Odbierz nawet 270 zł na start, 0 zł za prowadzenie konta, wymieniaj waluty po świetnych kursach oraz zyskaj + 100 zł cashback’u za płatności kartami kredytowymi ➡ to tylko jedne z wielu korzyści bezwarunkowo darmowego CitiKonta ⤵

Promocja odbierz nawet 270 zł na start z CitiKontem w kwietniu 2022
Promocja odbierz nawet 270 zł na start z CitiKontem w kwietniu 2022

1. Nawet 270 zł z darmowym kontem od Citi. Sprawdzamy najnowszą promocję CitiKonta 🔍

Kolejna odsłona promocji od Banku Handlowego w Warszawie. Do zyskania mamy 270 zł premii przy założeniu, że spełnimy proste warunki aktywności (o nich dowiesz się więcej w pkt. 3 artykułu). Oferta jest o tyle ciekawsza, że CitiKonto jest bezwarunkowo darmowe ➡ za prowadzenie konta oraz karty debetowej nie poniesiemy żadnych opłat.

Dodatkowo w promocji możemy zyskać 100 zł cashbacku za płatności kartami kredytowymi + bonus w promocji samej karty. Oj, jest w czym wybierać 🙂

By załapać się na promocję, należy złożyć wniosek o CitiKonto na dedykowanej stronie banku: www.citibank.pl/konta-osobiste/citikonto-lp oraz zaakceptować zgodę na zdalną weryfikację tożsamości (w przypadku zawarcia umowy online).

Promocja trwa do 30.04.2022 lub do wyczerpania puli 3000 kont otwartych w promocji.

Do końca promocji pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
PROMOCJA DOBIEGŁA KOŃCA. SPRAWDŹ AKTUALNIE TRWAJĄCE PROMOCJE ⤵

2. Kto może skorzystać z promocji na CitiKonto?

Oferta skierowana jest do nowych klientów, czyli osób, które po 1 września 2020 nie posiadali konta osobistego w banku Citi Handlowy. Warunek dotyczy również osób, które były współposiadaczami konta.

Dodatkowo z promocji może skorzystać osoba posiadająca polskie obywatelstwo oraz która zamieszkuje na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

3. Zasady promocji „Nawet 270 zł z CitiKontem – edycja II”

Aby móc uczestniczyć w promocji, konieczne jest otwarcie darmowego CitiKonta:

 • do 30.04.2022 złóż wniosek o CitiKonto online, w oddziale banku lub w ramach kampanii telefonicznej (jeśli składamy wniosek online akceptujemy zgodę na zdalną weryfikację tożsamości), 
 • w terminie 10 dni od otwarcia rachunku zaakceptuj regulamin (zakładając konto online, regulamin zatwierdzimy kodem SMS).


I to w zasadzie wszystko. Ciekawostką jest to, że bank nie wymaga od nas zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych, co oczywiście jest rzadkością przy tego typu promocjach.

Karta do konta nie jest wymagana, jednak posiadanie jej niesie ze sobą wiele korzyści, tym bardziej, że jest ona całkowicie darmowa.

a. Otwórz CitiKonto i zyskaj 270 zł premii

Główną nagrodą do zyskania w promocji jest 270 zł premii. Łączna kwota bonusu podzielona jest na 4 nagrody 2 x 100 zł, 1 x 50 zł oraz 1 x 20 zł. Nagrody otrzymamy przy założeniu, że spełnimy warunki aktywności przewidziane w regulaminie promocji:

Nagroda 1. „Bądźmy w kontakcie” → nagroda 20 zł.

Bank Citi Handlowy nie wymaga od nas zgody na przetwarzanie danych osobowych do późniejszych celów reklamowych i marketingowych. Jednak jeśli taką zgodę udzielimy to otrzymamy drobny BONUS. Aby go zyskać wyraź zgodę na:


Wystarczy, że zgody utrzymasz do ostatniego dnia miesiąca w którym zostało otwarte konta, a nagrodę otrzymamy najpóźniej do ostatniego dnia miesiąca następującego po otwarciu rachunku. 

Nagroda 2. „Premia za aktywność” nagroda 100 zł.

Aby otrzymać nagrodę, do ostatniego dnia miesiąca następującego po otwarciu CitiKonta:


Transakcje nie mogą być płatnościami zwróconymi. Jeśli spełnimy ten prosty warunek to nagroda zostanie przekazana najpóźniej do ostatniego dnia drugiego miesiąca, następującego po otwarciu rachunku.

Nagroda 3. „Premia za wynagrodzenia lub transakcje walutowe” nagroda 100 zł.

Aby otrzymać nagrodę, do ostatniego dnia drugiego miesiąca następującego po otwarciu CitiKonta:


lub

 • wykonaj transakcję walutową za pośrednictwem modułu Citi Kantor na łączną kwotę min 2000 zł.


Nagroda zostanie przekazana najpóźniej do ostatniego dnia trzeciego miesiąca, następującego po otwarciu rachunku.

Nagroda 4. Dodatkowe 50 zł.

Jeśli spełnimy warunki do otrzymania nagrody 2 oraz 3 to bank w bonusie dorzuci nam dodatkowe 50 zł.

Nagroda zostanie przekazana najpóźniej do ostatniego dnia czwartego miesiąca, następującego po otwarciu rachunku (czyli razem z nagrodą nr 3).

b. „Razem lepiej” ➡ do 100 zł cashback’u z kartami kredytowymi

1000 pierwszych uczestników, którzy po 1 stycznia 2020 nie posiadali karty kredytowej w Citi Banku mogą zyskać zwrot za płatności kartami w wysokości 100 zł.

W okresie obowiązywania promocji, należy zawnioskować o kartę kredytową nas stronie banku, dzięki temu przez kolejne 4 miesiące możemy otrzymać zwrot za płatności tzn. 1% od kwoty dokonanych transakcji ale nie więcej niż 25 zł miesięcznie (łącznie 100 zł). Co więcej zwrot będzie naliczany przy płatnościach zarówno kartą kredytową jak i debetową dołączoną do rachunku.

Bank Citi Handlowy przyzwyczaił nas do ciekawych promocji na swoje karty kredytowe. Do zyskania mamy vouchery, kody rabatowe lub nagrody rzeczowe. Aktualne oferty kart kredytowych od banku Citi Handlowy znajdziesz poniżej ⤵

4. Koszty prowadzenia CitiKonta oraz karty debetowej

CitiKonto oraz karta

 • bezwarunkowe 0 zł 


Wypłata z bankomatów w Polsce

 • 0 zł / 8 zł
  → 0 zł za wypłaty w bankomatach Citi Handlowy,
  → 0 zł za pierwsze 4 wypłaty w bankomatach innych sieci, 8 zł za każdą kolejną wypłatę gotówki.

5. Przydatne dokumenty

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Zapraszamy Cię do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku oraz kliknięcia Wskocz po kasę FB. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Chcesz porównać inne oferty? Zobacz nasz ⭐ RANKING KONT OSOBISTYCH  

CitiKonto w Citi Handlowy

Ocena konta

Prowadzenie konta

0zł

Karta

0zł

Bankomaty

0zł/8zł 🔍
→ 0 zł za wypłaty w bankomatach Citi Handlowy,
→ 0 zł za pierwsze 4 wypłaty w bankomatach innych sieci, 8 zł za każdą kolejną wypłatę gotówki.

Płatności mobilne

Blik, Apple Pay, Google Pay

 • Bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta i kartę
 • Znakomite kursy wymiany walut
🔍 Szczegóły konta
Obrazek papierowy samolot

Spodobał Ci się artykuł?

Jeśli tak to świetnie! Zapisz się do naszego newslettera. Tym sposobem już nigdy nie przegapisz żadnej promocji. Otrzymasz na adres e-mail powiadomienia o nowych artykułach i aktualnych promocjach.

Ps. Obiecujemy, że nie spamujemy i nie udostępnimy danych nikomu innemu 😉

Jeszcze jedno… Koniecznie zajrzyj na nasze konta w mediach społecznościowych. 
To właśnie tu naszybciej dowiesz się o najnowszych promocjach. ⤵

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze