.

WARTO WIEDZIEĆ…
Karta kredytowa jest produktem, który używany z rozsądkiem jest w 100% darmowy. Wystarczy pamiętać aby trzymać się jednej, bardzo prostej zasadyjeśli korzystamy z karty w danym miesiącu rozliczeniowym, to jeszcze w okresie bezodsetkowym oddajemy tyle samo pieniędzy ile wydaliśmy. W takim wypadku nie będą naliczane odsetki, a my nic nie zapłacimy za przywilej „obracania” pieniędzmi banku.

6. Przydatne dokumenty

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Zapraszamy Cię do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku oraz kliknięcia Wskocz po kasę FB. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Chcesz porównać inne oferty? Zobacz nasz ⭐ RANKING KART KREDYTOWYCH ⭐ 

Citi Simplicity w Citi Handlowy

Ocena karty

Oprocentowanie

18,5% 🔍
Jeśli spłacisz należność w terminie to odsetki nie zostaną naliczone, a oprocentowanie wyniesie 0%

Karta

0zł/12zł 🔍 Opłaty unikniesz, jeśli w miesiącu dokonasz transakcji na min. 1000 zł.

Bankomaty

10%
min. 20zł

Okres bezodsetkowy

56 dni
 • Sprawdź jak oszczędzić 1200 zł rocznie płacąc kartą kredytową
 • Dostęp do rabatów do 50% w Programie Korzyści Citi Specials
🔍 Szczegóły karty

OSTATNIO OPUBLIKOWANE ARTYKUŁY

Obrazek papierowy samolot

Spodobał Ci się artykuł?

Jeśli tak to świetnie! Zapisz się do naszego newslettera. Tym sposobem już nigdy nie przegapisz żadnej promocji. Otrzymasz na adres e-mail powiadomienia o nowych artykułach i aktualnych promocjach.

Ps. Obiecujemy, że nie spamujemy i nie udostępnimy danych nikomu innemu 😉

Jeszcze jedno… Koniecznie zajrzyj na nasze konta w mediach społecznościowych. 
To właśnie tu naszybciej dowiesz się o najnowszych promocjach. ⤵

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze