Zyskaj do 400 zł na Allegro 🛒 z kartą od BNP Paribas

Nawet 400 zł na Allegro, 0 zł za użytkowanie karty przez rok oraz nawet 5200 pkt w programie mamBONUS. Powróciła niezwykle prosta promocja od BNP Paribas ⤵

Promocja zyskaj do 400 zł na Allegro z kartą kredytową od BNP Paribas w lipcu 2022
Promocja zyskaj do 400 zł na Allegro z kartą kredytową od BNP Paribas w lipcu 2022

1. Zyskaj do 400 zł na Allegro z kartą kredytową. Przegląd promocji w pigułce 💊

Zyskaj łącznie 400 zł w e-bonach na Allegro za wyrobienie karty kredytowej „Mastercard Standard” w BNP Paribas. Aby odebrać nagrody o wartości 4 x 100 zł, wystarczy dokonać transakcji kartą na łączną kwotę min. 1000 zł w czterech następujących po sobie miesiącach po zawarciu umowy o kartę.

Po spełnieniu tych prostych warunków, nagrody odbierzemy na stronie www.mamBONUS.pl.

A może by tak upiec dwie pieczenie na jednym ogniu? 🔥🤔 Dodatkowo wraz z kartą do zdobycia mamy 5200 pkt w programie lojalnościowym BNP Paribas – mamBONUS. Zebrane punkty możemy wymienić na nagrody rzeczowe lub vouchery do sklepów internetowych i stacjonarnych.

Aby móc skorzystać z promocji należy wejść na stronę promocji www.landing.bnpparibas.pl/karta_kredytowa oraz pozostawić swoje dane kontaktowe, a konsultant z banku poprowadzi nas przez proces wnioskowania o kartę kredytową.

Do promocji możemy przystąpić od 01.06.2022 do 31.07.2022.  

Do końca promocji pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
PROMOCJA DOBIEGŁA KOŃCA. SPRAWDŹ AKTUALNIE TRWAJĄCE PROMOCJE ⤵

2. Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji może skorzystać osoba pełnoletnia, która od 01.02.2021 roku do dnia rozpoczęcia promocji (tzn. 01.06.2022) nie posiadała karty kredytowej w banku BNP Paribas.

Decyzja o wydaniu karty kredytowej jest uzależniona od oceny naszej zdolności i wiarygodności kredytowej. Dlatego też, każdy wniosek jest rozpatrywany indywidualnie.

3. Zasady promocji „Zyskaj z kartą kredytową” (400 zł na Allegro)

Łącznie do odebrania w promocji mamy e-bony do Allegro o wartości 400 zł:

 • 4 x 100 zł na Allegro → za miesięczne transakcje kartą na kwotę minimum 1000 zł,

Jak odebrać 4 x 100 zł na Allegro?

Wystarczy dokonać transakcje kartą na łączną kwotę 1000 zł w czterech następujących po sobie miesiącach od zawarcia umowy o kartę kredytową. Jeśli umowę podpiszemy w czerwcu to warunki spełniamy: w lipcu, sierpniu, we wrześniu oraz w październiku. Do zgarnięcia jest 4 x 100 zł w formie e-bonu na Allegro. Bony odbierzemy po zalogowaniu na stronie www.mamBONUS.pl

Przykładowo
. W pierwszym pełnym miesiącu po podpisaniu umowy dokonujemy płatności kartą (np. w sklepie stacjonarnym / w sklepie Internetowym) na min. 1000 zł, a bank przekaże nam pierwszą nagrodę w wysokości 100 zł.
Czynność powtarzamy:

 • w drugim miesiącu = druga nagroda na 100 zł,
 • w trzecim miesiącu = trzecia nagroda na 100 zł oraz
 • w czwartym miesiącu = czwarta nagroda na 100 zł.


Premie są od siebie niezależne tzn. jeśli w wybranym miesiącu nie dokonamy płatności na 1000 zł to za ten miesiąc nie dostaniemy nagrody. Nie wyklucza nas to jednak z odbioru bonusów w kolejnych miesiącach.

4. Kiedy otrzymam nagrodę?

Odebranie nagrody jest możliwe po zarejestrowaniu się na stronie mambonus.pl. Nagroda zostanie udostępniona w ciągu 60 dni od spełnienia warunków promocji. Aby ją otrzymać wymagane jest posiadanie obowiązującej umowy na kartę kredytową.

Karty podarunkowe będą dostępne do odbioru na stronie mambonus tylko przez okres 60 dni. W przypadku nie odebrania nagrody, e-bony bezpowrotnie przepadną.

Po odebraniu bonusu, karta podarunkowa do Allegro pozostanie ważna do 31 grudnia 2024.

5. Otrzymaj 5200 punktów w programie mamBONUS

Program mamBONUS jest specjalnie przygotowanym programem korzyści dla klientów BNP Paribas. Płacąc kartą zarejestrowaną w programie zyskujemy punkty, te natomiast możemy później wymienić na nagrody rzeczowe lub vouchery do ulubionych sklepów. Dodatkowo otrzymujemy zniżki nawet do 50% w sklepach stacjonarnych i internetowych u partnerów zarejestrowanych w programie (jest ich około 40).

Jak zyskać dodatkowe punkty?

+ 5000 punktów mamBONUS

 • zawrzyj umowę o kartę kredytową podczas okresu trwania promocji
 • w ciągu 60 dni od zawarcia umowy wykonaj 4 transakcje kartą na min. 50 zł,


Punkty zostaną naliczone w ciągu kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków.

+ 200 punktów mamBONUS

Wystarczy zarejestrować się w programie mamBONUS przy pomocy swojego identyfikatora (dostaniemy go po podpisaniu umowy o kartę), podając nr. PESEL oraz swój e-mail.

A jakby tak zyskać jeszcze więcej punktów?

Za każdą wydaną „złotówkę” otrzymujemy 2 pkt. Warto już na wstępie zarejestrować się w programie mamBONUS, jeszcze przed spełnianiem warunków do wypłaty e-bonu 400 zł na Allegro. Jeśli spełnimy warunki promocji to w ciągu 4 miesięcy otrzymamy:

 • 4 x 2000 pkt = 8 000 pkt w programie (ponieważ wydane przy pomocy karty 1000 zł = 2000 pkt w mamBONUS).


W ciągu 4 miesięcy możemy zgromadzić co najmniej 13 200 pkt, co jest równowartością około 60 zł. Taki dodatkowy bonus można wykorzystać na np. 2 bilety do kina 😊

6. Koszty użytkowania karty kredytowej Mastercard Standard

Podstawowe parametry karty kredytowej Mastercard Standard:

 • oprocentowanie: 19 %,
 • opłata za kartę: 0 zł / 9 zł. W ramach akcji promocyjnej karta jest darmowa przez 12 miesięcy.
  Po tym okresie opłaty można uniknąć, jeśli łączna wartość miesięcznych transakcji wyniesie min. 1000 zł.
 • wypłaty z bankomatów: prowizja 4,9%, min. 10 zł,
 • okres bezodsetkowy: 56 dni,
 • kwota minimalnej spłaty: 3%, min. 30 zł
 • RRSO: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego na 09.06.2022 r. wynosi 25,75%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4000 zł, całkowita kwota do zapłaty 4581,56 zł, oprocentowanie zmienne 19% w skali roku, całkowity koszt kredytu 581,56 zł, (w tym: odsetki 473,56 zł, miesięczna opłata za kartę 9 zł), 11 miesięcznych rat równych w wysokości po 381,79 zł, 12 rata w wysokości 381,87 zł.

WARTO WIEDZIEĆ…
Karta kredytowa jest produktem, który używany z rozsądkiem jest w 100% darmowy. Wystarczy pamiętać aby trzymać się jednej, bardzo prostej zasadyjeśli korzystamy z karty w danym miesiącu rozliczeniowym, to jeszcze w okresie bezodsetkowym oddajemy tyle samo pieniędzy ile wydaliśmy. W takim wypadku nie będą naliczane odsetki, a my nic nie zapłacimy za przywilej „obracania” pieniędzmi banku.

7. Przydatne dokumenty

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Zapraszamy Cię do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku oraz kliknięcia Wskocz po kasę FB. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Chcesz porównać inne oferty? Zobacz nasz ⭐ RANKING KART KREDYTOWYCH ⭐ 

Karta kredytowa Mastercard Standard w BNP Paribas

Ocena karty

Oprocentowanie

19% 🔍
Jeśli spłacisz należność w terminie to odsetki nie zostaną naliczone, a oprocentowanie wyniesie 0%

Karta

0zł/9zł 🔍 W ramach akcji promocyjnej karta jest darmowa przez 12 miesięcy. Po tym okresie opłaty można uniknąć, jeśli łączna wartość miesięcznych transakcji wyniesie min. 1000 zł.

Bankomaty

4,9%
min. 10zł

Okres bezodsetkowy

56 dni
 • 0 zł za użytkowanie karty przez rok w ramach bonusu
 • Cashback za wybrane transakcje kartą
🔍 Szczegóły karty

OSTATNIO OPUBLIKOWANE ARTYKUŁY

Obrazek papierowy samolot

Spodobał Ci się artykuł?

Jeśli tak to świetnie! Zapisz się do naszego newslettera. Tym sposobem już nigdy nie przegapisz żadnej promocji. Otrzymasz na adres e-mail powiadomienia o nowych artykułach i aktualnych promocjach.

Ps. Obiecujemy, że nie spamujemy i nie udostępnimy danych nikomu innemu 😉

Jeszcze jedno… Koniecznie zajrzyj na nasze konta w mediach społecznościowych. 
To właśnie tu naszybciej dowiesz się o najnowszych promocjach. ⤵

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze