Moc korzyści 💪 z Kontem Jakie Chcę – promocja listopad 2022

Moc korzyści w listopadzie z kontem osobistym od Santandera → 480 zł premii z kontem, 7% na Koncie Max Oszczędnościowym oraz promocja „100 zł dla nastolatka”. Sprawdzamy najnowszą promocję Konta Jakie Chcę. Szczegóły poniżej ⤵

Promocja Moc korzyści z Kontem Jakie Chcę od Santander Bank Polska listopad 2022. 480 zł premii oraz 7% na koncie oszczędnościowym
Promocja Moc korzyści z Kontem Jakie Chcę od Santander Bank Polska listopad 2022. 480 zł premii oraz 7% na koncie oszczędnościowym

1. Moc korzyści w listopadzie z Kontem Jakie Chcę od banku Santander. 480 zł w promocjach 🔥 + 7% na koncie oszczędnościowym 🐷 + promocja konta młodzieżowego „100 zł dla nastolatka” 💰

Załóż Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych (do 26 lat) od Santander Bank Polska, korzystaj z niego aktywnie i zgarniaj atrakcyjne nagrody.

W listopadzie 2022 zyskaj premie z kontem osobistym od banku Santander o łącznej wartości nawet 480 zł → a to nie koniec niespodzianek 🙂

W promocji możemy otrzymać 3 bonusy → 300 zł w gotówce, eVoucher 100 zł do wykorzystania na platformie Sodexo oraz 80 zł na zakupy u partnerów (takich jak Biedronka, Zalando, RTV EURO AGD, Decathlon lub zamiennie 4 bilety do Cinema City i Helios), dzięki programowi poleceń banku.

Wszystkie premie otrzymamy po spełnieniu bardzo prostych warunków aktywności, które ograniczają się do codziennego użytkowania konta (szczegóły w pkt. 3 artykułu poniżej ⬇).

Aby skorzystać z promocji, do 30 listopada 2022 złóż wniosek o Konto Jakie Chcę (lub jeśli masz mniej niż 26 lat o Konto Jakie Chcę dla Młodych) wraz z kartą debetową na stronie www.santander.pl/konto-osobiste-kjc-2022-3/ oraz najpóźniej do 10 grudnia 2022 na podstawie złożonego wniosku otwórz konto.

Tak jak pisaliśmy powyżej, podczas zakładania konta możesz otrzymać dodatkowe 80 zł na zakupy u partnerów banku (lub zamiennie 4 bilety do kina). Wystarczy, że w ciągu 30 dni od otwarcia konta wprowadzisz nasz kod polecającego → Z5S8NU oraz wykonasz zakupy kartą na łączną kwotę min. 300 zł (szczegóły programu poleceń znajdziesz w pkt 3-c artykułu).

Miejsce na kod polecający konto w Santander Bank Polska
W tym miejscu wprowadź kod "Z5S8NU" aby zyskać dodatkowe 80 zł na zakupy

Wraz z kontem dodatkowo otrzymamy korzyści takie jak: 7% na koncie oszczędnościowym, 6,25% na lokacie mobilnej, promocja „100 zł dla nastolatka” oraz do 300 zł rocznych zwrotów za rachunki.

Warto się pośpieszyć. Promocja trwa tylko od 01.11.2022 do 30.11.2022.

Do końca promocji pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
PROMOCJA DOBIEGŁA KOŃCA. SPRAWDŹ AKTUALNIE TRWAJĄCE PROMOCJE ⤵

2. Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji może skorzystać osoba mająca minimum 18 lat, posiadająca polskie obywatelstwo, zamieszkująca na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz:

 • od 1 listopada 2021 do dnia otwarcia Konta w tej promocji nie miała otwartego konta osobistego w Santander Bank Polska oraz nie była jego właścicielem lub współwłaścicielem,
 • od 1 kwietnia 2019 nie brała udziału w akcjach promocyjnych organizowanych przez bank w ramach których otworzyła konto w Santander Bank Polska.

3. 480 zł premii z kontem osobistym od Santandera 🔥. Zasady otrzymania bonusów ⤵

3a. Zasady promocji „Twoje konto z premią 300 zł – edycja II” 

Nagrody jakie możemy otrzymać podzielone są na 2 tury promocji → 100 zł oraz 200 zł w gotówce. Bonusy otrzymamy, jeśli spełnimy bardzo proste warunki aktywności.

Pierwsza tura promocji nagroda 100 zł premii (listopad – grudzień 2022):

 1. W terminie od 01.11.2022 do 30.11.2022 złóż wniosek o Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych online na stronie banku, za pomocą aplikacji lub na infolinii.
 2. Do dnia 10 grudnia 2022 zawrzyj umowę o konto osobiste wraz z kartą debetową oraz usługami Santander online,
 3. W trakcie składania wniosku wyraź wszystkie zgody określone w regulaminie promocji, podaj aktualne dane kontaktowe oraz utrzymaj je do końca trwania promocji:
  • zgodę na kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych,
  • zgodę na korespondencję w formie elektronicznej (EKK).
 4. Do dnia 31 grudnia 2022 wykonaj min. jedną płatność kartą debetową w sklepie lub Internecie na kwotę co najmniej 10 zł,
 5. Przynajmniej 1 raz zaloguj się do aplikacji Santander mobile.


Ważne! Wniosku o konto w promocji nie złożysz na stronie www.santander.pl, w usłudze Santander Internet (po zalogowaniu), a umowy o konto nie zawrzesz w placówce banku oraz u doradcy mobilnego.

Druga tura promocji nagroda 200 zł premii (styczeń – marzec 2023):

Aby ją zyskać należy spełnić warunki w pierwszej turze promocji oraz w każdym z trzech miesięcy tzn. w styczniu,  w lutym oraz w marcu 2023:

 • zapewnij wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł (kwotę tą możesz przelać ze swojego konta w innym banku),
 •  

Kiedy otrzymam nagrody?

Łącznie w promocji możemy zyskać 300 zł w gotówce, wypłacane w dwóch etapach.

 • nagrodę w wysokości 100 zł z pierwszej tury promocji otrzymasz do 31 stycznia 2023,
 • nagrodę w wysokości 200 zł z drugiej tury promocji otrzymasz do 30 kwietnia 2023,


Nagrody zostaną wypłacone na konto otwarte w promocji. Warunkiem uzyskania nagrody jest posiadanie w dniu wypłaty aktywnego konta oraz utrzymanie wszystkich wymaganych zgód marketingowych.

3b. Zasady promocji „100 zł z kontem”

Promocja dodatkowa  nagroda eVoucher 100 zł na platformie Sodexo:

Aby odebrać nagrodę dodatkową, w terminie od 1 do 30 listopada złóż wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową oraz usługami Santander online, zarejestruj swój udział w promocji oraz:

 1. Do dnia 10 grudnia 2022 zawrzyj umowę o konto osobiste wraz z kartą debetową oraz usługami Santander online,
 2. W każdym z pięciu miesięcy tzn. w grudniu 2022, styczniu, lutym, marcu oraz kwietniu 2023:
  • wykonaj min. 3 przelewy w aplikacji Santander mobile (np. przelew w PLN na rachunek obcy, przelew BLIK na telefon, przelew do ZUS lub innych organów podatkowych).


Nagrodę w postaci Open eVoucheru o wartości 100 zł na platformie Sodexo otrzymasz najpóźniej do dnia 31 maja 2023. Voucher wykorzystasz na stronie: openevoucher.sodexo.pl.

Sodexo logo

eVoucher na platforme Sodexo otrzymasz SMSem lub znajdziesz ją w poczcie elektronicznej Santander Internet / mobilne. Limit wydanych kart w promocji wynosi 2000 sztuk, a o ich uzyskaniu będzie decydować kolejność złożonych wniosków.

3c. Odbierz dodatkowe 80 zł na zakupy u partnerów w programie poleceń

Dodatkowo możemy zyskać 80 zł na zakupy (lub 4 bilety do kina) za polecanie znajomemu „Konta Jakie Chcę”. Co ciekawsze 80 zł otrzymasz zarówno ty, jak i osoba polecana.

Chcę polecić Konto Jakie Chce. Co muszę zrobić?

1. Przystąp do programu poleceń. W bankowości elektronicznej lub mobilnej przystąp do programu poleceń i zaakceptuj regulamin. Wygenerowany kod polecającego otrzymasz na adres e-mail. Pamiętaj, że aby skorzystać z programu poleceń musisz mieć aktywne konto osobiste w złotówkach oraz zaznaczone wymagane zgody.
2. Spełnij miesięczną aktywność. Wykonaj co najmniej jedną płatność kartą debetową, wydaną do Twojego konta w złotówkach.
3. Przekaż kod znajomemu. Znajomy otwiera „Konto Jakie Chcę” wraz z kartą. Na wpisanie kodu polecenia, znajomy ma 30 dni od daty otwarcia konta.

Miejsce na kod polecający konto w Santander Bank Polska
W tym miejscu wprowadź kod "Z5S8NU" aby zyskać dodatkowe 80 zł na zakupy

Dodatkowo aby premia została uznana, osoba polecona musi spełnić warunki:

 • być nowym klientem, czyli nie posiadać konta osobistego w Santander Bank Polska w ciągu 12 miesięcy od daty otwarcia konta,
 • wyrazić wszystkie niezbędne zgody na rzecz banku:
  • zgodę na kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych,
  • zgodę na dostarczanie regulacji, w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
  • zgodę na korespondencję w formie elektronicznej (EKK),
 • zrobić zakupy kartą wydaną do konta na łączną kwotę min. 300 zł, do końca miesiąca następującego po otwarciu konta. Płatności BLIK nie są uwzględniane.


4. Po spełnieniu warunków promocji obydwoje otrzymujecie nagrodę.

Ty oraz osoba polecona → 80 zł w formie elektronicznych kart podarunkowych na zakupy u partnerów (Biedronka, Zalando, RTV EURO AGD, Decathlon) lub jako 4 bilety do kina Helios lub Cinema CIty.

Status spełnionych warunków znajdziesz w zakładce „Program Poleceń”. Karty podarunkowe zostaną udostępnione w Twojej bankowości elektronicznej w czasie 5 dni od spełnienia warunków w programie. Nagrodę należy odebrać w czasie 30 dni od momentu w którym została nam udostępniona, a na wykorzystanie jej mamy 60 dni. Po tym czasie nagroda przepada.

Łącznie można polecić konto nieograniczonej liczbie osób, z zastrzeżeniem, że w ciągu miesiąca możemy otrzymać premię maksymalnie za 5 poleconych kont.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, będzie nam bardzo miło jak skorzystasz z naszego kodu polecenia → Z5S8NU

Promocja programu poleceń trwa od 1.07.2022 do 30.11.2022 r.

4. Pozostałe korzyści z Kontem Jakie Chcę

100 zł kieszonkowego dla nastolatka za otwarcie konta młodzieżowego

Jeśli jesteś rodzicem dziecka w wieku od 13 do 17 lat, Twój nastolatek może otrzymać 100 zł kieszonkowego za otwarcie konta młodzieżowego od Santander Bank Polska.

Promocja Santander Bank Polska 100 zł kieszonkowego dla nastolatka z Kontem Jakie Chcę dla młodych listopad - grudzień 2022

Promocja Konta Jakie Chcę dla młodych (13 – 17 lat) trwa od 10.10.2022 do 31.12.2022.

Szczegóły promocji opisaliśmy w artykule, który znajdziesz pod przyciskiem poniżej ⤵

7% na Koncie Max Oszczędnościowym

Zyskaj 7% dla swoich oszczędności z wysoko oprocentowanym Kontem Max Oszczędnościowym. Promocja dotyczy nowych środków, a maksymalna kwota jaką możesz ulokować w promocji wynosi 300 000 zł.

Z podwyższonego oprocentowania na Koncie Max Oszczędnościowym możesz skorzystać do 30.01.2023.

Do 300 zł zwrotu za rachunki rocznie

 • Za opłacanie rachunków z Konta Jakie Chcę otrzymasz zwrot pieniędzy,

6,25% na lokacie mobilnej

 • Gwarantowane stałe oprocentowanie w skali roku,
 • Lokata na 4 miesiące,
 • Lokatę otworzysz szybko w aplikacji mobilnej.

5. Koszty prowadzenia konta osobistego oraz karty debetowej

Koszt prowadzenia rachunku wynosi 6 zł, a karty debetowej 8 zł. Jednak w łatwy sposób da się tych opłat uniknąć. Wystarczy:

 • zapewnić miesięczny wpływ na konto w wysokości min. 500 zł,
 • wykonać w miesiącu 1 płatność kartą, bądź BLIKiem.


Spełniając powyższe warunki nie poniesiemy kosztów z tytułu prowadzenia rachunku oraz karty debetowej. Jeśli nie ukończyliśmy 26 roku życia wystarczy wykonać 1 płatność kartą, bądź BLIKiem w miesiącu by cieszyć się z darmowego konta.

6. Przydatne dokumenty

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Zapraszamy Cię do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku oraz kliknięcia Wskocz po kasę FB. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Chcesz porównać inne oferty? Zobacz nasz ⭐ RANKING KONT OSOBISTYCH  

Masz mniej niż 26 lat? Koniecznie zajrzyj na nasz ⭐ RANKING KONT DLA MŁODYCH ⭐ 

Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska

Ocena konta

Prowadzenie konta

0zł/6zł 🔍
Aby uniknąć opłaty zapłać kartą lub BLIKIEM za min. 500 zł.
Konto darmowe bez dodatkowych warunków dla osób do 26 roku życia

Karta

0zł/9zł 🔍
Aby uniknąć opłaty zapłać kartą lub BLIKIEM za min. 500 zł
Jeśli masz do 26 lat, aby uniknąć opłaty zapłać kartą lub BLIKIEM za min. 300 zł

Bankomaty

0zł/5zł 🔍
0 zł za wypłaty i wpłaty w bankomatach sieci Santander
Brak opłaty dla osób do 26 roku życia

Płatności mobilne

Blik, HCE, Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay

 • Praktycznie w pełni darmowe konto (opłaty za kartę łatwo uniknąć)
 • Do 300 zł zwrotu w roku za rachunki
 • Odkładaj automatycznie pieniądze z funkcją „moje cele” w aplikacji
🔍 Szczegóły konta

Konto Jakie Chcę dla młodych w Santander Bank Polska

Ocena konta

Prowadzenie konta

0zł

Karta

0zł/9zł 🔍Aby uniknąć opłaty zapłać kartą lub BLIKIEM za min. 300 zł

Bankomaty

0zł

Wiek posiadacza

18 – 26 lat
 • Praktycznie w pełni darmowe konto (opłaty za kartę łatwo uniknąć)
 • Do 300 zł zwrotu w roku za rachunki
 • Odkładaj automatycznie pieniądze z funkcją „moje cele” w aplikacji
🔍 Szczegóły konta

OSTATNIO OPUBLIKOWANE ARTYKUŁY

Obrazek papierowy samolot

Spodobał Ci się artykuł?

Jeśli tak to świetnie! Zapisz się do naszego newslettera. Tym sposobem już nigdy nie przegapisz żadnej promocji. Otrzymasz na adres e-mail powiadomienia o nowych artykułach i aktualnych promocjach.

Ps. Obiecujemy, że nie spamujemy i nie udostępnimy danych nikomu innemu 😉

Jeszcze jedno… Koniecznie zajrzyj na nasze konta w mediach społecznościowych. 
To właśnie tu naszybciej dowiesz się o najnowszych promocjach. ⤵

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze