200 zł do Allegro za konto dla dziecka w PKO BP 🛒

Naucz dziecko praktycznej wiedzy o oszczędzaniu i otwórz PKO Konto Dziecka (dla dzieci do 13 roku życia). Dlaczego warto? W promocji otrzymasz bon o wartości 200 zł do Allegro. 🛒

Ps. Warunki do spełnienia są bardzo proste. Jak jesteś posiadaczem konta PKO (lub dopiero zamierzasz nim być) zapraszam na przegląd promocji. ⤵

Otwórz dziecku do 13 lat konto w PKO Banku Polskim i odbierz 200 zł do Allegro. Promocja trwa do 31 lipca 2023.
Otwórz dziecku do 13 lat konto w PKO Banku Polskim i odbierz 200 zł do Allegro. Promocja trwa do 31 lipca 2023.

Czas trwania promocji:
⏱ 22.05.2023 – 31.07.2023 r.

Nagroda:
🛒 2 x 100 zł do Allegro

Trudność bonusu:
👍👍 Bardzo łatwy (5/5)

1. Otwórz dziecku (do 13 lat) konto w banku PKO i odbierz 200 zł do Allegro [skrót promocji]

Otwórz dziecku do 13 roku życia darmowe konto w PKO Banku Polskim z Kartą PKO Junior i odbierz w nagrodę 200 zł do Allegro. Brzmi prosto? I tak właśnie jest!

Bank PKO niebyt często oferuje dodatkowe korzyści na swoje konta bankowe. W przypadku jak już „zabierze” się za organizację promocji, warunki do spełnienia są bardzo proste. W tym przypadku nie jest inaczej.

Jak zyskać 200 zł do Allegro? Otwórz PKO Konto Dziecka (dla dzieci do 13 roku życia), zarejestruj swój udział w promocji oraz zamów Kartę PKO Junior, którą dziecko dokona pięciu płatności bezgotówkowych… i to w zasadzie wszystko! 200 zł do Allegro jest Twoje.

WAŻNE! Aby móc założyć PKO Konto Dziecka, rodzic lub opiekun prawny musi mieć aktywny dostęp do serwisu iPKO → w praktyce powinien posiadać konto osobiste w PKO Banku Polskim.

Szczegóły promocji znajdziesz w dalszej części artykułu 🖋

Promocja z PKO Kontem Dziecka (do 13 roku życia) trwa od 22.05.2023 do 31.07.2022 lub do wcześniejszego wyczerpania puli 1000 nagród.

Do końca promocji pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
PROMOCJA KTÓRĄ PRZEGLĄDASZ DOBIEGŁA KOŃCA.

Nie masz jeszcze konta osobistego w PKO Banku Polskim?
Nic straconego! Ofertę konta dla rodzica poznasz przy pomocy przycisku poniżej

2. Kto może skorzystać z promocji od banku PKO?

Udział w promocji w banku PKO mogą wziąć osoby pełnoletnie, mające pełną zdolność do czynności prawnych oraz:

 • Posiadają adres zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej,
 • Mają aktywny dostęp do serwisu banku iPKO oraz są właścicielami konta osobistego w PKO Banku Polskim (np. Konto Za Zero),
 • Są rodzicami lub opiekunami prawnymi osoby małoletniej, która nie skończyła 13 roku życia oraz która w okresie od 1 stycznia 2022 do 21 maja 2023 nie posiadała konta lub nie była użytkownikiem karty w banku PKO BP.

3. Zasady promocji „Pierwsze kroki”

Warunki promocji są bardzo proste i w praktyce opierają się na założeniu konta dla dziecka w wieku do 13 roku życia, zamówienia karty płatniczej i wykonania nią przez dziecko pięciu transakcji bezgotówkowych.

Aby nic nas nie ominęło przyglądamy się jak to zrobić w praktyce. Aby otrzymać nagrodę w postaci dwóch bonów po 100 zł do Allegro:

 1. W okresie trwania promocji, czyli od 22 maja do 31 lipca 2023, otwórz PKO Konto Dziecka wraz z Kartą PKO Junior. Konto możesz otworzyć przy pomocy serwisu iPKO, w IKO, na stronie banku lub bezpośrednio w placówce. Zamówiona karta do konta nie jest bezpośrednio powiązana z rachunkiem dziecka, a koszt jej wydania wynosi 15 zł.

  Z promocji skorzystasz tylko w przypadku, gdy jesteś aktywnym użytkownikiem serwisu iPKO oraz posiadasz konto osobiste w PKO Banku Polskim.

 2. Wyraź zgodę na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym przy pomocy środków komunikacji elektronicznej.
 3. Zarejestruj swój udział w promocji na stronie www.pkobp.pl/konto-dziecka-0223.
 4. Twoje dziecko do dnia 31 sierpnia wykona min. 5 płatności bezgotówkowych Kartą PKO Junior. Nie mogą to być transakcje zwrócone lub anulowane.


W przypadku gdy posiadasz więcej niż jedno dziecko do 13 roku życia, nagrodę możesz otrzymać za każde otwarte konto i zamówienie karty dla dziecka.

4. Kiedy otrzymam nagrodę za założenie konta dla dziecka?

Nagrody będą wydawane według kolejności spełnienia warunków przez uczestników promocji:

 • do 21 lipca 2023 dla uczestników, którzy spełnią warunki promocji do 30 czerwca 2023,
 • do 22 września 2023 dla pozostałych uczestników, którzy spełnią warunki promocji w późniejszym terminie.


2 bony elektroniczne do Allegro o wartości 100 zł każdy, zostaną przekazane za pomocą IKO (w sekcji powiadomienia) oraz iPKO na Twoją skrzynkę pocztową. 

Bony do Allegro pozostają ważne do dnia 29 grudnia 2023. Nagroda może być używana wiele razy aż do wyczerpania jej wartości.

Ważne jest aby do dnia otrzymania nagrody nie zamknąć konta ani karty oraz nie odwołać zgody marketingowej. W innym przypadku bank PKO odmówi nam prawa do odbioru nagrody.

Limit nagród w promocji wynosi tylko 1000 sztuk.

5. Koszty prowadzenia Konta Dla Dziecka (dla dzieci w wieku do 13 lat)

PKO Konto Dziecka (od 6 do 13 roku życia) jest rachunkiem, które jest prowadzone w 100% za darmo. Otwarcie konta dla dziecka niesie ze sobą wiele korzyści:

 • Dziecko w praktyce nauczy się zarządzanie pieniędzmi, dzięki materiałom edukacyjnym PKO Junior,
 • Otrzyma dostęp do aplikacji mobilnej PKO Junior, zaprojektowanej z myślą o dzieciach do 13 roku życia,
 • Konto oprocentowane jest 5% w skali roku dla kwot do 2500 zł,
 • Rodzic może kontrolować wydatki dziecka w swoim serwisie iPKO.


Rachunek dla dziecka nie posiada powiązanej z kontem karty debetowej. Rodzic dostaje możliwość zamówienia Karty PKO Junior (koszt wydania karty do 15 zł), która posiada osobne „konto karty”. 

6. Przydatne dokumenty

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Zapraszamy Cię do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku oraz kliknięcia Wskocz po kasę FB. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Chcesz porównać inne oferty? Zobacz nasz ⭐ RANKING KONT DLA DZIECI  

PKO Konto Dziecka w PKO Bank Polski S.A.

Ocena konta

Prowadzenie konta

0zł

Karta

nd. 🔍 Dla dziecka można zamówić kartę PKO Junior. Karta ta nie będzie bezpośrednio powiązana z rachunkiem dziecka (koszt wydania karty – 15 zł).

Bankomaty

nd.

Wiek dziecka

6 – 12 lat

🎁

 • Naucz dziecko w praktyce zarządzać pieniędzmi, dzięki materiałom edukacyjnym PKO Junior
 • Nowoczesna aplikacja mobilna, stworzona z myślą o dzieciach – PKO Junior

Konto dla dziecka otworzysz w serwisie internetowym iPKO, na stronie banku lub w oddziale → rodzic lub opiekun prawny musi posiadać konto osobiste w PKO Banku Polskim.

🔍 Szczegóły konta

OSTATNIO OPUBLIKOWANE ARTYKUŁY

Obrazek papierowy samolot

Spodobał Ci się artykuł?

Jeśli tak to świetnie! Zapisz się do naszego newslettera. Tym sposobem już nigdy nie przegapisz żadnej promocji. Otrzymasz na adres e-mail powiadomienia o nowych artykułach i aktualnych promocjach.

Ps. Obiecujemy, że nie spamujemy i nie udostępnimy danych nikomu innemu 😉

Jeszcze jedno… Koniecznie zajrzyj na nasze konta w mediach społecznościowych. 
To właśnie tu naszybciej dowiesz się o najnowszych promocjach. ⤵

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze