Zyskaj do 300 zł premii i ciesz się kartą bez opłat 💳

Zyskaj do 300 zł premii oraz brak opłat za kartę nawet przez 12 miesięcy. Przyglądamy się promocji karty kredytowej Visa Comfort Plus od Santander Consumer Banku. A jest ona o tyle ciekawa, że bank nie ma w zwyczaju hojnie rozdawać bonusów ⤵

Promocja zyskaj do 300 zł premii i ciesz się kartą kredytową bez opłat z Santander Consumer Bankiem
Promocja zyskaj do 300 zł premii i ciesz się kartą kredytową bez opłat z Santander Consumer Bankiem

1. Odbierz do 300 zł premii z kartą Visa Comfort Plus ze stałą ratą 💳. Szybki przegląd dla „leniuszków” 🥱 

W swojej promocji, bank Santander Consumer daje nam możliwość odbioru gwarantowanych 300 zł premii z kartą kredytową Visa Comfort Plus. Bank nie ma w zwyczaju często organizować promocji na swoje karty kredytowe, a oferta jest tym bardziej ciekawa, ponieważ warunki do spełnienia są dziecinnie proste. 

Nagroda w wysokości 300 zł, podzielona jest na 6 bonusów po 50 zł. Każdą premię otrzymamy, jeśli będziemy aktywnymi użytkownikami karty w danym miesiącu.

Jaką aktywność trzeba wykonać?

 • wystarczy zrobić zakupy kartą na łączną kwotę min. 300 zł,


Dodatkowo za spełnienie tego prostego warunku, zostaniemy zwolnieni z opłat za kartę w danym miesiącu (taką nagrodę możemy otrzymać nawet przez 12 miesięcy).

Aby skorzystać z okazji, wystarczy wejść na stronę promocji: www.santanderconsumer.pl/ldp/karta-kredytowa-e, a następnie wypełnić formularz z danymi kontaktowymi. Następnie konsultant z banku poprowadzi nas przez cały proces wnioskowania o kartę kredytową.

Do promocji karty Visa Comfort Plus możemy przystąpić w terminie od 18.05.2022 do 12.08.2022.  

Do końca promocji pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
PROMOCJA DOBIEGŁA KOŃCA. SPRAWDŹ AKTUALNIE TRWAJĄCE PROMOCJE ⤵

2. Kto może skorzystać z promocji?

Promocja przeznaczona jest dla osób pełnoletnich, które w okresie od 1 maja 2021 do 17 maja 2022 nie były posiadaczami karty kredytowej w Santander Consumer Banku.

Decyzja o wydaniu karty kredytowej uzależniona jest od posiadanej przez nas zdolności i wiarygodności kredytowej. Każdy wniosek rozpatrywany jest w sposób indywidualny.

3. Zasady promocji „Zyskaj 300 zł i ciesz się kartą bez opłat”

a. Jak przystąpić do promocji?

W terminie trwania promocji, czyli od 18 maja do 12 sierpnia 2022:

 1. Wypełnij formularz kontaktowy o zawarcie umowy na kartę kredytową Visa Comfort Plus ze stałą spłatą,
 2. Konsultant z banku oddzwoni do Ciebie i przeprowadzi Cię przez proces wnioskowania o kartę,
 3. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, zawrzyj umowę o kartę kredytową.

b. Jakie warunki trzeba spełnić aby otrzymać bonus?

Łącznie do zyskania w promocji mamy następujące nagrody:

 • 300 zł premii (6 x 50 zł) → 50 zł za każdy miesiąc oraz
 • zwolnienie z opłat miesięcznych za kartę → nawet przez 12 miesięcy.


Warunki do otrzymania nagród są bardzo proste. Wystarczy w miesiącu kalendarzowym:

 • dokonać transakcji kartą na kwotę minimum 300 zł,
 • na dzień przyznania nagród, karta nie może być w okresie wypowiedzenia umowy,
 • zaległości w spłacie zadłużenia karty nie mogą być większe niż 50 zł i dłuższe niż 10 dni w momencie przekazania nagrody.


Przykładowo
. W miesiącu zawarcia umowy lub pierwszym pełnym miesiącu następującym po zawarciu umowy, dokonujemy płatności kartą (np. w sklepie stacjonarnym / w sklepie Internetowym) na łączną kwotę min. 300 zł. Czynność powtarzamy w kolejnych miesiącach. Bank nagrodzi nas maksymalnie 6 razy za każdy miesiąc spełnienia tego warunku.

Premie są od siebie niezależne tzn. jeśli w wybranym miesiącu nie dokonamy płatności na 300 zł, to za ten miesiąc nie dostaniemy nagrody. Nie wyklucza nas to z prawa do odbioru bonusów w kolejnych miesiącach.

4. Kiedy otrzymam nagrodę?

Nagrody zostaną przekazane na rachunek karty w ciągu 45 dni od daty zakończenia miesiąca kalendarzowego, którego nagroda dotyczy.

Nagroda będzie służyć jako pomniejszenie zadłużenia na saldzie rachunku, a w przypadku występowania salda dodatniego, będzie traktowana jako nadpłata.

5. Jak działa karta ze stałą spłatą?

Używając „zwykłej” karty kredytowej, kwota do spłaty zależna jest od tego, ile wydaliśmy w danym cyklu rozliczeniowym. W przypadku karty ze stałą ratą sprawy wyglądają inaczej sam ustalasz stałą kwotę jaką będziesz spłacał co miesiąc.

Dzięki takiemu rozwiązaniu masz pewność, że co miesięczna kwota do spłaty nie ulegnie zmianie. Dodatkowo rozwiązanie to umożliwia ustawienie automatycznej spłaty w wyznaczonym przez Ciebie terminie.

Pamiętaj! Tak samo jak w przypadku tradycyjnej karty kredytowej, masz możliwość z skorzystania z okresu bezodsetkowego. Spłacenie całego zadłużenia w tym okresie sprawi, że karta pozostanie w 100% darmowa. W innym przypadku naliczone zostaną odsetki od pozostałej kwoty, którą musimy oddać. 

6. Koszty użytkowania karty kredytowej Visa Comfort Plus

Podstawowe parametry karty kredytowej Mastercard Standard:

 • oprocentowanie: 19%,
 • opłata za kartę: 0 zł / 15 zł.
  Opłaty można uniknąć, jeśli łączna wartość miesięcznych transakcji wyniesie min. 300 zł. Po za okresem trwania promocji, kwota miesięcznych transakcji wynosi 1000 zł.
 • wypłaty z bankomatów: prowizja 6%, min. 10 zł,
 • okres bezodsetkowy: 54 dni,
 • kwota minimalnej spłaty: Stała kwota uzależniona od wysokości przyznanego limitu
 • RRSO: Dla karty kredytowej ratalnej Comfort Plus ze stałą spłatą Santander Consumer Banku S.A. z siedzibą we Wrocławiu Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 09.06.2022 r. wynosi 26,92%.


  Dla karty kredytowej ratalnej Comfort Plus ze stałą spłatą oferowanej przez Santander Consumer Bank S.A. dla limitu kredytowego w kwocie 3000 zł (całkowita kwota kredytu), z oprocentowaniem zmiennym w wysokości 19%, wykorzystanego w całości w dniu zawarcia umowy przy pomocy transakcji bezgotówkowej, a następnie spłaconego w całości w terminie wskazanym na zestawieniu transakcji i operacji (zestawieniu transakcji płatniczych) jako termin spłaty kwoty minimalnej oraz zakładając, że w kolejnych okresach rozliczeniowych, po dokonaniu spłaty całości uprzednio wykorzystanego limitu, limit będzie ponownie wykorzystywany i spłacany analogicznie oraz przy założeniu, że Klient posiada kartę kredytową przez okres 12 miesięcy, z opłatą miesięczną za obsługę karty kredytowej – przy uwzględnieniu powyższych założeń – w kwocie 0,00 zł wyliczenia na dzień 09.06.2022 r. są następujące: całkowita kwota kredytu: 3000 zł; całkowita kwota do zapłaty: 3000 zł; całkowity koszt kredytu: 0,00 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%.

WARTO WIEDZIEĆ…
Karta kredytowa jest produktem, który używany z rozsądkiem jest w 100% darmowy. Wystarczy pamiętać aby trzymać się jednej, bardzo prostej zasadyjeśli korzystamy z karty w danym miesiącu rozliczeniowym, to jeszcze w okresie bezodsetkowym oddajemy tyle samo pieniędzy ile wydaliśmy. W takim wypadku nie będą naliczane odsetki, a my nic nie zapłacimy za przywilej „obracania” pieniędzmi banku.

7. Przydatne dokumenty

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Zapraszamy Cię do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku oraz kliknięcia Wskocz po kasę FB. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Chcesz porównać inne oferty? Zobacz nasz ⭐ RANKING KART KREDYTOWYCH ⭐ 

Visa Comfort Plus (ze stałą spłatą) w Santander Consumer Bank

Ocena karty

Oprocentowanie

20,5% 🔍 Jeśli spłacisz należność w terminie to odsetki nie zostaną naliczone, a oprocentowanie wyniesie 0%

Karta

0zł/15zł 🔍
Opłaty unikniesz, jeśli w miesiącu dokonasz transakcji na min. 1000 zł.

Bankomaty

6%, min. 10zł

Okres bezodsetkowy

54 dni

⭐ ⭐

 • Karta ratalna ze stałą kwotą do spłaty
 • Brak opłaty miesięcznej za kartę (przy łącznych płatnościach na min. 1000 zł)
🔍 Szczegóły karty
Obrazek papierowy samolot

Spodobał Ci się artykuł?

Jeśli tak to świetnie! Zapisz się do naszego newslettera. Tym sposobem już nigdy nie przegapisz żadnej promocji. Otrzymasz na adres e-mail powiadomienia o nowych artykułach i aktualnych promocjach.

Ps. Obiecujemy, że nie spamujemy i nie udostępnimy danych nikomu innemu 😉

Jeszcze jedno… Koniecznie zajrzyj na nasze konta w mediach społecznościowych. 
To właśnie tu naszybciej dowiesz się o najnowszych promocjach. ⤵

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze