Zarejestruj kartę Mastercard i odbierz 100 zł na zakupy 🛒

Zarejestruj swoją kartę w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile i odbierz 8000 punktów o wartości 100 zł!

Bonusowe punkty wymienisz na vouchery do ulubionych sklepów lub na inne cenne nagrody 🎁. Sprawdzamy świetną promocję od wydawcy kart Mastercard ⤵

Zarejestruj kartę w programie Mastercard Bezcenne Chwile i odbierz w promocji 100 zł premii. Okazja trwa do 17 maja 2023.

1. Zarejestruj kartę w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile i odbierz 100 zł na zakupy (8000 punktów w programie)

Posiadasz kartę Mastercard? Jeśli, tak to tylko krok dzieli cię od odebrania dodatkowej nagrody. Wystarczy zarejestrować swoją kartę w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile i dokonać za jej pomocą płatności na łączną kwotę min. 50 zł → na nasze konto otrzymamy 8000 pkt, które następnie możemy wymienić na nagrody o równowartości 100 zł.

W programie mogą wziąć udział karty wydane przez instytucje finansowe, współpracujące z programem Mastercard® Bezcenne® Chwile. Listę banków znajdziesz w tym miejscu.

Swoją kartę Mastercard zarejestrujesz na stronie programu: www.bezcennechwile.mastercard.pl.

Promocja trwa od 15.02.2023 do 17.05.2023 02.05.2023 lub do wyczerpania puli 78 333 wydanych korzyści w programie.

Do końca promocji pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
PROMOCJA KTÓRĄ PRZEGLĄDASZ DOBIEGŁA KOŃCA. PULA NAGRÓD ZOSTAŁA WYCZERPANA.

2. Kto może odebrać dodatkowe punkty na start?

Oferta skierowana jest do klientów instytucji finansowych współpracujących z programem Mastercard® Bezcenne® Chwile oraz którzy są posiadaczami karty debetowej lub kredytowej, oznaczonej logiem Mastercard. Do promocji mogą dołączyć klienci, którzy:

  • W trakcie trwania promocji dołączyli do programu Mastercard® Bezcenne® Chwile oraz zarejestrowali po raz pierwszy swoją kartę z logiem Mastercard, która należy do jednego z partnerów programu. 
  • Jeśli przed dniem rozpoczęcia promocji, czyli przed 15.02.2023 r, osoba dokonała przystąpienia do programu Mastercard® Bezcenne Chwile® → w tym przypadku zarejestruje swoją kartę z logiem Mastercard, która jest wydana przez inną instytucje niż wszystkie dotychczas zarejestrowane karty w programie.


Każdy uczestnik promocji może otrzymać tylko i wyłącznie jedną korzyść, nawet jeśli wielokrotnie spełniałby warunki do jej uzyskania → dotyczy to jednej zarejestrowanej karty w programie. Oznacza to tyle, że jeśli posiadamy wiele kart, które spełniają warunki promocji, możemy otrzymać nagrody za każdą nowo zarejestrowaną kartę w programie. 

3. Zasady promocji „Punkty na start”

Nagrodą w promocji jest zasilenie konta w programie Mastercard kwotą 8000 punktów → jest to równowartość 100 zł, które możemy wymienić na atrakcyjne nagrody. Aby otrzymać bonus na start:

  1. W terminie do 17 maja 2 maja 2023 przystąp do programu i zarejestruj swoją kartę Mastercard,
  2. Wyraź niezbędne zgody i zaakceptuj regulamin programu Mastercard® Bezcenne® Chwile,
  3. W ciągu 30 dni od przystąpienia do udziału w programie, wykonaj transakcje kartą na łączną kwotę min. 50 zł. Transakcję mogą być wykonane w dowolnym sklepie internetowym lub stacjonarnym. 


Tyle wystarczy aby otrzymać bonusowe punkty w programie 🙂. Proste?

8000 punktów powitalnych zostanie przekazanych w ciągu 30 dni na nasze konto w programie Mastercard od daty spełnienia warunków promocji.

Otrzymane punkty premiowe ważne są przez okres trzech miesięcy. W przypadku nie wykorzystania punktów w terminie, bezpowrotnie wygasną bez możliwości złożenia reklamacji.

Przykładowi partnerzy programu Mastercard® Bezcenne® Chwile

4. Nie wiesz czym jest program Mastercard® Bezcenne® Chwile?

Zarejestruj swoją kartę Mastercard w programie, zbieraj punkty za zakupy, a następnie wymieniaj je na cenne nagrody!

Mastercard® Bezcenne® Chwile jest to program lojalnościowy specjalnie przygotowany dla posiadaczy kart debetowych i kredytowych firmy Mastercard. Po zarejestrowaniu swojej karty w programie, wraz z dokonywanymi transakcjami otrzymujemy punkty lojalnościowe. Te natomiast możemy wymieniać na bony i vouchery zakupowe w sklepach znanych marek, bilety na wydarzenia kulturalne lub też na inne cenne nagrody rzeczowe.

W programie bierze udział ponad 90 współpracujących marek, a płatności kartą w sklepach partnerów są dodatkowo punktowane.

Program Mastercard® Bezcenne® Chwile współpracuje z 14 bankami działającymi w Polsce. Warunkiem uczestnictwa w programie jest posiadanie aktywnej karty wydanej przez jednego z partnerów programu.

Banki współpracujące z Mastercard Bezcenne Chwile

5. Przydatne dokumenty

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Zapraszamy Cię do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku oraz kliknięcia Wskocz po kasę FB. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Chcesz porównać inne oferty? Zobacz wszystkie PROGRAMY KORZYŚCI oraz KLUBY RABATOWE

Mastercard® Bezcenne® Chwile – Program lojalnościowy

Ocena programu

Program lojalnościowy firmy Mastercard, który współpracuje z 14 bankami działającymi w Polsce. Zarejestruj swoją kartę Mastercard w programie, zbieraj punkty za zakupy, a następnie wymieniaj je na cenne nagrody!

  • Ponad 80 współpracujących sklepów znanych marek
  • Wymieniaj zgromadzone punkty na cenne nagrody!
Obrazek papierowy samolot

Spodobał Ci się artykuł?

Jeśli tak to świetnie! Zapisz się do naszego newslettera. Tym sposobem już nigdy nie przegapisz żadnej promocji. Otrzymasz na adres e-mail powiadomienia o nowych artykułach i aktualnych promocjach.

Ps. Obiecujemy, że nie spamujemy i nie udostępnimy danych nikomu innemu 😉

Jeszcze jedno… Koniecznie zajrzyj na nasze konta w mediach społecznościowych. 
To właśnie tu naszybciej dowiesz się o najnowszych promocjach. ⤵

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze