Weź udział w „Piłkarskiej loterii” i wygraj 10 000 zł do RTV Euro AGD lub oficjalną koszulkę reprezentacji Polski. Sprawdzamy zabawę przygotowaną przy współpracy Alior Banku oraz wydawcy kart Mastercard ⤵

Weź udział w piłkarskiej loterii od Alior Banku i wydawcy kart Mastercard i wygraj voucher o wartości 10 000 zł do RTV Euro AGD oraz oficjalną koszulkę reprezentacji Polski w piłce nożnej
Weź udział w piłkarskiej loterii od Alior Banku i wydawcy kart Mastercard i wygraj voucher o wartości 10 000 zł do RTV Euro AGD oraz oficjalną koszulkę reprezentacji Polski w piłce nożnej

1. Weź udział w „Piłkarskiej loterii” od Alior Banku. Sprawdzamy jak wziąć udział w zabawie z cennymi nagrodami ⚽ ⤵

Jesteś posiadaczem karty Mastercard w Alior Banku? Jeśli tak to tylko krok dzieli Cię od przystąpienia do „Piłkarskiej loterii”. W zabawie co tydzień losowane są dwa vouchery o wartości 10 000 zł do sklepu RTV Euro AGD, a każdy zdobyty los to codzienna szansa na wygranie jednej z trzech oficjalnych koszulek reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Jak dołączyć do loterii?

 1. Zarejestruj swój udział w „Piłkarskiej loterii” w terminie do 30 października 2022. Wystarczy, że podasz swoje dane osobowe oraz określisz z jaką kartą Mastercard dołączysz do zabawy.
 2. Zapłać kartą za zakupy oraz w tym samym dniu zaloguj się do aplikacji mobilnej Alior Banku. Każdy dzień w którym spełnisz ten warunek = 1 los w loterii.
 3. Losowanie cennych nagród odbywa się co tydzień, a każdy los to szansa na zdobycie jednej z nich (szczegóły zabawy opisujemy w dalszej części artykułu ⏬).


Formularz zgłoszeniowy do udziału w loterii znajdziesz pod adresem: www.pilkarskaloteria.pl. Życzymy powodzenia! 😊

WAŻNE! Do udziału uprawnieni są tylko posiadacze karty Mastercard wydanej przez Alior Bank.

Swój udział w loterii możesz zgłosić w terminie od 05.09.2022 do 30.10.2022.

Do końca promocji pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
PROMOCJA DOBIEGŁA KOŃCA. SPRAWDŹ AKTUALNIE TRWAJĄCE PROMOCJE ⤵

2. Kto może dołączyć do „Piłkarskiej loterii”?

Loteria przeznaczona jest dla osób pełnoletnich, które mają miejsce zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej oraz są posiadaczami karty Mastercard wydanej przez Alior Bank (w loterii biorą udział wszystkie karty z logiem Mastercard → debetowe oraz kredytowe).

W loterii biorą udział karty aktywowane przed startem zabawy oraz te, które zostały aktywowane w jej trakcie. Posiadacz kart w Alior Banku może dokonać swojego zgłoszenia tylko raz, a każda z posiadanych przez niego kart będzie brała udział w zabawie. 

Nie masz karty wydanej przez Alior Bank? Nic straconego! Konto osobiste w Alior Banku wraz z kartą debetową otworzysz przy pomocy przycisku poniżej ⤵

3. Zasady zabawy „Piłkarska loteria”. Co tydzień 10 000 zł do sklepu RTV Euro AGD oraz codzienne oficjalne koszulki reprezentacji Polski 🇵🇱.

Zasady zabawy są bardzo proste jedna transakcja kartą + logowanie tego samego dnia do aplikacji mobilnej = 1 los w loterii. Większa liczba transakcji oraz logowań do aplikacji mobilnej nie uprawni nas do otrzymania większej ilości losów.

Bez znaczenia jest również ilość posiadanych kart w Alior Banku → każdy uczestnik może otrzymać maksymalnie 1 los dziennie, bez względu na ilość zgłoszonych kart w loterii.

Warunki uczestnictwa w „Piłkarskiej loterii”:

 1. W terminie od 05.09.2022 do 30.10.2022 zgłoś swój udział w loterii za pomocą formularza na stronie www.pilkarskaloteria.pl. Podaj tam swoje dane osobowe oraz ostatnie 4 numery karty płatniczej oraz jej rodzaj (debetowa lub kredytowa).
 2. Zaakceptuj regulamin loterii zaznaczając „checkbox” w formularzu zgłoszeniowym. Jeden uczestnik może dokonać zgłoszenia tylko raz.
 3. Płać kartą Mastercard oraz tego samego dnia zaloguj się do aplikacji mobilnej Alior Banku. Każdy dzień w którym spełnisz ten warunek = jeden los w loterii.

W „Piłkarskiej loterii” organizator przewiduje:

 • 16 nagród I stopnia w postaci voucheru do sklepu RTV Euro AGD o wartości 10 000 zł. Co tydzień wylosowane będą dwie takie nagrody.
 • 168 nagród II stopnia w postaci oficjalnych koszulek reprezentacji Polski w piłce nożnej o wartości 469,99 zł brutto. Na każdy dzień trwania loterii, organizator wylosuje 3 takie koszulki.


Nagroda pierwszego stopnia zostanie powiększona w wartość 1111 zł w celu pokrycia podatku dochodowego. Organizator konkursu odprowadzi tą kwotę do odpowiedniego Urzędu Skarbowego.

Życzymy powodzenia! 👍

4. Kiedy zostaną wybrani zwycięzcy i na jakich zasadach?

Losowania nagród w loterii odbywać się będą zgodnie z ustalonym harmonogramem. Podczas trwania zabawy odbędzie się 8 losowań, a pierwsze z nich będzie miało miejsce 23 września 2022. Kolejne losowania będą odbywały się co tydzień, a ostatnie odbędzie się 14 listopada 2022.

Dla nagród II stopnia (koszulka reprezentacji Polski):

 • W każdym tygodniowym losowania, zostanie wybranych 21 zwycięzców, którzy spełnili warunki loterii i nabyli w ten sposób losy w zabawie.


  Przykładowo:
  w losowaniu które odbędzie się 23 września, wezmą udział losy nabyte w dniach od 5 września do 11 września.


Dla nagród I stopnia
(10 000 zł do RTV Euro AGD):

 • W każdym tygodniowym losowania, zostanie wybranych 2 zwycięzców, którzy spełnili warunki loterii i nabyli w ten sposób losy w zabawie.


  Przykładowo:
  w losowaniu które odbędzie się 23 września, wezmą udział losy nabyte w dniach od 5 września do 11 września.

  Dla każdego zwycięzcy zostanie wybranych dwóch zwycięzców rezerwowych na wypadek nie odebrania nagrody przez docelowego laureata.

Laureaci nagród są powiadamiani o wygranej najpóźniej w terminie 3 dni roboczych od dnia uzyskania prawa do nagrody. Wiadomość o zdobyciu nagrody otrzymamy na adres e-mail lub numer telefonu podany podczas rejestracji w loterii.

W odpowiedzi na wiadomość o wygranej, konieczne jest wypełnienie i odesłanie formularza zwycięzcy w terminie 72 godzin. To bardzo ważne! W innym wypadku nagroda przepada!

Nagrody zostaną przekazane przysyłką kurierską nie później niż do 23 grudnia 2022.

5. Nie masz konta w Alior Banku? Poznaj koszty prowadzenia Konta Jakże Osobistego oraz karty debetowej

Konto Jakże Osobiste

 • 0 zł / 10 zł
  Aby uniknąć opłaty wykonaj wpływ na konto w wysokości min. 1500 zł w miesiącu (nie dotyczy klientów do 26 r. życia)


Opłata miesięczna za kartę

 • 0 zł / 5 zł
  Aby uniknąć opłaty wykonaj transakcje kartą na min. 300 zł w miesiącu


Wypłata z bankomatów w Polsce

 • 0 zł / 2,5 zł
  0 zł za wypłaty w bankomatach Alior Bank. Pozostałe sieci bankomatów koszt 2,5 zł

6. Przydatne dokumenty

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Zapraszamy Cię do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku oraz kliknięcia Wskocz po kasę FB. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Chcesz poznać pozostałe okazje? Koniecznie zobacz ⭐ AKTUALNIE TRWAJĄCE PROMOCJE ⭐ 

Konto Jakże Osobiste w Alior Bank

Ocena konta

Prowadzenie konta

0zł/10zł 🔍 Aby uniknąć opłaty wykonaj wpływ na konto w wysokości min. 1500 zł w miesiącu (nie dotyczy klientów do 26 r. życia)

Karta

0zł/5zł 🔍 Aby uniknąć opłaty wykonaj transakcje kartą na min. 300 zł w miesiącu.

Bankomaty

0zł/2,5zł 🔍
0 zł za wypłaty w bankomatach Alior Bank. Pozostałe sieci bankomatów koszt 2,5 zł.

Płatności mobilne

Blik, Apple Pay, Google Pay, Fitbit Pay, Garmin Pay, Swatch Pay

 • 0 zł za prowadzenie konta przy wpływie 1500 zł w miesiącu
 • Wybieraj z pośród 11 korzyści do konta. 0 zł za 2 korzyści
🔍 Szczegóły konta

OSTATNIO OPUBLIKOWANE ARTYKUŁY

Obrazek papierowy samolot

Spodobał Ci się artykuł?

Jeśli tak to świetnie! Zapisz się do naszego newslettera. Tym sposobem już nigdy nie przegapisz żadnej promocji. Otrzymasz na adres e-mail powiadomienia o nowych artykułach i aktualnych promocjach.

Ps. Obiecujemy, że nie spamujemy i nie udostępnimy danych nikomu innemu 😉

Jeszcze jedno… Koniecznie zajrzyj na nasze konta w mediach społecznościowych. 
To właśnie tu naszybciej dowiesz się o najnowszych promocjach. ⤵

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze