Teraz aż 8000 punktów 🎁 na start z Mastercard Bezcenne Chwile

Teraz aż 8000 pkt na start w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile! Odbierz dodatkowe punkty o wartości 100 zł i zamień je na voucher na zakupy w ulubionym sklepie lub inną cenną nagrodę. Sprawdzamy najnowszą promocję „Wiosenne przyśpieszenie” ⤵

Promocja teraz aż 8000 punktów na start z Mastercard Bezcenne Chwile lipiec 2022
Promocja teraz aż 8000 punktów na start z Mastercard Bezcenne Chwile lipiec 2022

1. Teraz 8000 punktów na start (100 zł) w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile 

Posiadasz kartę Mastercard? Jeśli, tak to tylko krok dzieli cię od odebrania dodatkowej nagrody. Wystarczy zarejestrować swoją kartę w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile i dokonać za jej pomocą płatności na łączną kwotę min. 50 zł → na nasze konto otrzymamy 8000 pkt, które następnie możemy wymienić na nagrody o równowartości 100 zł.

W programie mogą wziąć udział karty wydane przez instytucje finansowe, współpracujące z programem Mastercard® Bezcenne® Chwile. Listę banków znajdziesz w tym miejscu.

Swoją kartę Mastercard zarejestrujesz na stronie programu: www.bezcennechwile.mastercard.pl.

Promocja trwa od 28.03.2022 do 15.07.2022 lub do wyczerpania puli 67 500 wydanych nagród.

Do końca promocji pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
PROMOCJA DOBIEGŁA KOŃCA. SPRAWDŹ AKTUALNIE TRWAJĄCE PROMOCJE ⤵

2. Kto może odebrać dodatkowe punkty na start?

Oferta skierowana jest do klientów instytucji finansowych współpracujących z programem Mastercard® Bezcenne® Chwile, którzy są posiadaczami karty debetowej lub kredytowej, oznaczonej logiem Mastercard. Wykluczeni z promocji są klienci, którzy:

  • przed dniem rozpoczęcia promocji, czyli przed 28.03.2022 r., byli uczestnikami w programie Mastercard® Bezcenne Chwile®.


Ważne!
Każdy uczestnik promocji może otrzymać tylko i wyłącznie jedną korzyść, nawet jeśli wielokrotnie spełniałby warunki do jej uzyskania. Oznacza to, że premię w wysokości 8000 pkt możemy uzyskać tylko raz.

3. Zasady promocji „Wiosenne przyśpieszenie”

Nagrodą w ramach oferty specjalnej jest zasilenie konta w programie kwotą 8000 pkt. Jest to równowartość ok. 100 zł, które możemy wymienić na atrakcyjne nagrody w programie. Aby otrzymać bonus na start:

  1. W terminie do 15.07.2022 przystąp do programu i zarejestruj swoją kartę Mastercard,
  2. Wyraź niezbędne zgody i zaakceptuj regulamin programu Mastercard® Bezcenne® Chwile,
  3. W ciągu 30 dni od przystąpienia do udziału w programie, wykonaj transakcje kartą na łączną kwotę min. 50 zł.


Tylko tyle wystarczy by zakwalifikować nas do odbioru nagrody specjalnej 🙂

8000 punktów powitalnych zostanie przekazanych w ciągu 60 dni na nasze konto w programie Mastercard od daty spełnienia warunków promocji. Otrzymane punkty premiowe ważne są przez okres trzech miesięcy. W przypadku nie wykorzystania punktów w terminie, bezpowrotnie wygasają.

Przykładowi partnerzy programu Mastercard® Bezcenne® Chwile

4. Nie wiesz czym jest program Mastercard® Bezcenne® Chwile?

Zarejestruj swoją kartę Mastercard w programie, zbieraj punkty za zakupy, a następnie wymieniaj je na cenne nagrody!

Mastercard® Bezcenne® Chwile jest to program lojalnościowy specjalnie przygotowany dla posiadaczy kart debetowych i kredytowych firmy Mastercard. Po zarejestrowaniu swojej karty w programie, wraz z dokonywanymi transakcjami otrzymujemy punkty lojalnościowe. Te natomiast możemy wymieniać na bony i vouchery zakupowe w sklepach znanych marek, bilety na wydarzenia kulturalne lub też na inne cenne nagrody rzeczowe.

W programie bierze udział ponad 90 współpracujących marek, a płatności kartą w sklepach partnerów są dodatkowo punktowane.

Program Mastercard® Bezcenne® Chwile współpracuje z 14 bankami działającymi w Polsce. Warunkiem uczestnictwa w programie jest posiadanie aktywnej karty wydanej przez jednego z partnerów programu.

Banki współpracujące z Mastercard Bezcenne Chwile

5. Przydatne dokumenty

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Zapraszamy Cię do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku oraz kliknięcia Wskocz po kasę FB. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Mastercard® Bezcenne® Chwile – Program lojalnościowy

Ocena programu

Program lojalnościowy firmy Mastercard, który współpracuje z 14 bankami działającymi w Polsce. Zarejestruj swoją kartę Mastercard w programie, zbieraj punkty za zakupy, a następnie wymieniaj je na cenne nagrody!

  • Ponad 80 współpracujących sklepów znanych marek
  • Wymieniaj zgromadzone punkty na cenne nagrody!

OSTATNIO OPUBLIKOWANE ARTYKUŁY

Obrazek papierowy samolot

Spodobał Ci się artykuł?

Jeśli tak to świetnie! Zapisz się do naszego newslettera. Tym sposobem już nigdy nie przegapisz żadnej promocji. Otrzymasz na adres e-mail powiadomienia o nowych artykułach i aktualnych promocjach.

Ps. Obiecujemy, że nie spamujemy i nie udostępnimy danych nikomu innemu 😉

Jeszcze jedno… Koniecznie zajrzyj na nasze konta w mediach społecznościowych. 
To właśnie tu naszybciej dowiesz się o najnowszych promocjach. ⤵

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze