Premia do 150 zł z eKontem osobistym od mBanku styczeń – maj 2021

Otwórz darmowe eKonto w promocji oraz zyskaj do 150 zł za płatności blikiem, telefonem oraz kartą. Dodatkowo automatycznie odkładaj na koncie oszczędnościowym „Moje cele” z oprocentowaniem 1,8% – tak wygląda propozycja konta osobistego od mBanku. 

Promocja mBank premia za ekonto 150 zł maj 2021

1. Ile można zyskać z eKontem? Czyli promocja w pigułce 💊

Zyskaj z eKontem osobistym zwrot za każdą płatność telefonem/blikiem lub kartą dołączoną do rachunku. Im więcej płatności wykonasz tym większa premia wróci do Ciebie. Maksymalnie możemy otrzymać 150 zł w przeciągu trzech miesięcy (3 x 50 zł). Dodatkowo odkładaj na swoje cele z promocyjnym oprocentowaniem 1,8 %.

Warunkiem otrzymania premii jest zapewnienie wpływu na konto na kwotę min. 1000 zł oraz wykonanie min. 1 transakcji kartą oraz blikiem/telefonem w trzech następujących po sobie miesiącach od otwarcia rachunku. Nagrody otrzymamy do końca kolejnego miesiąca po którym spełniliśmy warunki promocji. Przykładowo: warunki spełniliśmy w kwietniu – premię otrzymamy do końca maja.

Aby móc skorzystać z promocji należy złożyć wniosek o otwarcie eKonta promocyjnego wraz z kartą debetową oraz wyrazić zgodę na dostarczenie regulaminu promocji przez stronę internetową banku. 

Do promocji eKonta możemy przystąpić od 28.01.2021 do 31.05.2021.  

Do końca promocji pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
PROMOCJA DOBIEGŁA KOŃCA. SPRAWDŹ AKTUALNIE TRWAJĄCE PROMOCJE ⤵

2. Kto może skorzystać z promocji w mBanku?

Z promocji może skorzystać osoba która jest nowym klientem banku tzn. od 01.01.2017 roku nie była lub nadal nie jest posiadaczem lub współposiadaczem rachunku rozliczeniowo-oszczędnościowego w mBanku. Dodatkowo wykluczone są osoby będące właścicielami rachunków o numerach 1140 2004 lub 1140 2017.

3. Zasady promocji „Aktywność się opłaca” z eKontem osobistym

Aby móc uczestniczyć w promocji „Aktywność się opłaca” od mBanku:

  • od 28.01.2021 do 31.05.2021 złóż wniosek o otwarcie „eKonta promocyjnego” wraz z wydaniem karty debetowej,
  • przystąp do promocji poprzez zaznaczenie zgody na dostarczenie Regulaminu poprzez stronę internetową Banku,
  • zaakceptuj Regulamin Promocji „Aktywność się opłaca”.


Promocja polega na zwrocie pieniędzy za określone rodzaje płatności. Za każdą transakcję kartą otrzymamy 1 zł, a za każdą płatność Blikem lub telefonem 2 zł zwrotu. Łącznie możemy otrzymać 150 zł w przeciągu trzech miesięcy, a max. zwrot w jednym miesiącu wynosi 50 zł. Premię otrzymamy, jeśli spełnimy określone warunki aktywności w każdym z trzech następujących miesięcy od otwarciu rachunku tzn.:

  • zapewnij wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł (nie może to być przelew z innego rachunku z mBanku, którego jesteśmy posiadaczem lub współposiadaczem),
  • wykonaj min. 1 płatność telefonem lub Blikiem.


Na spełnienie warunków promocji czas mamy do 30.09.2021 roku.

4. Kiedy otrzymam nagrodę?

Premia jest wypłacana w trzech następujących po sobie miesiącach, w 3 turach po max. 50 zł – łączna premia z trzech miesięcy nie może przekroczyć 150 zł.

Nagrody otrzymamy w formie zwrotu na eKonto do końca kolejnego miesiąca po którym spełniliśmy warunki aktywności.

Przykładowo: konto otworzyliśmy w marcu, a warunki spełniliśmy w kwietniu – pierwszą premię do 50 zł otrzymamy do końca maja. Analogicznie druga premia będzie wypłacona w czerwcu, a ostania – trzecia w lipcu.

5. Odkładaj na swoje cele i oszczędzaj na promocyjnym oprocentowaniu 1,8 %

Wraz z otwarciem rachunku otrzymujemy możliwość otwarcia konta oszczędnościowego z automatycznym oszczędzaniem „Moje Cele”. Za każdym razem jeśli zapłacimy kartą, wypłacimy pieniądze z bankomatu czy zrobimy przelew, małe kwoty będą zasilały nasz cel. Do środków mamy cały czas swobodny dostęp i możemy nimi zarządzać w dowolnej chwili.

Jak działają „Moje cele” w mBanku? (instr.)

Oprocentowanie wynosi 1,8% dla kwoty do 10 000 zł i będzie obowiązywało od daty otwarcia rachunku przez okresu 3 pełnych miesięcy kalendarzowych. Po upływie tego okresu oprocentowanie będzie naliczane według obowiązujących stawek Banku w tabeli stóp procentowych.

6. Koszty prowadzenia eKonta osobistego oraz karty debetowej

Koszt prowadzenia rachunku wynosi 0 zł, a za kartę debetową zapłacimy 7 zł. Opłaty tej da się jednak prosto uniknąć, a wystarczy:

  • wykonać w miesiącu transakcję bezgotówkowe na łączną kwotę min. 350 zł,


Koszt wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce wynosi 0 zł, pod warunkiem wypłaty min. 100 zł. Poniżej tej kwoty zapłacimy 2,5 zł za wypłatę pieniędzy.

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Zapraszamy Cię do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku oraz kliknięcia Wskocz po kasę FB. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Chcesz porównać inne oferty? Zobacz nasz ⭐ RANKING KONT OSOBISTYCH  

eKonto osobiste w mBanku

Ocena konta

Prowadzenie konta

0zł

Karta

0zł/9zł 🔍
Opłaty w wysokości 9 zł można uniknąć wykonując płatności bezgotówkowe na kwotę min 350 zł

Bankomaty

0zł/2,5zł 🔍
→ 0 zł ze wszystkich bankomatów w Polsce, jeśli wypłacana kwota wynosi min. 300 zł
→ 2,5 zł jeśli wypłacana kwota jest niższa niż 300 zł

Płatności mobilne

Blik, Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay

  • Prowadzenie rachunku za 0 zł bez względu na aktywność
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce powyżej 300 zł
🔍 Szczegóły konta

OSTATNIO OPUBLIKOWANE ARTYKUŁY

Obrazek papierowy samolot

Spodobał Ci się artykuł?

Jeśli tak to świetnie! Zapisz się do naszego newslettera. Tym sposobem już nigdy nie przegapisz żadnej promocji. Otrzymasz na adres e-mail powiadomienia o nowych artykułach i aktualnych promocjach.

Ps. Obiecujemy, że nie spamujemy i nie udostępnimy danych nikomu innemu 😉

Jeszcze jedno… Koniecznie zajrzyj na nasze konta w mediach społecznościowych. 
To właśnie tu naszybciej dowiesz się o najnowszych promocjach. ⤵

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze