Zamów Kartę Kredytową z Żubrem i odbierz w promocji nawet 800 zł premii w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile. Sprawdź jak zyskać dodatkowe punkty i odebrać cenne nagrody 🎁.

Ps… warunki są niezwykle łatwe. Szczegóły poniżej ⤵

Zamów Kartę z Żubrem od Banku Pekao, dołącz do programu Mastercard Bezcenne Chwile i odbierz nawet 800 zł premii.
Zamów Kartę z Żubrem od Banku Pekao, dołącz do programu Mastercard Bezcenne Chwile i odbierz nawet 800 zł premii.

1.Karta Kredytowa z Żubrem z premią 800 zł w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile. Szybki przegląd promocji 🚀

Darmowa karta kredytowa + 800 zł bonusu? Połącznie niemożliwe? A jednak! Dziś prześwietlam dla was niezwykle prostą promocję od Banku Pekao. Wiec jak się sprawy mają?

Zamów Kartę Kredytową z Żubrem, zarejestruj ją programie w Mastercard® Bezcenne® Chwile i odbierz nawet 800 zł premii w formie voucherów i bonów do twoich ulubionych sklepów.

Jaki warunek trzeba spełnić?

 1. W ciągu 14 dni od przystąpienia do programu Mastercard, wykonaj dowolne płatności kartą za min. 250 zł, a w nagrodę otrzymasz 6 400 punktów powitalnych, które stanowi równowartość 80 zł.
 2. Za każdy z kolejnych dziewięciu miesięcy w którym dokonasz ponownie zakupu za min. 250 zł, otrzymasz punkty dodatkowe. W każdym miesiącu zyskasz 80 zł premii. Łącznie do zgarnięcia jest dodatkowe 720 zł. Wystarczy płacić kartą :).


Aby móc skorzystać z promocji należy wejść na stronę www.pekao.com.pl/karta-z-zubrem i pozostawić swoje dane kontaktowe. Konsultant z banku poprowadzi nas przez cały proces wnioskowania o kartę kredytową.

W następnej kolejności do dnia 30 kwietnia 2023 zarejestruj po raz pierwszy swoją Kartę Kredytową z Żubrem na stronie www.bezcennechwile.mastercard.pl, płać kartą i odbieraj nagrody!

Do promocji Karty Kredytowej z Żubrem możemy przystąpić od 19.01.2023 do 30.04.2023. Limit wydanych kart w promocji wynosi 3000 szt.

Do końca promocji pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
PROMOCJA KTÓRĄ PRZEGLĄDASZ DOBIEGŁA KOŃCA.

2. Kto może skorzystać z promocji?

Promocja przeznaczona jest dla klientów banku Pekao, którzy w trakcie trwania oferty podpiszą nową umowę o Kartę Kredytową z Żubrem. Wykluczeni z oferty są klienci, którzy:

 • Posiadali w przeszłości kartę kredytową w Banku Pekao,
 • Uczestniczą już w programie Mastercard® Bezcenne Chwile® i do dnia 19 stycznia mieli już w nim zarejestrowaną dowolną, inną kartę.


Oferta skierowana jest więc dla nowych posiadaczy karty kredytowej w Banku Pekao oraz nowych uczestników programu Mastercard. Posiadanie kart innych banków w programie Mastercard Bezcenne Chwile, niestety ale wyklucza nas z prawa do udziału w zabawie.

3. Zasady promocji „Zyskaj z Kartą Kredytową z Żubrem – edycja II” (64 000 pkt w programie = 800 zł)

Osobiście jestem wielkim fanem promocji, które nie wymagają dużego zaangażowania od uczestników. Tym bardziej zmiany ich nawyków związanych z zakupami, czy użytkowaniem produktów bankowych. Dlatego też ta promocja wpisuje się do jednych z moich ulubionych.

Wraz z darmową w użytkowaniu kartą od Banku Pekao zyskamy dodatkowe 800 zł premii w programie Mastercard. Warunek w skrócie? Wystarczy korzystać z karty! 

Ale do konkretów. Jak odebrać bonusy? O tym krok po kroku poniżej.

Punkty powitalne. 6 400 pkt w programie = 80 zł

W pierwszych krokach nas start, składamy wniosek o Kartę z Żubrem. Tym samym nabywamy prawa do udziału w promocji:

 1. W terminie do 30 kwietnia 2023 zamów Kartę Kredytową z Żubrem od Banku Pekao. Wystarczy zostawić dane kontaktowe na stronie promocji. Konsultant przeprowadzi Cię przez proces ubiegania się o kartę kredytową.
 2. Po pozytywnej weryfikacji Twojej zdolności kredytowej, podpisz umowę o kartę.
 3. W trakcie trwania promocji tzn. do 30 kwietnia 2023, przystąp po raz pierwszy do programu Mastercard® Bezcenne® Chwile i zarejestruj w nim otrzymaną kartę. Link do programu Mastercard znajdziesz w tym miejscu.
 4. Wyraź niezbędne zgody i zaakceptuj regulamin programu Mastercard® Bezcenne® Chwile,
 5. W ciągu 14 dni od przystąpienia do programu, wykonaj transakcje na łączną kwotę min. 250 zł. Transakcję mogą być wykonane w dowolnym sklepie internetowym lub stacjonarnym.

Punkty dodatkowe. 57 600 pkt w programie = 720 zł

 1. Spełnij wszystkie warunki do odbioru punktów powitalnych.
 2. W pełnych miesiącach od pierwszego do dziewiątego, następujących od daty dołączenia do programu Mastercard, wykonaj transakcje na łączną kwotę min. 250 zł. Transakcję mogą być wykonane w dowolnym sklepie internetowym lub stacjonarnym.
 3. Za każdy miesiąc w którym spełnisz warunek powyżej, otrzymasz 6400 pkt. dodatkowych o wartości 80 zł.
 4. W przypadku gdy w którymś z miesięcy nie spełnisz warunków promocji, nie przekreśla to Twojej szansy na obiór nagrody za pozostałe, „lepsze” miesiące.


Punkty powitalne oraz punkty dodatkowe zostaną przekazane do końca następnego miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunku promocji. Otrzymasz je na rachunek w programie Mastercard. Otrzymane punkty premiowe ważne są przez okres sześciu miesięcy. W przypadku nie wykorzystania punktów w terminie, bezpowrotnie wygasają.

Przykładowi partnerzy programu Mastercard® Bezcenne® Chwile

4. Nie wiesz czym jest program Mastercard® Bezcenne® Chwile?

Zarejestruj swoją kartę Mastercard w programie, zbieraj punkty za zakupy, a następnie wymieniaj je na cenne nagrody!

Mastercard Bezcenne Chwile jest to program lojalnościowy specjalnie przygotowany dla posiadaczy kart debetowych i kredytowych firmy Mastercard. Po zarejestrowaniu swojej karty w programie, wraz z dokonywanymi transakcjami otrzymujemy punkty lojalnościowe. Te natomiast możemy wymieniać na bony i vouchery zakupowe w sklepach znanych marek, bilety na wydarzenia kulturalne lub też na inne cenne nagrody rzeczowe.

W programie bierze udział ponad 90 współpracujących marek, a płatności kartą w sklepach partnerów są dodatkowo punktowane.

Program Mastercard Bezcenne Chwile współpracuje z 14 bankami działającymi w Polsce. Warunkiem uczestnictwa w programie jest posiadanie aktywnej karty wydanej przez jednego z partnerów programu.

5. Zbieraj do 5x więcej punktów z Bankiem Pekao

Dodatkowo program Mastercard® Bezcenne® Chwile przygotował specjalną ofertę dla posiadaczy „Kredytowych z Żubrem”. Wystarczy zarejestrować swoją kartę w programie by zbierać nawet do 5x więcej punktów.

Właściciele kart w zależności od posiadanego pakietu otrzymają:

 • 3x więcej punktów z pakietem „Standard”,
 • 4x więcej punktów z pakietem „Złoty”,
 • 5x więcej punktów z pakietem „Platynowy”,


za każde wydane 50 zł przy użyciu karty.

Promocja do 5x więcej punktów z Bankiem Pekao w Mastercard Bezcenne Chwile

Promocja jest bezterminowa i trwa do odwołania.

Szczegóły promocji opisaliśmy w artykule, który znajdziesz pod przyciskiem poniżej ⤵

6. Koszty użytkowania Karty Kredytowej z Żubrem

Koszt użytkowania Karty Kredytowej z Żubrem zależny jest od wybranego pakietu:

 • Bezwarunkowe 0 zł w pakiecie „Standard”,
 • 0 zł / 19 zł w pakiecie „Złotym” (opłaty unikniesz, jeśli dokonasz transakcji na łączną kwotę 2000 zł w cyklu rozliczeniowym),
 • 0 zł / 39 zł w pakiecie „Platynowym” (opłaty unikniesz, jeśli dokonasz transakcji na łączną kwotę 3000 zł w cyklu rozliczeniowym).


Pozostałe parametry karty:

 • Oprocentowanie: 18,75%,
 • Wypłaty z bankomatów:
  • 7% prowizji pakiet „Standard”,
  • 5% prowizji pakiet „Złoty”,
  • 3% prowizji pakiet „Platynowy”
 • Okres bezodsetkowy: 58 dni,
 • RRSO:  rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla Karty Kredytowej z Żubrem wynosi 19,98% przy założeniach: przyznany limit kredytowy 6 800 zł wypłacony jednorazowo, w trybie transakcji bezgotówkowej, spłacany w 12 równych kwotach miesięcznych, oprocentowanie zmienne 18,75% w stosunku rocznym, całkowita kwota do zapłaty 7 461,22 zł, całkowity koszt 661,22 zł obejmuje: odsetki 661,22 zł oraz opłatę miesięczną za obsługę karty 0 zł, okres kredytowania 12 miesięcy. Kalkulacja przygotowana na 19.12.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

WARTO WIEDZIEĆ…
Karta kredytowa jest produktem, który używany z rozsądkiem jest w 100% darmowy. Wystarczy pamiętać aby trzymać się jednej, bardzo prostej zasadyjeśli korzystamy z karty w danym miesiącu rozliczeniowym, to jeszcze w okresie bezodsetkowym oddajemy tyle samo pieniędzy ile wydaliśmy. W takim wypadku nie będą naliczane odsetki, a my nic nie zapłacimy za przywilej „obracania” pieniędzmi banku.

7. Przydatne dokumenty

Chcesz porównać inne oferty? Zobacz nasz ⭐ RANKING KART KREDYTOWYCH ⭐ 

Karta Kredytowa z Żubrem w Banku Pekao

Ocena karty

Oprocentowanie

17,75%

Karta

0zł/19zł/39zł 🔍
0 zł → w pakiecie „Standard”
0 zł / 19 zł → w pakiecie „Złoty”
0 zł / 39 zł → w pakiecie „Platynowy”

Bankomaty

7%/5%/3% 🔍
Prowizja za wypłaty gotówki z bankomatów:
7% pakiet „Standard”
5% → pakiet „Złoty”
3% → pakiet „Platynowy”

Okres bezodsetkowy

58 dni
 • Mastercard® Bezcenne® Chwile: 5x więcej punktów za płatności kartą
 • 3 pakiety korzyści do wyboru: „Standard”, „Złoty” i „Platynowy”
🔍 Szczegóły karty

OSTATNIO OPUBLIKOWANE ARTYKUŁY

Obrazek papierowy samolot

Spodobał Ci się artykuł?

Jeśli tak to świetnie! Zapisz się do naszego newslettera. Tym sposobem już nigdy nie przegapisz żadnej promocji. Otrzymasz na adres e-mail powiadomienia o nowych artykułach i aktualnych promocjach.

Ps. Obiecujemy, że nie spamujemy i nie udostępnimy danych nikomu innemu 😉

Jeszcze jedno… Koniecznie zajrzyj na nasze konta w mediach społecznościowych. 
To właśnie tu naszybciej dowiesz się o najnowszych promocjach. ⤵

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze