Zdobywaj cenne nagrody w loterii BLIKOMANIA! Co miesiąc powalcz o jedną z trzech rocznych pensji o wartości 84 000 zł oraz weź udział w codziennych losowaniach nagród o wartości 100 zł lub 200 zł. Wystarczy płacić Blikiem i wygrywać ⤵

Wygrywaj w loterii Blikomania w 2022
Wygrywaj w loterii Blikomania w 2022

1. Wygrywaj w BLIKOMANII co miesiąc 1 z 3 rocznych pensji o wartości 84 000 zł oraz codziennie po 100 i 200 zł! 💰

Korzystasz z Blika? Jeśli, nie to pora najwyższa! Wystartowała loteria BLIKOMANIA. Zarejestruj się, płać Blikiem i zdobywaj cenne nagrody! Codziennie losowane jest 43 nagród po 200 zł każda oraz 122 nagrody o wartości 100 zł, a co miesiąc w 3 x nagroda główna w wysokości 84 000 zł. A więc jest o co powalczyć!

Wystarczy zarejestrować się na stronie loterii BLIKOMANIA i następnie wykonywać płatności przy pomocy Blika. O wygranej zostaniemy poinformowani e-mailem.

Uwaga! W loterii mogą wziąć osoby, których banki obsługują płatności przy pomocy Blika. Listę banków objętych promocją znajdziesz w dalszej części artykułu.

Do loterii Blikomania możesz przystąpić w terminie od 01.06.2022 do 30.08.2022.

Do końca promocji pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
PROMOCJA DOBIEGŁA KOŃCA. SPRAWDŹ AKTUALNIE TRWAJĄCE PROMOCJE ⤵

2. Co to jest BLIK i jakie banki go obsługują?

BLIK jest metodą płatności mobilnej opartej na generowaniu 6 cyfrowego kodu w aplikacji mobilnej banku. Aby móc z niego korzystać wystarczy zainstalować na swoim telefonie aplikacje banku w którym posiadamy konto. Otrzymany kod jest unikalny i ważny przez czas 120 sekund. Przepisujemy go podczas dokonywania transakcji w internecie, terminalu płatniczym w sklepie lub np. w bankomacie przy wypłacaniu gotówki, a następnie potwierdzamy operację w aplikacji. 

Do działania systemu nie jest wymagane dodatkowe oprogramowanie, wystarczy zainstalowana aplikacja mobilna banku w którym posiadamy konto rozliczeniowe oraz dostęp do internetu. Blik powstał w 2015 roku przy pomocy Polskiego Standardu Płatności, a obsługą systemu zajmuje się Krajowa Izba Rozliczeniowa.

Banki, które obsługują płatności BLIK

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat BLIKA, zapraszamy Cię do artykułu: Co to jest BLIK i jak z niego skorzystać?

3. Kto może wziąć udział w loterii BLIKOMANIA?

Uczestnikami loterii mogą zostać osoby zamieszkujące na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz:

 • osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych,
 • osoby małoletnie, które ukończyły 13 rok życia i przesłały do organizatora pisemną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego.

4. Zasady loterii BLIKOMANIA

 1. Bądź użytkownikiem aplikacji banku obsługującego BLIK,
 2. Wypełnij formularz na stronie BLIKOMANI oraz potwierdź swoją rejestracje klikając w link na poczcie e-mail,
 3. Dokonaj wpłaty weryfikacyjnej w wysokości 1 zł na rzecz Fundacji Uniwersytet Dzieci,
 4. Płać przy pomocy Bliku w internecie, przelewaj na telefon, płać w sklepie oraz wypłacaj i wpłacaj pieniądze,
 5. Jeśli wygrasz, zostaniesz o tym poinformowany e-mailem.


Jeśli posiadasz na swoim telefonie aplikacje banków obsługujących BLIK, możesz dokonać zgłoszenia w loterii dla każdego banku z osobna.

W przypadku, jeśli wyślesz więcej niż jedno zgłoszenie o tym samym adresie e-mail oraz tej samej aplikacji banku, udział w loterii będzie brało tylko pierwsze takie zgłoszenie.

5. Jak są przyznawane nagrody w loterii?

Organizator loterii przewiduje podczas całego okresu jej trwania:

 • 9 nagród głównych o wartości 84 000 zł w postaci rocznej pensji wypłacanej co miesiąc. Co miesiąc są losowane 3 nagrody główne,
 • 11102 nagród (122 na dzień) losowanych codziennie o wartości 100 zł każda.
  Uwaga! Nie dotyczy transakcji BLIK w serwisie Allegro (z wyjątkiem transakcji płatniczych wykonanych na stronie agenta rozliczeniowego, która wymaga przekierowania do serwisu bankowości online banku płatnika) oraz transakcji zbliżeniowych BLIK.”
 • 3913 nagród (43 na dzień) losowanych codziennie o wartości 200 zł każda.
  Uwaga! Dotyczy tylko transakcji BLIK w serwisie Allegro (z wyjątkiem transakcji płatniczych wykonanych na stronie agenta rozliczeniowego, która wymaga przekierowania do serwisu bankowości online banku płatnika) oraz transakcji zbliżeniowych BLIK.”


Jak odbywa się losowanie nagród dziennych?

Każdego dnia przy pomocy maszyny losującej wybierane są tak zwane „szczęśliwe godziny”, a nagradzane są te transakcje, które były dokonane najbliżej wylosowanej godziny. W ciągu 3 dni od losowania, organizator poinformuje nas na adres e-mail o wygranej. Nagrody dzienne w wysokości 100 zł i 200 zł przyznawane są w formie czeku BLIK. Czeki można wypłacać w bankomacie oznaczonym logotypem:

 • Alior Bank S.A.,
 • Bank Millennium S.A.,
 • Bank Ochrony Środowiska S.A.,
 • Getin Noble Bank S.A.,
 • ING Bank Śląski S.A.,
 • mBank S.A.,
 • PKO Bank Polski SA,
 • BNP Paribas Bank Polska S.A.,
 • Credit Agricole Bank Polska S.A.,
 • Santander Bank Polska S.A.,
 • Spółdzielczej 6 Grupy Bankowej (wybrane bankomaty umożliwiające wypłatę BLIK),
 • Bank Polskiej Spółdzielczości S.A.,
 • Nest Bank S.A.,
 • Bank Pocztowy S.A.,
 • Bank Spółdzielczy w Brodnicy,
 • Euronet,
 • Planet Cash


wpisując otrzymany dziewięciocyfrowy numer czeku i potwierdzając operację wypłaty czterocyfrowym numerem PIN. Czek jest ważny przez 15 dni o czasu go otrzymania.

Nagroda główna: 3x co miesiąc roczna pensja 84 000 zł.

W przypadku nagrody miesięcznej, organizator losuje szczęśliwą datę i godzinę transakcji BLIK. W przypadku wygranej, nagroda w wysokości 84 000 zł zostanie przekazana w miesięcznych transzach do 5 dnia każdego miesiąca na wskazany rachunek bankowy zwycięzcy. 

Pierwsze losowanie nagród odbędzie się w dniu 14.06.2022, a ostanie zaś w dniu 06.09.2022.

Życzymy powodzenia!

6. Przydatne dokumenty

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Zapraszamy Cię do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku oraz kliknięcia Wskocz po kasę FB. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Blik – Usługi płatnicze

Ocena

BLIK jest to forma płatności mobilnej wykorzystująca aplikację na telefon. Aby móc z niego korzystać wystarczy zainstalować na swoim telefonie aplikacje banku w którym posiadamy konto.

🎉 

 • Prosty, bezpieczny i szybki sposób płatności mobilnej
 • 18 banków obsługujących płatności BLIK

OSTATNIO OPUBLIKOWANE ARTYKUŁY

Obrazek papierowy samolot

Spodobał Ci się artykuł?

Jeśli tak to świetnie! Zapisz się do naszego newslettera. Tym sposobem już nigdy nie przegapisz żadnej promocji. Otrzymasz na adres e-mail powiadomienia o nowych artykułach i aktualnych promocjach.

Ps. Obiecujemy, że nie spamujemy i nie udostępnimy danych nikomu innemu 😉

Jeszcze jedno… Koniecznie zajrzyj na nasze konta w mediach społecznościowych. 
To właśnie tu naszybciej dowiesz się o najnowszych promocjach. ⤵

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze